כניסה לחברים  |  הרשמה 

 
  
חדש באתר


 
 
דבר העורך
 
 

שלחו מייל בכל בעיה/ שאלה/ הבהרה/ תיקון/ תמונת מצב/ סרטון נחמד/ חדשות או כל דבר 
saridtv@sarid.org.il
 
  

   
לאיזה מפלגה תצביע בבחירות הקרובות?
[תוצאות]


 
 
מונה:


דיווח תמציתי מסכם מדיוני מזכירות הקיבוץ.
(חודשים מרץ-יוני 2015)

  
• המזכירות אישררה וסמכה ידיה על החלטת ההנהלה הכללית בדבר הפסקת התשלומים לנציגי ציבור בגין השתתפותם בישיבות ההנהלות למיניהן.

• המזכירות החליטה להמליץ בפני השיחה על קבלתו לחברות של אלעד ויסבוך, אחרון קבוצת המועמדים. הנושא יגיע לדיון בעת הצגתה של קבוצת המועמדים הבאה לקבלה לחברות.

• עם התקבל תוצאות ההצבעה בקלפי קיבלה המזכירות בברכה את ירדנה דרורי וצבי ילינסקי המצטרפים למזכירות. באותה ישיבה הודתה המזכירות לניבה ירון וסוזנה בר אילן על תרומתן למזכירות ואיחלה להן הצלחה בהמשך.

• המזכירות קיבלה את פנייתה של דפנה איזנברג והחליטה להמליץ על אישור שנת חופש לרגל נישואיה הקרובים, החל ב-1.7.2015. יצוין שההמלצה מדברת על שנת חופש אחת בלבד, בהתחשב באישורים שניתנו בעבר.

• בהסכמת והמלצת מערכת החינוך ואגודת המתיישבים אישרה המזכירות הצעה של ענף ההשכרות להשכיר חדרי מגורים (4) ומבנה התכנסות/מועדון (המקלחת התחתונה במוסד החינוכי לשעבר), לצורכי אירוח, מגורים ופעילות לקומונה של 12 שליחי תנועת השומר הצעיר בישראל.

• לאחר שורת דיונים בפורומים השונים החליטה המזכירות להעביר להכרעת השיחה והקלפי הצעת החלטה המאשררת את המשך המצב הקיים, לפיו הקיבוץ מבקש לשמור על צביונו החילוני ולא לאשר הקמת בית כנסת קבוע בשריד. המזכירות ממליצה לשקול היענות נקודתית, במועדים שיקבעו מראש ובמקומות לא קבועים, למתן מענה לצרכים דתיים ופולחניים של חלק מהאוכלוסייה. לאחר שני דיונים בשיחת הקיבוץ, הנושא יגיע לקלפי,  ותעמוד מול הצעת המזכירות הצעת חברים שמבקשים שלא לאפשר את הפתרונות הנקודתיים הזמינים המוצעים.

• על פי המלצת הצוות לצמיחה הדמוגרפית ולאחר מספר גלגולים החליטה המזכירות להמליץ בפני ההנהלה הכללית ושיחת הקיבוץ על הנהלת תקרת היטל איזון בגובה  2,000 ₪ החל ב-1.7.2015. ההנהלה הכללית קיימה דיון והחליטה להחזיר את הנושא למזכירות הקהילה לשם חיפוש פתרון יותר נכון וצודק.

• בסוף חודש מאי 2015 נמסר דיווח על ההיערכות לקיום חודש חפיפה לקראת כניסתה של גליה מירום-רוזן, מנהלת הקהילה הנבחרת ב-1.7.2015.

בישיבת המזכירות מה-28.6.2015 נדונו הנושאים העיקריים הבאים:

א. המועצה האזורית תתקין על חשבונה כיתת חוגים מתאימה לשימושו של קיבוץ שריד במחסן שלצד אולם הספורט בתמורה לוויתור על כיתת החוגים הנוכחית לטובת כיתה תקנית נוספת הנחוצה לביה"ס שגיא.

ב. לאחר פרסום מכרז וקיום ראיונות מתאימים, קיבלה המזכירות את המלצת צוות המראיינים למנות את שולי חמדי לרכזת ועדת בנים החדשה (במקומו של נצר מילוא המסיים את תפקידו).

ג. לאור בקשתו של ג'רי מיטלמן לסיים את כהונתו כנציג ציבור בצוות רשת הבטחון, קיבל המזכירות את בקשתו והחליטה למנות את אסתי שנפלד לנציגת ציבור ברשת הבטחון.

ד. לאחר התלבטות ושיחת הבהרה ביקש יוסי נץ לסיים את תפקידו כנציג ציבור במזכירות. צוות הניהול קיבל בצער את החלטתו והיא נכנסה לתוקף  במועד קיום ישיבת המזכירות. הוחלט לא להשלים את הרכב המזכירות עד שיסתיים תהליך הטיפול בשינוי המבנה הארגוני של הקיבוץ.

ה. המזכירות קיימה דיון מקדים בעקבות החלטות ההנהלה הכללית על הנהגת תקרת היטל איזון. סוכם להיערך לדיון ממצה ומסכם בהשתתפות נציגי הצמיחה  הדמוגרפית לקראת גיבוש הצעות חדשות.

ו. נדון הנושא שהוחזר למזכירות לאחר דיון בשיחת קיבוץ בנושא אופציות נוספות לקבלה לחברות. גם בנושא זה הוחלט לחזור לדיון מסכם בהשתתפות הצמיחה הדמוגרפית והחברים המציעים לשם גיבוש הצעת החלטה שתכלול גם את החרגת קבוצת חברים כמוצע בשיחה.


                         עד כאן-להתראות בדוחות של מנהלת הקהילה החדשה
                                                                  רשם: נח שגיא
 
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

לייבסיטי - בניית אתרים