כניסה לחברים  |  הרשמה 

 
  
חדש באתר


 
 
דבר העורך
 
 

שלחו מייל בכל בעיה/ שאלה/ הבהרה/ תיקון/ תמונת מצב/ סרטון נחמד/ חדשות או כל דבר 
saridtv@sarid.org.il
 
  

   
לאיזה מפלגה תצביע בבחירות הקרובות?
[תוצאות]


 
 
מונה:


בחירות 10/17 - הזמנה להצגת מועמדות 

הבחירות לוועד ההנהלה של מתיישבי שריד (האגודה) יתקיימו ביום שישי ה-20/10/2017
וביום ראשון ה-22/10/2017.
מאז הפעלתה, לפני כ-6 שנים, האגודה מטפלת ואחראית על כמה תחומים בשריד ובכללם כל תחום החינוך (הגיל הרך והבלתי פורמלי), התרבות ועוד. האגודה גם אחראית על חלק מהמתקנים הציבוריים בשריד ובכללם הבריכה, מתקני הספורט, המועדון לחבר ועוד.

 

 
בנוסף ובתיאום עם חברי הוועד המקומי, האגודה גם עוסקת בנושאים הקשורים לוועד המקומי ובכללם כל תחום הביטחון בשריד, אחריות על ענף הנוי, נושאים של איכות סביבה, בית הקברות ועוד. ככלל, חברי וועד ההנהלה של האגודה עוסקים במרבית הנושאים שקשורים לפעילות הקהילתית ולפעילות המוניציפלית בשריד, אם באופן ישיר ואם בתיאום עם חברי הוועד המקומי.

פרטים על הבחירות וועד ההנהלה של האגודה:
רשאים לבחור ולהיבחר רק חברי האגודה הקהילתית מתיישבי שריד (חברי האגש"ח ובעלי הבתים בהרחבה, שלא עזבו את מתיישבי שריד).
על פי תקנון האגודה ועל פי החלטות האסיפה של האגודה, לוועד ההנהלה ייבחרו 8 חברים כשלפחות שניים מהם יהיו חברי מתיישבי שריד שאינם חברים באגש"ח ולפחות שניים שהם חברים באגש"ח.
כל חברי וועד ההנהלה של מתיישבי שריד עושים את תפקידם בהתנדבות כשהתמורה היא איכות החיים של כולנו, כל חברי ותושבי שריד. תוצאות ההחלטות והפעולות של חברי וועד ההנהלה באות לידי ביטוי בתחומים רבים מאוד בחיים השוטפים בשריד, חלקם בעלי השפעה רבה על חיי כולנו.

חברות וחברים שרוצים להתמודד על חברות בוועד ההנהלה של מתיישבי שריד מתבקשים למסור את שמם ליאיר ארד, מנהל מתיישבי שריד, או לאורנה עצמוני במזכירות. כל מועמד או מועמדת גם מתבקשים להעביר בכתב כמה מלים על עצמם, לטובת אלה שאולי אינם מכירים אותם. את השמות והמכתב עם הפרטים יש למסור עד ליום שני ה- 2/10/2017, כדי שיהיה ניתן לפרסם אותם זמן מספיק לפני הבחירות.

אנחנו קוראים לכל החברות והחברים להציג את מועמדותם ולבחור.


שנה טובה
וועד ההנהלה של מתיישבי שריד
 
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

לייבסיטי - בניית אתרים