כניסה לחברים  |  הרשמה 

 
  
חדש באתר


 
 
דבר העורך
 
 

שלחו מייל בכל בעיה/ שאלה/ הבהרה/ תיקון/ תמונת מצב/ סרטון נחמד/ חדשות או כל דבר 
saridtv@sarid.org.il
 
  

   
לאיזה מפלגה תצביע בבחירות הקרובות?
[תוצאות]


 
 
מונה:


מכתב תודה לקיבוץ שריד צוק איתן 2014

לכבוד:
הנהלת קיבוץ שריד
החברים והקהילה

הנדון: אירוח משפחות ביולי אוגוסט 2014, בימי "צוק איתן"

שלום רב,
ימי הסער שגעשו עלינו בשבועות האחרונים, התותחים הרועמים מול שורות הטרור ומטחי הטילים שהופנו לעברנו, הציבו אותנו אל מול סכנת חיים מוחשית, ממשית. נאלצנו, אנו וטפינו, לשבר את השגרה הברוכה ולצאת את הבית אל מה שלא תמיד נודע, בכדי שלא להסתכן בפגיעה פיזית ורגשית של ילדינו ושלנו.

במכתב זה אנו מבקשים להודות מכל הלב על האירוח וההתארגנות המהירה לקבלתנו. התקבלנו בנדיבות ובאדיבות לפרק זמן לא מועט, וכל בקשה שלנו נענתה בלב אוהב, ברצון רב ומתוך הכרה בקושי הגדול שלנו להיות רחוקים מבתינו, הן ההורים והן הילדים.

אנו רוצים להודות על החדרים שארגנתם לכבודנו, היכולת ליהנות מהבריכה, בתי הילדים, חדר האוכל והמתקנים השונים. תודה מיוחדת לעדי רוזן, שקיבל אותנו בזרועות פתוחות, שהיה אדיב ונדיב ודאג לכל מחסורנו. תודתנו גם לאריאל ונצר מילוא ולהדסה וארנון פרסאי שאירחו אותנו בביתם בנדיבות, לדינה כהן שתמיד הציעה עזרה ולעוד רבים וטובים, שהיו אדיבים והזמינו אותנו, ארגנו אחה"צ לכבודנו כמו גם הציעו לסייע עם הכביסות והילדים.

תודה על הסולידריות, ההבנה והחברות שהפגנתם בעת הזאת בה היינו זקוקים לה כל כך. השפל הרגשי בו היינו פינה מקום לרגשי תודה על בית חם ודאגה לכל מחסורנו. שיתוף הפעולה והאירוח חיזקו אותנו והעמיקו את ההכרה בכך שאיננו לבד. אפשרתם לנו מידה של שגרה ושקט ונחת לילדים, כאשר לבנו עם משפחות הנלחמים בעבורנו ודאגתנו נתונה לבתינו, ליקירינו שמאחור ולעתיד.
 
ברגשי תודה והערכה,
שלומציון ואמיר כהן
ובנותינו: הדר ותגלקיבוץ מפלסים
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

לייבסיטי - בניית אתרים