כניסה לחברים  |  הרשמה 

 
  
חדש באתר


 
 
דבר העורך
 
 

שלחו מייל בכל בעיה/ שאלה/ הבהרה/ תיקון/ תמונת מצב/ סרטון נחמד/ חדשות או כל דבר 
saridtv@sarid.org.il
 
  

   
לאיזה מפלגה תצביע בבחירות הקרובות?
[תוצאות]


 
 
מונה:


מכתב לסיום הקדנציה - מאת: עומר ברנע
בימים אלה מתחילים חברי הוועד הנבחרים של מתיישבי שריד את כהונת הוועד שנבחר בשבוע שעבר ואנחנו, חברי הוועד היוצא,  מסיימים את כהונתנו.

חלקנו כיהן בוועד במשך שנתיים וחלקנו כיהן בוועד ארבע שנים ואפילו יותר. עשינו כמיטב יכולתנו כדי לשרת את האינטרסים של חברי האגודה ושל כלל התושבים ומשלמי המסים לאגודה. לא תמיד הצלחנו אבל תמיד התכוונו לטוב.

במשך שנות כהונתנו בוועד נתקלנו בעזרתם של רבות ורבים מתושבי שריד, חלקם חברי האגודה ואחרים לא. כולם ניסו לעזור ועשו כמיטב יכולתם, כשהם מונעים מתוך הרצון לתרום ולשפר את החיים בשריד. מיותר לציין שללא עזרתם של כל אלה, החיים בשריד בשנים האחרונות היו פחות טובים.

רצו שופטי בית המשפט העליון ופסקו, ימים ספורים לפני סיום כהונתנו, כי תביעת מתיישבי שריד בנוגע לתשלומי המסים לאגודה מוצדקת. מעבר לשמחה הגדולה שבפסיקה, אנו מאמינים כי הפסיקה תאפשר לנו, כל חברי ותושבי שריד, להמשיך ולקיים את החיים שכולנו שואפים אליהם והאגודה תוכל להמשיך ולספק מגוון גדול מאוד של שירותים לכל תושבי שריד, אם בחינוך, אם בתרבות, בריכה, מועדון ועוד.

עם סיום כהונתנו והעברת הניהול לוועד הנבחר, אנו מודים לכל אלה שעזרו לנו, בקישוט ובהכנה, בבחינה ובהסקת מסקנות, בניקוי וחיסול, בבנייה, בשמירה, בעריכה, בשירה ובכל עזרה אחרת, לפעמים עוד לפני שהספקנו לבקש.

תודה לכל עובדי האגודה ונותני השירותים, בחינוך, בנוי, בתרבות, במועדון, בחצר, בשמירה, באיכות הסביבה, בספורט, בחוגים, בקליטה, בביטחון, בעזרה ההדדית ובחוסן היישובי ובכל פעילות אחרת (וסליחה מכל אלה שלא הוזכרו כאן, אנחנו מודים גם להם כמובן).

למרות כל הפרסומים בתקשורת בשנים האחרונות, לעניות דעתנו שריד הוא דוגמא של חיים זה לצד זה של אנשים שונים. קיבוץ בו ישנו ישן וחדש, בו אוכלוסייה מבוגרת וגדולה חיה בשיתוף מלא לצד אוכלוסייה צעירה וגדולה, בו מתקיימות מסורות ישנות לצד חדשות ויש בו הרבה אנשים שמנסים לעזור. גם אם יש בינינו וויכוחים לא מעטים, נדמה כי יש אצלנו מה שקיבוצים רבים רק חולמים שיהיה אצלם.

אנחנו מאחלים לוועד הנכנס הצלחה בניהול האגודה, גם אם לא תמיד זה יהיה קל ולא תמיד הדרך תהיה ברורה. לכל חברי ותושבי שריד אנחנו מאחלים שנדע לשמור על קנה מידה, שלא ניגרר לניבולים וגידופים ברשתות השונות, שלא נהסס לעזור, ושבכל יום מחדש נוכל להתגאות במקום שכולו הוא אנחנו וכולו הוא שלנו.

תודה
דניאלה דרבקין, צבי ילינסקי, רוני דה קוסטה, שי רוזן, ניר רושקין, ניב אבנרי, עידו בר אילן, גליה מירום רוזן ועומר ברנע.

 
 
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

לייבסיטי - בניית אתרים