כניסה לחברים  |  הרשמה 

 
  
חדש באתר


 
 
דבר העורך
 
 

שלחו מייל בכל בעיה/ שאלה/ הבהרה/ תיקון/ תמונת מצב/ סרטון נחמד/ חדשות או כל דבר 
saridtv@sarid.org.il
 
  

   
לאיזה מפלגה תצביע בבחירות הקרובות?
[תוצאות]


 
 
מונה:


אייל בצר לראשות המועצה האזורית עמק יזרעאל.
 
ביום שלישי 24.12.2013 ,  יתקיימו בחירות לראשות המועצה האזורית עמק יזרעאל ולנציגי הישובים למליאת המועצה
אני פונה אליכם וממליץ כי תצביעו לאייל בצר לכהונה נוספת כראש מועצה. אייל משמש בתפקיד זה מעל שבע שנים וגילה מנהיגות, הוגנות ושקיפות בניהול המועצה. וכן יחס אוהד לצרכי החקלאות, התעשיה וצרכי פיתוח הישובים כולל ההרחבות שלהם.
 
המועצה זכתה במשך 13 שנים ברציפות בפרס שר הפנים על ניהול תקין. הפרס מבטא אמון מלא בהנהלת המועצה ותוצאות הניהול -  הן בצד הניהולי הכללי והן בצד האיזון התקציבי.
כתוצאה מהפעלת לחץ של המועצה וניהול תכנית סדורה בעניין, הצלחנו להכניס את כל ישובי המועצה לעדיפות לאומית לצורך משרד השיכון והבינוי. המשמעות לכך מתבטאת בעיקר בהנחות משמעותיות על מחירי    הקרקע,   בסדר גודל של כ- 200,000₪ למגרש, (פורסם בפרוטוקול הנהלה מיום 11.08.2013) .

המועצה סייעה רבות ועבדה ישירות מול משרד החקלאות לקבלת תקציבים של פרוייקט תשתיות בישוב הותיק, כאשר בנתה בשיתוף עם משרד החקלאות קריטריונים לזכאות לתקציב משרד החקלאות ודירגה את ישובי המועצה לזכאות לתקציב לפי קריטריונים אלה. לפני שנה שריד קיבל תקציב של 125,000 ₪ לתכנון מפורט, והשנה קיבלנו תקציב של כ 2 מיליון ₪ לשיפור תשתיות כבישים מדרכות ותאורה לפי תכנית שאושרה על ידי משרד החקלאות. משרד החקלאות קיבל את המלצת המועצה להעניק השנה את התקציב לשריד ולתל עדשים. העבודה אמורה להתחיל ממש בקרוב.

המועצה קידמה תכניות אסטרטגיות לשנת היעד 2030 בתחום החינוך, התשתיות, התעסוקה, התיירות, איכות הסביבה, החקלאות והדמוגרפיה של המועצה. בימים אלה  מסתיימת עבודה גדולה  על תכנית-אב  לגיל השלישי. המועצה פיתחה תכניות מגוונות בתחומי הקהילה, רווחה, נוער וחינוך - הן במסגרת "עיר ללא אלימות" והן במסגרת בתי הספר והחינוך הבלתי פורמלי.
עשרות מיליוני שקלים הושקעו בבינוי ציבורי - בניית ארבעה בתי ספר, בניית כ-12 גני ילדים חדשים (אצלנו שופצו גן אילן, גן תות וגן פרפר) ושיפוצים במבני החינוך והספורט של המועצה כחלק מתכנית אחזקה שוטפת. (אצלנו נערך שיפוץ גדול באולם הספורט כולל בתשתית החשמל של האולם).

המועצה לקחה הלוואות של כ 100 מיליון ₪ למטרות פיתוח ישובי המועצה. מזה כשליש להשקעות בתשתית הביוב (כולל בשריד, מה שאיפשר פתרון ביוב מסודר עבור ההרחבה), וכשני שליש עבור השקעה בתכנית החומש בישובים בצורה שקופה כך שכל ישובי המועצה קיבלו השתתפות בקידום פרויקטים של תשתיות על פי העדפת הישוב. (בשריד  ניצלו את הרוב המכריע של תקציב תכנית החומש ).
המועצה מטפחת את מבנה השלטון הדו רבדי -  רמת המועצה, ורמת הישובים, ומכבדת את החלטות הישובים לגבי אזור המיסים אליו שייך הישוב, ורמת הארנונה שהישוב מחליט להוסיף מעבר לארנונה שהמועצה מחייבת, כדי לפתח חיי קהילה עשירים בישוב. המועצה נוהגת בשקיפות וצוי הארנונה של המועצה מתפרסמים מדי שנה באתר המועצה לידיעת הציבור.

המועצה מצפה שחברי מליאת המועצה ינהגו כדירקטורים, יגלו חובת נאמנות למליאה, ישתתפו בעיצוב מדיניות המועצה הנוגעת לכלל תושבי המועצה, ויכבדו את עצמאות הועדים המקומיים הנבחרים בישובים לקבלת החלטות הנוגעות לישוב עצמו. מבנה מיוחד זה, מבדיל את המועצה האזורית מהערים השכנות למועצה.

לסיכום:
כתומך בבחירת אייל בצר לראשות המועצה, וכחבר במליאת המועצה  שזכה לעבוד עם איל ולהתרשם מפעולתו הברוכה למען תושבי המועצה ולמען האופי הקהילתי של הישובים, ומקוה גם להמשיך לשתף איתו פעולה במליאת המועצה הבאה- -אשמח  שתצביעו עבורי.
אני מבקש מכל אחד ואחת מכם לבוא ביום שלישי 24/12/13 לבחור באייל לקדנציה נוספת להמשך העשיה ולקידום האינטרסים והצרכים שלנו בתחומי החקלאות, התעשיה, ופיתוח שריד למען כלל התושבים.
 
דוד דרורי
שריד
 
Bookmark and Share
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

לייבסיטי - בניית אתרים