כניסה לחברים  |  הרשמה 

 
  
חדש באתר


 
 
דבר העורך
 
 

שלחו מייל בכל בעיה/ שאלה/ הבהרה/ תיקון/ תמונת מצב/ סרטון נחמד/ חדשות או כל דבר 
saridtv@sarid.org.il
 
  

   
לאיזה מפלגה תצביע בבחירות הקרובות?
[תוצאות]


 
 
מונה:


דף מנהל הקהילה - מאי 2014
חודשים מלאי חגים, מועדים וגם שמחה עברו עלינו ואנו מנסים לשוב לשגרה, אם כי בפתח כבר ממתין לנו חג השבועות ולאחריו אירועי סיום שנת הלימודים בבתי הספר השונים ובאקדמיה.
נקוה ונייחל לימים טובים ומוצלחים במובנים השונים.


מאת: נח שגיא | פורסם בתאריך: 25/5/2014
בשמחה קיבלנו לחברות 10 חברים חדשים ופתחנו בכך דרך חדשה ומחודשת,
שכולנו מקוים שיהיה לה המשך מוצלח ומתמיד.
כבר מסתמנת ומתארגנת הקבוצה השנייה, חלקה חברים שכבר סיימו את תהליך הקבלה וחלקה כאלה המצויים בעיצומו וכולנו מקווים שהמציאות החדשה שאנו חווים תימשך ונזכה לצמיחה והתחדשות.
בהזדמנות זו ובהסתמך על הניסיון הראשון, אני מוצא לנכון להזמין את בנות/בני זוגם של חברי הקיבוץ להצטרף למהלך, לפנות אל בעלי התפקידים הרלוונטיים לקבל את המידע הנחוץ ולהתקדם אף הם במסלול שנפתח, למען הצלחת כל אחד מכם והצלחת כולנו כקהילה אחת.

אירועי יום העצמאות המחישו פעם נוספת את השינוי הרב והחיובי שחל במקומותיו
כתוצאה מהצטרפות ההרחבה וכתוצאה מראשית הצטרפותם של בנינו. ילדים רבים, שמחה, אוירה טובה, בילויים משותפים ועוד, כל אלה מרכיבים שמהם ובעזרתם ניתן יהיה לקדם את הקהילה האהובה שלנו.

ב-2.6.2014 תתקיים שיחת המשך לדיון שהתחלנו בו בנושא השיוך.
זהו דיון חשוב וגורלי שעלינו להשלים ולחתור בהמשך להחלטות. כיום יש נושאים רבים הממתינים להחלטה שלנו בנדון ,כדי שנוכל להמשיך להתקדם ולא לעכב הלאה החלטות. בהזדמנות זו מן הראוי להזמין את ציבור החברים צעירים ומבוגרים כאחד ליטול חלק בדיון ובהכרעה ולא להמתין לתוצאות. חשוב להמנע ממצב שבו אחרים יקבלו החלטות במקומנו ולנו תישאר רק זכות התלונה והטענה...
בדומה לכך תובא לשיחה ב-.12.6.2014 הצעת תקנון בדבר הביטוח הסיעודי הפרטי על מרכיביו השונים.
כדאי לזכור שמאז ה-31.10.2013 אנו ללא ביטוח סיעודי (מהרגע שנסתיים הביטוח הסיעודי הקולקטיבי) ולכן מן הראוי לקדם את תהליך הדיונים, התיקונים וההשלמות ולקבל בסופו של דבר החלטה על המתווה מתאים לנו בנדון.

עם פרסום הדף הזה כבר יכנסו לישורת האחרונה ההכנות והחזרות לערב לזכרו של נתן יונתן ז"ל, העתיד להתקיים ביום ה' ה-29.5.2014. הרבה חברים נוטלים חלק בהכנות ובחזרות, בהובלתם של עדה, גליה ועדי. נאחל להם, לכל החברים השותפים, ולנו ולכל מי שיגיע לאירוע הנאה מלאה, זיכרונות טובים וגם קצת נוסטלגיה.

במסגרת ההנהלות (מזכירות והנהלה כללית) הוחלט לבחון שוב אופציה יותר פשוטה ויותר זולה להתקנת תיבות דואר ביציאה המערבית של בית המשרדים.
הדבר נחוץ בשל הריחוק של משרד הדואר מהתיבות והקושי בחלוקת הדואר, כמו גם בשל תלונות רבות שאנו מקבלים לאחרונה על העלמות דברי דואר, חלקם יקרי ערך, על כל הבעיות והסיבוכים הכרוכים בכך. הדבר יצא לפועל בקרוב במסגרת מספר שינויים פנימיים נוספים שיוכנסו בסידור ובחלוקה של המשרדים בבית. נקוה לשיפור המצב.

נשקלת האפשרות להתקין כספומט בקיבוץ.
הנושא יובא לאישור במוסדות הרלוונטיים אם אמנם יוחלט בחיוב יפורסמו ההסדרים והתנאים להפעלתו. הדבר אמור להקל על החברים בניסיון להשיג מזומנים, במקום להיסחב לכספומט הקרוב באחת הערים שבסביבה.

אסתפק בכך הפעם ויש להניח שניתן יהיה להשלים מידע בקרוב באמצעות פרסום דיווח עדכני מישיבות המזכירות, בחלקן משותפות עם ההנהלה הכללית.

עד אז-כל טוב לכל החברים והתושבים ובהצלחה/הנאה בכל מעשיהם.

 
בברכה,
נח שגיא
 
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות: (צפה ב-  תגובות בעמוד זה)
Loading בטעינה...

לייבסיטי - בניית אתרים