כניסה לחברים  |  הרשמה 

 
  
חדש באתר


 
 
דבר העורך
 
 

שלחו מייל בכל בעיה/ שאלה/ הבהרה/ תיקון/ תמונת מצב/ סרטון נחמד/ חדשות או כל דבר 
saridtv@sarid.org.il
 
  

   
לאיזה מפלגה תצביע בבחירות הקרובות?
[תוצאות]


 
 
מונה:


 מטיילים עם עוזי
לאחרונה, התגבשה חבורה קטנה של גימלאים אוהבי לכת, שיוצאת מידי שבוע לטיולי בוקר קצרים ונעימים בעקבות עוזי שווייצר.


מאת: דני נימרי  | פורסם בתאריך: 16/5/2017
כל הטיולים הם על מפות ניווט שעוזי תכנן במהלך השנים ולכן כמובן, הוא המוביל אותם תוך שליטה מופלאה ממש במסלול. עוזי מכיר כל עץ וכל סלע כל פיתול וקיצור דרך אפשרי וזה ממש תענוג לצעוד בעקבותיו, מה עוד, שלעיתים כשנחה עליו הרוח, הוא פוצח בשירת יודלים, מחבק ומנשק עצים מוכרים וגוער בנו על חוסר המשמעת שאנחנו מגלים. (פותחים רווחים ולא שותים מספיק מים).


פריחת פרגים וחרציות - יער ציפורי צילום: יוסי ריגלר
 
טיילנו עד כה בסביבות הר דבורה (הייתה עלייה די קשה), אלון הגליל, מעלול (לא הייתי שם מאז כיתה וו'), תמרת, שמשית, כפר החורש, יער ציפורי ועוד. כל טיול נפרש על פני חמישה עד שנים עשר וחצי(!) קילומטר. הולכים בקצב איטי, מנסים לזהות שיחים, עצים ופרחים, שוכחים ונזכרים בשמותיהם בין טיול לטיול, עוצרים ללגימת מים וארוחת בוקר קלה ונהנים מהחיים. פתאום אנחנו מגלים שרבע שעה נסיעה מהבית יש מקומות נפלאים לטיולים ולא מוכרחים לנסוע לגליל העליון. הכי מצא חן בעיני יער אלון הגליל שבחלקו הראשון מכוסה אורנים, אחר כך ברושים ולסיום אלונים, שביניהם משגשגים שטיחים של בן חצב יקינתוני. מה אני אגיד לכם? פשוט חוויה!

מי ומי נמנה על המטיילים: עוזי שווייצר האחד והיחיד – בלעדיו כל זה לא היה קורה. יוסי ריגלר – חמוש במצלמה ובאפליקציה לזיהוי פרחים. אריאל מור – מגיע גם הוא עם אפליקציה לזיהוי פרחים, מד קילומטרים ומכנסיים קצרים. ג'ון אייזנר, הסגן של עוזי, הולך עם המפה ביד ומוודא שאנו לא סוטים מהמסלול. צביקה פינקל, ענבר דה קוסטא, אסתר שפיר, דני נימרי (מנסה לזהות פרחים ולא תמיד מצליח), נח שגיא , רפי פרסאי, גידי צור, כל אלה השתתפו עד כה בין טיול אחד לכולם ונהנו מאוד.
מה קורה בעתיד הקרוב? בטח נשמע בקרוב מעוזי.מטילים עם עוזי - צילום אריאל מור

עוזי שוויצר 
צילום: אריאל מור


 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

לייבסיטי - בניית אתרים