כניסה לחברים  |  הרשמה 

 
  
חדש באתר


 
 
דבר העורך
 
 

שלחו מייל בכל בעיה/ שאלה/ הבהרה/ תיקון/ תמונת מצב/ סרטון נחמד/ חדשות או כל דבר 
saridtv@sarid.org.il
 
  

   
לאיזה מפלגה תצביע בבחירות הקרובות?
[תוצאות]


 
 
מונה:


אהההה אמחייה מאת: יוסי נץ
 
אני הגדרתי בזמנו את משתמשי הברכה כך: ישנם ששוחים אורך. ישנם ששוחים רוב וישנם ששוחים עומק. אני שוחה עומק. קופץ לברכה, נוגע בקרקעיתה, יוצא ומתיישב בצד.
השנה גיליתי את הברכה בשימוש האמיתי שלה. אני שוחה יום יום ק"מ ובסוף יוצא ואומר אההה. אמחייה... איזה כיף. אך יחד עם זאת אני מבקש לציין שני מצבים: א. אני שוחה בין 3 ל4 אחה"צ – שעת שוחי הבריכות. יש לי את הזכות המלאה לשחות מבלי ששוחי רוחבים, או משפחות עם ילדים יפריעו לי. ואכן, ישנה משמעת והנהל מתנהל כראוי וללא בעיות. לעומת זאת, אם אני מאחר ומגיע ב4, כשאחרתי את האקסקלוסיביות של שוחי הברכות, אני מכבד את המשפחות ואת הילדים המבקשים לשחות רוחבים או לשחק משחקים. זו זכותם המלאה ואני, בצניעות רבה מנסה לעקוף את כל המכשולים ולהוסיף לשחות את הק"מ שלי. אני מבקש שכך גם יתייחסו לכך שאר החברים ולא יכנסו למלחמות ולעלבונות הדדיים. חבל. החיים קצרים. הבה נבלה אותם באהבה ולא במלחמות.

דבר נוסף: אני מוצא שוב ושוב כיסאות שבורים. חברים יקרים. הכיסאות בסך הכל עשויים מפלסטיק ולא מפלדה. אנא, אל תתנדנדו עליהם. אל תשענו לאחור תוך שאתם מרימים אותם על "רגליהם האחוריות." אנא. אל תשברו את הכיסאות. אין לי כסף לקנות חדשים.
בהערכה של אמצע העונה, אני מבקש לציין את הציבור שלנו כציבור נפלא שאני בהחלט מאוהב בו. אילו הייתי צריך לבחור לנהל ברכה עם ציבור אופטימלי, הייתי בוחר את הברכה של שריד.

אני מאחל לכולנו המשך עונת קיץ אחלה שבעולם.
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות: (צפה ב-  תגובות בעמוד זה)
Loading בטעינה...

לייבסיטי - בניית אתרים