כניסה לחברים  |  הרשמה 

 
  
חדש באתר


 
 
דבר העורך
 
 

שלחו מייל בכל בעיה/ שאלה/ הבהרה/ תיקון/ תמונת מצב/ סרטון נחמד/ חדשות או כל דבר 
saridtv@sarid.org.il
 
  

   
מי לדעתך יהיה ראש הממשלה הבא?
[תוצאות]


 
 
מונה:


דף הבית >> ערוצים >> אגודת מתיישבי שריד >> ארכיון האגודה >> ארכיון דפי מידע - אגודת מתיישבי שריד >> משולחן הנהלת האגודה מאי 2013
משולחן מנהלת האגודה - מאי 2013
 

 
מאת: יעל גל | פורסם בתאריך 6/5/2013   | 

לכל תושבי שריד
להלן מספר עדכונים:


• ביטול פחי אשפה בגינות הציבוריות בשכונת ההרחבה
הפחים המוצבים בגינות הציבוריות בשכונת ההרחבה מהווים מקור ללכלוך, וריחות לא נעימים, בעוד שבסמוך אליהם עומדים הפחים הסגורים  שבחניות הבתים,   ולכן ,על פי המלצת וועדת הסביבה, אנו עומדים לבטל את פחי האשפה שבגינות הציבוריות.

• פינוי גזם על ידי גננים וקבלנים
פינת פינוי הגזם שליד בית השוויצרים ( מול שכונת ההרחבה) מיועדת לאיסוף גזם הגינות של תושבי שכונת ההרחבה. המתחם מתמלא ועולה על גדותיו עקב ניצול המקום על ידי גננים וקבלנים שמפנים בו גם גזם "מיובא".
אנו מבקשים מכל בעלי הגינות שמעסיקים גננים  / קבלנים לטיפול שוטף או לפרויקט חד פעמי, הכתובת עבורם היא אתר הגזם הגדול שלנו, יש להנחות אותם להתקשר אל גידי או אמיר צוק והאתר יפתח עבורם. טל. גידי – 050-8594295, אמיר – 050-8594354.

• כניסה בשער היישוב
אנו חוזרים ומזכירים – כניסה בשער בעת פעולתו היא מסוכנת!! כאשר השער פועל והנורה מהבהבת יש לעצור ולחכות שיפתח. לאחרונה קרו מספר אירועים בהם נהגים ניסו להיכנס, ומכוניתם נפגעה מהשער. אנא – הישמעו להנחיות והישמרו.

• חילופי מנהלת הגיל הרך
אנו מצויים בעיצומו של תהליך מיון וקבלת מנהל/ת למערכת חינוך הגיל הרך. בינתיים דניאלה דרבקין משמשת גם כמנהלת הגיל הרך ובנוסף תגברנו את שעות הייעוץ הפדגוגי במערכת. לכל פנייה הכתובת היא דניאלה.
 
בברכה,
יעל גל, מנהלת האגודה
וועד הנהלת אגודת מתיישבי שריד
 
Bookmark and Share
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות: (צפה ב-  תגובות בעמוד זה)
Loading בטעינה...

לייבסיטי - בניית אתרים