כניסה לחברים  |  הרשמה 

 
  
חדש באתר


 
 
דבר העורך
 
 

שלחו מייל בכל בעיה/ שאלה/ הבהרה/ תיקון/ תמונת מצב/ סרטון נחמד/ חדשות או כל דבר 
saridtv@sarid.org.il
 
  

   
לאיזה מפלגה תצביע בבחירות הקרובות?
[תוצאות]


 
 
מונה:


הישורת האחרונה - מאת: יוסי נץ 

עונת הברכה מגיעה לסיומה. מגיעה אל הישורת האחרונה. מושג זה של הישורת האחרונה מובא כמובן מעולם האתלטיקה, אולם הוא מתיישב בצורה כה טבעית ומתאימה למרכיבים מרובים בחיים, ובעצם, אולי גם לחיים עצמם. הישורת האחרונה כרוכה במאמצים עילאיים ובכאבים הנלווים.
מתי מסומנת תחילתה של הישורת האחרונה? ב1 בספטמבר. כבמטה קסמים הברכה מתרוקנת מקייטניה. ואף ששעות הפתיחה מצטמצמות, בכל שעה נתונה אין יותר מחמישה מתרחצים בעת ובעונה אחת. בפרקי זמן ממושכים המציל יושב משועמם כבהשגחתו לפעמים אדם אחד ולעתים אף זה לא. וראה זה פלא, בכל זאת חברים מתרעמים על קיצור שעות הפתיחה.

אנצל הזדמנות זו ואתוודה לפני 20 ו30 שנה פתחתי את הברכה מ6 בבוקר עד 8 בערב בהעסקתם של 2 מצילים. מיום העצמאות באופן רציף עד החג השני של סוכות. מה נשתנה? כולנו יודעים; אז איכשהו היו די תקציבים ל ה כ ל. מצדי, הייתי שמח להוסיף ולהתנהל ממש בצורה זו. חברים טוענים בפני: "הברכה עלתה לנו בממון כה רב ובסוף היא אינה מנוצלת כלל." ובכן, לא כך הדבר.

גם כשנכס עולה בממון רב אין ברירה והוא חייב להתנהל בצורה כלכלית. ואם קיימות "שעות מתות" ביום הרחצה, פירוש הדבר שהברכה אינה מתנהלת בצורה כלכלית ומשולמות שעות של שכר עבודה שניתן לחסוך. ומדוע עלי לחסוך? תקציב הברכה הוא כזה שאין לי ברירה אלא לחסוך ככל יכולתי ואני מתנצל מעומק לבי לכל החברים המאוכזבים מקוצר שעות הפתיחה, או מקוצר העונה בכלל. אי אפשר להמנע מן הישורת האחרונה. היא כואבת.        
יונה נשר
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

לייבסיטי - בניית אתרים