כניסה לחברים  |  הרשמה 

 
  
חדש באתר


 
 
דבר העורך
 
 

שלחו מייל בכל בעיה/ שאלה/ הבהרה/ תיקון/ תמונת מצב/ סרטון נחמד/ חדשות או כל דבר 
saridtv@sarid.org.il
 
  

   
לאיזה מפלגה תצביע בבחירות הקרובות?
[תוצאות]


 
 
מונה:


 סיכום חודש ספטמבר בשריד  | הביאו לפרסום נח שגיא ועירית ספר |  צילום: דניס ויינברג 
 
בגינתו של נחום פורחים חצבים גבוהים,
שאולי מבשרים על שנת גשמים...
מי יתן!
וכדברי השיר:
"הקיץ עבר, החום הגדול,
שנה חדשה באה לכל.
רוחות מנשבות, נודדות ציפורים,
הולכים ובאים הימים הקרים..."

אנו מנסים להכנס לנעליים הגדולות שהשאירה לנו שלי לב בשקדנות והנאמנות הראויות לציון לאורך ארבע שנים ארוכות.  תודה לך שלי ובהצלחה במעשיך ובתכניותיך בהמשך!
ננסה לגבש לעצמנו דרך ועיצוב דיווח בצורה המתאימה לנו ולשם כך אנו זקוקים לכל מידע, קוריוז, אירוע מעניין, ימי הולדת, תחילת עבודה חדשה או מסלול חדש וכדומה. בלי עזרתכם לא נצליח להכיל ולהשתלט על מה שנעשה מדי יום ומדי חודש בקהילת שריד.
ממתינים לכם לתרומתכם בקוצר רוח!


וכעת למה שהתרחש אצלנו בחודש חגי תשרי

נפרדנו מיאיר ארד, המנהל היוצא של אגודת המתיישבים. קיימנו מעין פגישת סיכום בנסיון ללבן את הנושאים שהועלו על ידו באיגרת הפרידה שלו. היתה אוירה נינוחה והיו בה רעיונות מעניינים שמן הראוי להתייחס אליהם ולפתחם..
נאחל ליאיר הצלחה בהמשך הדרך ונודה לו מקרב לב על תרומתו!

ב-28.08 בחרה אספת אגודת המתיישבים בשמרית טרגן-היבל לתפקיד מנהלת אגודת המתיישבים החדשה. נקבלה בברכה ונאחל לה הצלחה בתפקידה. הצלחתה - הצלחתנו!

ואם במינויים חדשים ידובר, נקבל בברכה את ענבל, המנהלת החדשה של החינוך בגיל הרך. נאחל לה הצלחה רבה ושיתוף פעולה פורה עם גורמי החינוך השונים, גורמי הניהול ובעיקר עם ציבור הורי הילדים שתחת אחריותה.
מן הראוי להודות לאיילת, המנהלת היוצאת ולאחל לה הצלחה בהמשך.


נשמח מאד אם מיכל הרוש, מנהלת ועדת החינוך בגיל הרך, וענבל יעבירו אלינו בקרוב דיווח על החידושים, המעברים,  והשינויים במערכת החינוך ובצוותים השונים. ממתינים לכן!
 


מן הארכיון 
החודש מלאו 14 שנה לפתיחתה של "החשמליה" המיתולוגית שכל כך התרגלנו אליה, אך לצערנו נסגרה לאחרונה. יש שחשים בחסרונה...
חברתנו מרים גלר סיימה 24 שנים בהגשת ארוחת צהריים בענף המזון. חסרונה מורגש היטב,
ואנו נודה לה על השנים הארוכות עם החיוך, המילה הטובה והשירות הנאמן.
בהצלחה במשרתה החדשה בבובטיק שלנו !
חברנו אורי ארנון קיבל לאחרונה דרגות אל"מ ומובן מאיליו שמגיעות לו ברכות חמות ואיחולים להמשך הצלחה בתפקידו בשירותו!ואם בברכות עסקינן, נעים לנו לברך את שחר בר ואת דניאל בחיר לבה לרגל נישואיהם.
ברכות לאורה, לשרון, ליניב, לאסי ולכל בני המשפחה. רוב אושר ונחת!
ג'ואי מול נישא לאחרונה. מזל טוב! ורוב אושר לו ולבחירת ליבו, לנעמה, למילוא ולכל המשפחה! תרוו נחת!


ובמעבר חד - איחולי החלמה מהירה ושלמה ליפתח שיין שאושפז לאחרונה ולשמחתנו כבר שוחרר לביתו. בריאות לרוב!


לגדי רופאיזן מלאו 70 ואנו שולחים לו איחולי מזל טוב, בריאות, הצלחה ואושר בשבעים השנים הבאות... נשמח לשמוע ממנו על ההפתעה שהכינו לו בני המשפחה!חברתנו הילה פרסקו החליטה על הסבה מקצועית ועברה מתחום הנהלת החשבונות והחשבות לתחום הטיפול האלטרנטיבי. שינוי מעניין ומרענן! 
בהצלחה בעיסוקך החדש ובכלל!

 ומכאן לנושאים שונים ומגוונים:

 לאחר הופעתה המרנינה של קורין אלאל בביתנו, אנו כבר מצפים בקוצר רוח להופעה של אהוד בנאי הצפוייה להתקיים במהלך חודש אוקטובר. ברכות ליוזמי המסורת התרבותית החדשה הזאת!

 ב-13.09 זכינו לעוד קונצרט משודר ומוקרן בקולנוע המקומי בהנחייתו של חברנו אורי רמון. כרגיל, מעניין, מהנה ומאד נעים לאוזן ולנשמה. תודה לך אורי! יש לזה טעם של עוד...

 ב-17.09 אירחנו במועדון לחבר את יו"ר מרצ, ח"כ תמר זנדברג. בפני מועדון מלא חברים משריד ומיישובי הסביבה היא פרסה בפנינו שפע של רעיונות מעניינים ומאתגרים כאחד. מי יתן ותכניותיה וכוונותיה יתגשמו, ולו בחלקם! משהו חייב לקרות כדי לשנות את המצב הקיים!

 ימי חמישי הטובים "חמישי לח" עברו עלינו ביעף ונאלץ להתאזר בסבלנות בהמתנה לחידושם בקיץ הבא. נתגעגע לאוירה הטובה, המצננת, הריחות והטעמים, שבאף ובחך. מסורת יפה שמן הראוי לשמר ולהתמיד בה. במקביל, בימים אלה ממש אנו נפרדים בצער מהבריכה וגם כאן נצטרך להמתין לחידוש הפעילות ביום העצמאות הבא עלינו לטובה. תודה רבה לעושים במלאכה, למצילים, למארגנים
ולכל מי שידו היתה במעשים הטובים!צילום: גפן קלין

 בימים אלה נמשכות העבודות לשדרוג התשתיות בשכונה המרכזית הצמודה למרכז הקיבוץ. ברכה ליוזמים, למתכננים ולמבצעים. במקביל שמחנו לשמוע ממרכז המשק בברכתו בסוכה שנתקבלו בשעה טובה האישורים לתחילת עבודות הנחת התשתיות בשכונת המכוורת, שעתידות להתחיל במהלך חודש אוקטובר.
סוף סוף זה יקרה...!? מי יתן!


 כמו כן, בוצע פיזור קירצוף של אספלט על הדרך העוקפת מדרום לשיכון הכפרי, כדי לאפשר תנועה וחנייה של כלי רכב ובכך להפחית עומסים וסיכונים בכביש הראשי שמעל לשכונה הדרומית. יוזמה ברוכה!נסתפק בנאמר והנכתב הפעם!
כפי שאולי ראיתם והרגשתם, אנו בעיצומם של "צירי לידה" של המתכונת החדשה - "החודש שחלף" ואנו מקווים לנצל את ימי החסד כדי להתייעל, להשתפר ולהתעשר במידע חשוב ומיוחד.
אנא העבירו כל מידע מעניין ורלוואנטי אל: נח שגיא  050-8594858 , לטלפון או לוואטסאפ.
אפשר גם לעירית ספר או לחי שפיר.

להתראות בעוד חודש!

 
   
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

לייבסיטי - בניית אתרים