כניסה לחברים  |  הרשמה 

 
  
חדש באתר


 
 
דבר העורך
 
 

שלחו מייל בכל בעיה/ שאלה/ הבהרה/ תיקון/ תמונת מצב/ סרטון נחמד/ חדשות או כל דבר 
saridtv@sarid.org.il
 
  

   
לאור חג הביכורים המוצלח מה דעתך על השתלבות תושבי ההרחבה בשריד
[תוצאות]


 
 
מונה:


מכתב לציבור                                      
 
חברים יקרים,
ימים לא פשוטים עוברים על הקיבוץ שלנו. תקופה של סערה המלווה בכאב וצער לקהילה כולה.
חשוב לזכור גם בימים אלו שאנחנו קהילה חזקה ומגובשת. קהילה שחיה ביחד שנים ארוכות ועוד תמשיך לחיות ביחד עוד שנים גם לאחר שוך הסערה.
אנחנו כהנהלה מתייחסים בכובד ראש ובמלוא הרצינות לכל תלונה המוגשת לנו. אנחנו מטפלים בדברים בהתאם לחוק, ובמלוא הרגישות ובתאום ותוך יעוץ עם הרשויות המתאימות ובכלל זה המועצה האזורית, התנועה הקיבוצית, מרכז סיוע לנפגעות תקיפה מינית ועורכי דין.
לקיבוץ יש ממונה בנושא הטרדות מיניות, הדסה פרסאי, והיא כתובת פעילה וחשובה לכל מי שחש או חשה נפגעת. חשוב לנו שכל מי שמרגיש נפגע, מכל אדם, יפנה אלינו על מנת שנוכל לטפל בדברים ברגישות המקסימאלית, להפנות למרכזי הסיוע, לסייע בהגשת תלונה במשטרה אם הנפגע/ת בוחר/ת וכן כל הנדרש.

אנו מבקשים מכל חברי הקיבוץ. שלא לתקוף את המתלוננות והחברים המעורבים ומשפחותיהם. חשוב לזכור שמילים קשות יוצרות נזק שקשה יהיה לתקן אותו, מדובר בדיני נפשות. את המילים, וודאי אלה המופיעות בתקשורת ומקבלות הד בכל הארץ, לא נוכל לקחת בחזרה.

חשוב לנו להבהיר כי עד לעת זו המשטרה לא עדכנה אותנו אודות תלונות שהוגשו וללא יידוע מסודר לא נוכל להגיב למקרים. כל עוד לא תמו הבירורים, האמת נתונה בידי המעורבים בלבד. עלינו להמתין עד חלוף הסערה ואז להתייצב לצד האמת כפי שתתברר. בינתיים, עלינו לגלות חמלה ולהציע סיוע לכל המעורבים ומשפחותיהם כולם.
אנו קהילה קטנה המחויבת לביטחון ומוגנות כל חבריה ולכן אנו פועלים לפי חוק ובזהירות הנדרשת.
עלינו כהנהלה, ועל הקהילה כולה, להיות סביבה תומכת ונדיבה לכל חברי הקיבוץ ובוודאי למשפחות המעורבות.

הנהלת הקיבוץ
 
 

לייבסיטי - בניית אתרים