כניסה לחברים  |  הרשמה 

 
  
חדש באתר


 
 
דבר העורך
 
 

שלחו מייל בכל בעיה/ שאלה/ הבהרה/ תיקון/ תמונת מצב/ סרטון נחמד/ חדשות או כל דבר 
saridtv@sarid.org.il
 
  

   
לאיזה מפלגה תצביע בבחירות הקרובות?
[תוצאות]


 
 
מונה:


סמס אנונימי - מאת: יוסי נץ

 
אני מודע לכך שלאנשים שונים יש העדפות שונות. ישנם אנשים שהם ביקורתיים מן האחרים. ישנם שלבם פתוח ומוכנים לקבל את השונה, את החריג ויודעים להעריך את החריג שמתגבר על נקודת זינוק נחותה שניתנת לו בחיים ומצליח חרף כל הקשיים להעלות את עצמו לרמה שמעוררת השתאות.
היום יום שבת. אני יושב ונהנה מצפייה במשחק חצי הגמר בטניס. משחק מותח ומהנה בין נובק דיוקוביץ ואיגור דימיטרוב. שני שחקנים מופלאים. לפתע אני מקבל הודעת טקס המבטאת ביקורתיות חריפה נגד המציל ששכרתי לעבודה. ולא רק זאת, אלא אף איום כי הוא/היא יארגן פטיציה נגד העסקתו של (המציל ההזוי) איני יכול להתייחס בכובד ראש להודעה אנונימית. מי שמסתתר מאחורי אנונימיות – רק סיבה אחת יכולה להיות לכך והיא שהוא אינו בטוח כי ביקורתו צודקת. יחד עם זאת, מטרתו הושגה. הוא הרס לי את מצב הרוח. 

אני מאמין שרוב הציבור קרא במוסף הקיבוץ של ידיעות על "מתי מציל". כאמור כן, בחור חריג, שהוא ומשפחתו עשו מאמצים אדירים והוא מתפקד בצורה מעוררת כבוד. הוא השתתף בSpecial Olympics  והביא כבוד למדינה בתחרות בינלאומית. הוא עשה קורס מצילים. לא עשו לו שום הנחות והוא עמד בכל מבחני ההסמכה. מתי אורן שאני קורא לו מתי מציל, בחור מקסים. מופיע לעבודה חצי שעה לפני הזמן. מכין את כל הדרוש ומקבל את הציבור המגיע בכבוד ובשמחה. הוא שומר בקשב רב ובערנות על הרוחצים. הוא מסביר פנים. חברים שונים מן הקהילה נגשו אלי והביעו את הערכתם לעבודתו. אז למה צריך להרוס לי את מצב הרוח של שישי בערב, בעת שאני בשיא ההנאה מצפייה במשחק טניס מרתק? (כן, כיום הגעתי לשלב בחיים שזה אצלי שיא ההנאה...{חחח})
חבל...
יוסי נץ
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות: (צפה ב-  תגובות בעמוד זה)
Loading בטעינה...

לייבסיטי - בניית אתרים