כניסה לחברים  |  הרשמה 

 
  
חדש באתר


 
 
דבר העורך
 
 

שלחו מייל בכל בעיה/ שאלה/ הבהרה/ תיקון/ תמונת מצב/ סרטון נחמד/ חדשות או כל דבר 
saridtv@sarid.org.il
 
  

   
לאיזה מפלגה תצביע בבחירות הקרובות?
[תוצאות]


 
 
מונה:


הצבעה בקלפי - בחירת מנהל עסקים של שריד  
  
ביום שישי ה- 15.7.16 בשעות: 11:30-13:00  ובשעות: 18:30-20:00
וביום ראשון ה- 17.7.16 בשעות: 11:30-13:00
תתקיים הצבעה בקלפי בחדר האוכל.


על סדר היום:
בחירת מנהל עסקים של שריד

מועמדים:
מאור פרסאי-ברניב (מומלץ ועדת מינויים)  מצורפים: קורות חיים
מתי כהן - מצורפים: קורות חיים
אני מאמין של מאור
 
לחברים שלום,

החלטתי להציג את מועמדותי למשרת מנהל העסקים של הקיבוץ.
בעשר השנים האחרונות עבדתי מחוץ לקיבוץ, ועסקתי בניתוח וייעול תהליכים עסקיים, ובהובלת פרויקטים  וצוותים בתחום מערכות המידע. במקביל המשכתי לעסוק, ככל שהתיר לי הזמן, בעניני הקיבוץ. בין השאר הייתי מעורב בתהליכי השינוי שעברנו, בדירקטוריון גמל, בנושאי חינוך ותרבות.
אני סבור שהנסיון שצברתי בעולם המקצועי ובעולם הקיבוצי, הכינו אותי בצורה טובה לתפקיד זה. תפקיד מרכז המשק  מכיל  יותר מניהול עסקי ופיננסי. ההשתלבות בצוות הניהול היא הדרך  להוביל את הקיבוץ אל המטרות של שגשוג כלכלי והעלאת רמת החיים, בטחון פנסיוני, קליטה ואפשרות בניה.

כמי שבחר לחיות פה ומגדל פה את ילדיו, אני רואה  בכל החברים שותפים יקרים. אני מכיר ומוקיר את הדרך שעשה הקיבוץ בתשעים שנותיו , ואת כל אלו שתרמו בזיעתם לפריחתו. את ההכרות האינטימית עם נוהגי הקיבוץ, התרבות והשפה הקיבוצית,  ובמיוחד אתכם החברים, אני מתכוון לרתום למען הצלחתנו המשותפת.
אני מזמין כל אחד ואחת לפנות אלי בשבועות הקרובים, להציג שאלות, להעיר ולהשיא עצות.
מספר הטלפון הוא : 054-5503479.

בברכה,
מאור.

דברים לחברי שריד ממתי

לחברי שריד
אני מסיים בימים אלה 4 שנות פעילות כמנהל עסקים בשריד. זו תקופה בה למדתי להכיר את הקיבוץ, אנשיו וענפיו השונים.
מקריאת קורות חיי ניתן לראות כי הן בהשכלתי, והן בתחומי עיסוקי נגעתי בכל ההיבטים של ניהול קיבוצי, הן בחקלאות והן בתעשיה, כולל בחברות פרטיות. הייתי שותף להקמת ארגונים חדשים והתווית דרכם לצד לווי תהליכי שנוי. עבדתי בקיבוצים שונים וראיתי עד כמה חשובה ראיה רחבה והכרות עם מסגרות שונות בניהול הקיבוצי.
אנו חיים בתקופה בה קיבוצים עוברים שנויים גדולים בתחומים רבים של החיים, תקופה בה נדרש ידע וניסיון בניהול העסקים בקיבוץ. חלק ניכר מעבודתי היה ניהול מנהלים: מנהלי ענפים ופעילויות שונות בשריד לצד ייצוג שריד בשותפויות השונות שהוא חבר בהן, תוך שמירה על האינטרסים של הקיבוץ.
צד נוסף של עבודתי הינו ניהול כספים של שריד, הועד המקומי, אגודת המתיישבים ושותפות הלול החדשה. במהלך השנים האחרונות הייתי שותף פעיל לבניית רזרבות כספיות משמעותיות לקיבוץ, הקמה וריכוז ועדת כספים וניהול הכסף באמצעות חברות מנהלות בליווי יועץ השקעות מקצועי. כל זה תוך כדי בנית בריכת שחיה, שיפוץ תשתיות, סידור מערכת החשמל , הקמת אורות שריד, הקמת מערכת סולרית גדולה ועוד.......

האתגרים העומדים לפני קבוץ שריד רבים ומגוונים, ישנו חוסר וודאות עסקי לצד תהליכים מתמשכים בעבודה מול שותף במפעל, פיתוח אמצעי הייצור הקיימים וחיפוש אחר עסקים נוספים שיאפשרו לקהילה חופש גדול יותר בבחירת דרכה. אלה אתגרים מורכבים. מול אתגרים אלה, אני חש כי אני יכול לתרום רבות מניסיוני ומהידע שצברתי, וכן שיש חשיבות גדולה לרצף ניהולי מקצועי.
כשוועדת מינוים פנתה אלי, הצעתי שני דברים: שאורך הקדנציה הבאה שלי יהיה 3 שנים, ושבמהלך הקדנציה אהיה שותף להכשרה של חבר מתאים משריד לתפקיד שיחליף אותי.
אשמח להמשיך לשרת את שריד כמנהל עסקים.

מתי
 
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

לייבסיטי - בניית אתרים