כניסה לחברים  |  הרשמה 

 
  
חדש באתר


 
 
דבר העורך
 
 

שלחו מייל בכל בעיה/ שאלה/ הבהרה/ תיקון/ תמונת מצב/ סרטון נחמד/ חדשות או כל דבר 
saridtv@sarid.org.il
 
  

   
לאיזה מפלגה תצביע בבחירות הקרובות?
[תוצאות]


 
 
מונה:


דף הבית >> ערוצים >> אגודת מתיישבי שריד >> ארכיון האגודה >> ארכיון דפי מידע - אגודת מתיישבי שריד >> משולחן מנהלת האגודה - דצמבר 2012
משולחן מנהלת האגודה דצמבר 2012
 

 
מאת: יעל גל | פורסם בתאריך 10/12/2012

• תקציב 2013
אנו בסיומה של העבודה על הכנת תקציב 2013.
כל הוועדות ומנהלי התחומים הכינו תכניות עבודה שנתיות, ועל בסיסן נבנים תקציבי אגודת מתיישבי שריד והוועד המקומי לשנת 2013. התקציבים יוצגו באסיפת האגודה שתתקיים בקרוב –הזמנה לאסיפה תתפרסם בקרוב, אנא עקבו אחר הפרסום ובואו להשפיע על סדר היום ביישוב.
 
• תכנון הבריכה
בהתאם להחלטת אסיפת האגודה נבחר מתכנן לביצוע תכנית והיתרים לבריכה. המתכנן שנבחר הוא אבי מדינה. צוות הבריכה עומד להתחיל בקרוב בפגישות עם המתכנן להגדרת הצרכים שלפיהם תיבנה תכנית כהצעה לאישור היישוב בהמשך, לפני החלטה על ביצוע שיפוץ הבריכה.
 
• צח"י  (צוות חרום ישובי)
לאחר תהליך הכשרות במועצה מושלמת בימים אלו הכנת  תיקי צח"י, בידי האחראים על התחומים השונים.
במהלך חודש ינואר יתקיים תרגול של צוות צח"י עם מח' הביטחון של המועצה.
כמו כן אנו משלימים פינוי והכנה של המקלטים .  רוב מוחלט של המקלטים פונה מציוד. חברים שעדיין מאחסנים ציוד פרטי או אחר במקלט כלשהו מתבקשים לדאוג לפנותו בתיאום עם ג'קי.
 
• כלבים מסתובבים ביישוב
אנו מקבלים פניות של תושבים שנתקלים בכלבים שמסתובבים חפשי, מלכלכים  ומפחידים תושבים וילדים. אנו מזכירים לבעלי הכלבים לוודא כי כלבם אינו מסתובב לבד ביישוב ומפריע לכלל התושבים.
 
• אירוע פרטי במגרש הכדורגל
התקבלה באגודה פנייה לקיום אירוע פרטי של תושבים במגרש הכדורגל. אנו רואים בברכה את האפשרות לסייע לתושבי היישוב בקיום שמחות פרטיות. במידה וישנם תושבים שיש להן הסתייגויות מקיום אירוע כזה במגרש הכדורגל נבקשם לפנות אלינו וליידע אותנו על כך בהקדם.
 
• אירועי חנוכה ותרבות בכלל
לאחרונה התבשרנו כי עקב קשיים שונתה תכנית החג ,ובוטלו חלק מהאירועים שתוכננו. הביטול נבע ממספר קשיים, חלקם טכניים וחלקם קשורים בגיוס כח אדם לבניית האירועים. וועדת התרבות ביחד עם עדי עושים מאמץ ראוי לשבח לשמר את תרבות שריד עשירה ומפוארת. את הקשיים הטכניים שנוצרו נפתור בשיתוף פעולה של כל הגורמים הקשורים בדבר. יחד עם זאת חשוב לדעת שכדי לשמר תרבות ברמה כל כך גבוהה כמו שנהוג בשריד, נדרשת התגייסות של אנשים נוספים  לעזרה. בקרוב יצא פרסום של וועדת תרבות הקורא לאנשים להתגייס לתרבות ביישוב ואנחנו תקווה שימצאו עוד אנשים שמוכנים לשאת בעול כדי לשמר את המסורות היפות ואף ליצור חדשות.
 
בברכה
יעל גל
וועד הנהלת האגודה
 

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות: (צפה ב-  תגובות בעמוד זה)
Loading בטעינה...

לייבסיטי - בניית אתרים