כניסה לחברים  |  הרשמה 

 
  
חדש באתר


 
 
דבר העורך
 
 

שלחו מייל בכל בעיה/ שאלה/ הבהרה/ תיקון/ תמונת מצב/ סרטון נחמד/ חדשות או כל דבר 
saridtv@sarid.org.il
 
  

   
לאיזה מפלגה תצביע בבחירות הקרובות?
[תוצאות]


 
 
מונה:


דף הבית >> ערוצים >> קהילה בצמיחה >> ארכיון קהילה בצמיחה >> דפי מידע - מנהל קהילה, קיבוץ שריד >> דף מנהל הקהילה - נובמבר 2013
 
דף מנהל הקהילה- נובמבר 2013
בימים אלה ממש מתרחש תהליך חילופי גברי בוועד ההנהלה של אגודת המתיישבים. לאחר שנתיים של עבודה מאומצת ופורייה (חרף חילוקי הדעות) הגיעה לסיומה הקדנציה הראשונה של ועד ההנהלה ואנו בהחלט יכולים להודות מקרב לב על העשייה, על ההישגים, גם על הרצון להתמודד עם קשיים ועל קידום היישוב בתחומים משמעותיים וחשובים. נודה לעומר ברנע, שרה אשל, לילך קציר, שי רוזן, אבי אביטל, יריב קליין, יובל אסטרייכר ודידי נאמן. נאחל להם המשך עשייה ומעורבות בחיי הקהילה והאגודה ונקבל בברכה את הנבחרים החדשים: שחר המאירי (יו"ר האגודה החדש), יובל סביון , ניב אבנרי, חי ברקן, ניר רושקין, עידו בר אילן, כמו גם לשרה אשל ולשי רוזן שנבחרו מחדש לקדנציה נוספת. בהצלחה רבה כי נכונו לכם אתגרים רבים מאד!

מאת: נח שגיא | פורסם בתאריך: 19/11/2013
הנהלת חשבונות, הצוות למעקב ויישום וצוות הניהול מטפלים בימים אלה ממש בהמלצות, ההצעות והעקרונות המנחים להצעת התקציב ותכנית המשק לשנת 2014. נפנה שוב קריאה אל ציבור החברים להעלות הצעות, רעיונות וגישות, שיהוו בסיס לעבודת ההכנה החשובה. במאמץ רב ייעשה ניסיון להביא את ההצעה הראשונה לדיון בשיחה במהלך חודש דצמבר 2013. בהצלחה!

נתקבל אישור מוסמך ממשרד החקלאות לתיקצוב התשתיות ליישוב הוותיק, עוד במסגרת התקציב של שנת 2013. במועצה שלנו זכו להקצבה שני ישובים בלבד- תל עדשים ושריד שיזכו לשדרג תשתיות ליישוב הוותיק חרף קיצוצים רבים בתקציבי משרדי הממשלה. בשל קוצר הזמן נדרש להתארגן בזריזות כדי לא להפסיד הקצבה בגובה 70% מהעלות הכוללת.

נכנסנו ליישורת האחרונה במערכת הבחירות לראשות המועצה האזורית ולכן בכוונתי לקרוא לחברים ולתושבים ליטול חלק בבחירות מתוך רצון להבטיח ייצוג נכון ונאמן לאינטרסים  של ההתיישבות העובדת בכללותה ושל קיבוץ שריד בפרט. אחוז הצבעה גבוה בהחלט ישרת את הצרכים והאינטרסים של היישוב.

נציגות מטעם ועדת פנסיה (אילון תלמי ויוסי ריגלר) בלווי היועץ הפנסיוני יובל דורי מסיימת גיבוש הצעה מתאימה לכניסה לביטוח סיעודי פרטי חדש, במקום הביטוח הסיעודי הקולקטיבי שהסתיים ב-31.10.2013. נידרש לסוגיה זו בזמן הקרוב כדי להבטיח ביטוח סיעודי הולם לחברים שיזדקקו לכך, כחלק מהמחויבות שלנו, שמלבד היותה מחויבות מוסרית נושאת בחובה גם היבט חוקי מובהק.

הקיבוץ אמר את דברו בקלפי ונתן אור ירוק להמשך הטיפול בנושא שיוך פירות הנכסים. מעבר לעובדה שהוחלט לעסוק בשיוך פירות הנכסים ולא בשיוך הנכסים, ולעובדה הנוספת-קביעת יום השינוי (1.10.2008) כיום הקובע לתהליך שיוך פירות הנכסים, סוכם לגשת לגיבוש מנגנון שיאפשר להוציא לפועל את התהליך במועד שיוחלט עליו וכאשר יעמדו לרשותנו רווחים לחלוקה (במהרה בימינו!).

מבקר הפנים של הקיבוץ-גיורא שנר- ואנשי משרדו מטפלים בימים אלה בהשלמת דוחות על שני ענפים שהוחלט לערוך עליהם ביקורת-ענף האחזקה ומרפאת השיניים. בהתאם להחלטת השיחה יש להגיש את הדוחות לפני תום שנת 2013 וקיבלנו הבטחה שהדוחות יוגשו לא יאוחר מהמחצית הראשונה של חודש דצמבר 2013. ממתינים בקוצר רוח...

ועדת בריאות-רווחה גיבשה הצעה למתן מענה לסוגיית סידורי הנגשה לחברים המתגוררים בקומות העליונות ומתקשים בניידות עקב בעיות בריאותיות או בשל גילם. ההצעה מגיעה לדיון בפורומים ניהוליים ולאחר שתסתיים ההכנה תובא לידיעת הציבור, לדיון בשיחה ולהכרעה בקלפי.

במסגרת הדיונים על תקציב 2014 ולצורך קביעת מדרג השימושים יידרש הקיבוץ לגבש גישה ולקבל החלטה בכל הנוגע לגובה ההפקדה לפנסיה (בניסיון לצמצם את הגרעון האקטוארי) לצד הבקשה להיענות להעלאת הפנסיה התקציבית הנהוגה כיום. זאת בנוסף לשימושים נוספים כדוגמת מימון הביטוח הסיעודי, מול הצורך והרצון להמשיך בהורדת מיסוי על צורותיו השונות. משימה לא פשוטה...

על פי החלטת ההנהלה הכללית, בכל בנייה פרטית חדשה שתהיה בה חניה פרטית ,כל עלויות החנייה תהינה על חשבון החבר הבונה, להבדיל מהחניות הציבוריות שלצד השכונות, שלא מצויות בתחומי המגרש הנבנה.נסתפק בכך לעת עתה ונחזור אליכם בדיווח מישיבות המזכירות ובדף של חודש דצמבר.                                                                          

 
חג חנוכה שמח
נח שגיא
 
Bookmark and Share
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

לייבסיטי - בניית אתרים