כניסה לחברים  |  הרשמה 

 
  
חדש באתר


 
 
דבר העורך
 
 

שלחו מייל בכל בעיה/ שאלה/ הבהרה/ תיקון/ תמונת מצב/ סרטון נחמד/ חדשות או כל דבר 
saridtv@sarid.org.il
 
  

   
לאיזה מפלגה תצביע בבחירות הקרובות?
[תוצאות]


 
 
מונה:


   
 
- הודעה לעיתונות -
הפגנות ראשונות נגד הקמת נמל התעופה ברמת דוד – כבר ביום שישי הקרוב

הפגנות ראשונות יצאו לדרך ביום שישי הקרוב בצומת רמת ישי ובצומת מגדל העמק / כפר ברוך.
מטה המאבק התכנס וגיבש דף עמדה למסרים אותו הוא מעביר לתושבים . נציגי המטה: "אפשר וצריך לנצח את המאבק הזה – יש חלופה לנמל התעופה בעמק, העמק הוא חלום, נשמור עליו שלא יהפוך לסיוט. אנו קוראים לממשלה לא להרוס את עמק יזרעאל הכפרי והירוק"
 
עשרות אנשים מכל יישובי עמק יזרעאל השתתפו בכנס נגד הקמת שדה תעופה בינ"ל ברמת דודו והקימו וועד פעולה רחב לתכנון ההתנגדות לתוכנית, אשר יוצא להפגנות כבר ביום שישי הקרוב.
 
על פי תוכנית העבודה המתגבשת בוועד הפעולה, שהתכנס כבר פעמיים מאז כינוס התושבים הגדול בקיבוץ שריד לפני כשבועיים, פיילוט ראשון של הפגנות יערכו כבר ביום שישי הקרוב, החל מהשעה תשע בבוקר, בצומת רמת ישי ובצומת מגדל העמק/גניגר (בסמוך לכניסה לאיזור התעשייה של מגדל העמק), כאשר בסוף החודש כבר יתואם מבצע הפגנות מורכב יותר בנקודות רבות בעמק ועדכון לתושבי העמק יצא ברבים.
 
חלק מן המאמצים של וועד פעולה זה הוא רתימת ראשי הרשויות המקומיות באזור להתנגדות, כאשר עד כה התייצבו בצורה חד משמעית לצד ההתנגדות להריסת העמק ראש מועצת רמת ישי, עפר בן אליעזר, וראש מועצת קרית טבעון, דוד אריאלי. ראש המועצה האזורית עמק יזרעאל, אייל בצר, הצהיר גם הוא כי הוא מתנגד לתוכנית אך מבקש ללמוד אותה לעומק, ואילו ראש עיריית עפולה יצחק מירון הביע את דעתו בעד התוכנית. נעלם גדול הוא עמדתו החשובה של ראש עיריית מגדל העמק, אלי ברדה, אשר עדיין "לומד" את התוכנית.
 
אנו יודעים כי התקיימה ישיבת ראשי ראשויות בנושא ואנו מתכוונים להפעיל עליהם לחץ כי יקשיבו לרחשי הלב של התושבים שרובם ככולם מתנגדים לשדה ולהשלכות שלו על האזור.
אנו נספק את המידע הדרוש להחלטה הנכונה שלהם, ובמקביל נפעיל את דעת הקהל כדי להסביר כמה רעה התוכנית הזאת שממיטה אסון על החיים השלווים בעמק יזרעאל הכפרי והירוק כפי שאנו מכירים אותו. מדובר בטעות היסטורית שתהיה בכייה לדורות. אפשר וצריך לנצח את המאבק הזה – יש חלופה לנמל התעופה בעמק, העמק הוא חלום, נשמור עליו שלא יהפוך לסיוט. אנו קוראים לממשלה לא להרוס את עמק יזרעאל ההיסטורי שבו אנו חיים בשלווה ובשקט!".
 
לפרטים למטה המאבק:
דף פייסבוק: לא לשדה תעופה בעמק
מייל: noforap@gmail.com
נייד : 054-4232202 - אסף
 
 
תמונות מההפגנה בצומת מגדל העמק
 

 
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

לייבסיטי - בניית אתרים