כניסה לחברים  |  הרשמה 

 
  
חדש באתר


 
 
דבר העורך
 
 

שלחו מייל בכל בעיה/ שאלה/ הבהרה/ תיקון/ תמונת מצב/ סרטון נחמד/ חדשות או כל דבר 
saridtv@sarid.org.il
 
  

   
לאיזה מפלגה תצביע בבחירות הקרובות?
[תוצאות]


 
 
מונה:


 

חברת יהלום בע"מ הוקמה בשנת 2005. החברה מתמחה בעבודות ליטוש אבן ופוליש. על האני מאמין של החברה מנצח הבעלים – חייקה קדם. כל עבודה שהחברה מבצעת מבוצעת ביסודיות רבה ומקצועיות. כלל העובדים בחברה הם בעלי ניסיון רב, ידע מקצועי עשיר והכשרה מתאימה. החברה דוגלת במצוינות ללא פשרות וביצוע עבודות לכדי שלמות ואיכות מרבית. צוות החברה פועל בצורה מדויקת ומכוונת בשביל להגיע לתוצאה הרצויה על ידך – הלקוח. אנו מדייקים בלוחות זמנים ואצלנו מילה או הבטחה הם כלל ברזל שיש לקיים. החברה מתמחה במיוחד בעבודות: ליטוש אבן ושיש, פוליש קריסטל, חידוש מרצפות וליטוש מוזאיקה. ככל העבודות שלנו נעשות במקצועיות רבה, רצינות, השקעה ואחריות.

ליטוש אבן ושיש – עבודות ליטוש אבן דורשת עדינות רבה ומקצועיות. ליטוש אבן כולל מספר שלבים כולל ליטוש עדין וליטוש גס של האבן. את הליטוש עושים בעזרת מלטשות מיוחדות והוא דורש מיומנות רבה ויד עדינה, כמו כן מתן תשומת לב לפרטים הקטנים. כל עבודת ליטוש שאנחנו מבצעים נועדה לחדש את האבן או את המרצפות ולהביא אותה למצב חדש ואיכותי. עבודת הליטוש נעשית בשבלים וזהירות רבה וקיים הבדל מהותי בין ניקוי מרצפות גרניט פורצלן, ליטוש מרצפות שיש וליטוש אבני שיש. חברת היהלום מתמחה בכל סוגי הליטושים והיא עושה זאת באופן המקצועי והטוב ביותר.

פוליש קריסטל – כל אחד מאתנו רוצה שהריצוף בבית או במשרד שלנו יהיה מבריק ממש כמו קריסטל. אנו בחברת יהלום מתמחים בשירות פוליש קריסטל למרצפות שיש ואבן. הליך הליטוש של האבן עד כדי שהיא תהיה מבריקה כמו קריסטל הוא עדין מאוד והוא דורש עבודה מדויקת וזהירה. אנו עובדים בעזרת מלטשות עדינות מאוד ומקצועיות תוך שימוש בטכנולוגיות מתקדמות לליטוש. בסיום העבודה אנו מבטיחים שהאבן תהיה מבריקה יותר ונוצצת יותר ותאפשר לכם ליהנות מרצפה איכותית ואסתטית.

חידוש מרצפות – מרצפות הבית או המשרד שלנו הם חומר שהופך להיות דהוי, מלא בכתמים ובלוי לאחר מספר שנים. בשביל שלא נצטרך מדי תקופה להתקין רצפה חדשה בבית שלנו, עלינו לחדש אותה ולשמור על התחזוקה שלה. אנו בחברת יהלום מתמחים בביצוע עבודות חידוש מרצפות. אנו מחדשים מרצפות על ידי ליטוש שלהן, על ידי עבודות פוליש ועל ידי עבודות שמשלבות בין שתי השיטות גם יחד. הליך הפוליש והליטוש דורש מקצועיות רבה, מתן תשומת לב מיוחדת לפרטים ולהליכי העבודה וגם ניסיון. אנו בחברת יהלום מקפידים לעבוד בצורה זהירה שמותאמת אישית לסוגי המרצפות וכך אנחנו משמרים אותן ומחדשים אותן שיהיו מבריקות ויפות.

ליטוש מוזאיקה – משטח מוזאיקה הוא משטח מאוד עדין. בשביל לחדש מוזאיקה עלינו לעבוד בצורה עדינה מאוד וזהירה. אנו בחברת יהלום מעסיקים עובדים אשר תחום המומחיות שלהם הוא ליטוש מרצפות ומשטחי מוזאיקה באופן יעיל, מקצועי ועדין. הליך העבודה שלנו הוא יסודי מאוד והוא כולל פוליש של המרצפות וגם עבודות ליטוש מיוחדת שאנחנו מבצעים בהן בעזרת מכונות מיוחדות. הליך זה דורש ידע ספציפי בחידוש וליטוש של מצרפות פסיפס או מוזאיקה ואנחנו בין החברות המובילות בשוק אשר מספקות שירות זה.

 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

לייבסיטי - בניית אתרים