כניסה לחברים  |  הרשמה 

 
  
חדש באתר


 
 
דבר העורך
 
 

שלחו מייל בכל בעיה/ שאלה/ הבהרה/ תיקון/ תמונת מצב/ סרטון נחמד/ חדשות או כל דבר 
saridtv@sarid.org.il
 
  

   
לאור חג הביכורים המוצלח מה דעתך על השתלבות תושבי ההרחבה בשריד
[תוצאות]


 
 
מונה:


דף הבית >> ערוצים >> אגודת מתיישבי שריד >> ארכיון האגודה >> ארכיון דפי מידע - אגודת מתיישבי שריד >> משולחן מנהלת האגודה - מרץ 2013
משולחן מנהלת האגודה - מרץ 2013
 

 
מאת: יעל גל | פורסם בתאריך 20/3/2013  

לכל תושבי שריד, להלן מספר עדכונים,

1. שינוי מיפוי בית הספר התיכון לילדי שריד
וועדת המיפוי של המועצה האזורית הודיעה לנו כי החליטה לשנות את מיפוי בית הספר התיכון לשריד, וכי החל משנת תשע"ד תלמידי כיתה ז' משריד ילמדו בבית הספר "העמק המערבי" ביפעת במקום בביה"ס עמקים במזרע. קדמה להודעה זו בקשה של שריד לשינוי זה, שאושרה בהנהלת האגודה על פי המלצת הנהלת החינוך. השיקולים לבקשה לשינוי היו בעיקר הרצון לרצף והמשך חברתי לילדי שריד שמתחנכים בבית ספר שגיא שיעברו ביחד עם שאר תלמידי בית הספר להמשך בבית הספר התיכון, וכמו כן הקטנת מרחק הנסיעה, הן לבית הספר והן ליישובים הלומדים בו לביקורי אחר הצהריים אצל חברים. הבדיקה שנעשתה בהנהלת החינוך עם בתי הספר והמועצה העלתה שכיום כל בתי הספר במועצה מתווים קו חינוכי ולימודי אחיד שמוגדר במועצה, וכן גודל בתי הספר הולך להשתוות (כתוצאה מעבודת וועדת המיפוי) כך שההבדלים הערכיים, והחינוכיים בין בתי הספר שהיו בעבר לא קיימים עוד. כדרכם של שינויים, ישנם תושבים ששמחים לשינוי וישנם שמצרים עליו. אנו מאחלים שהמעבר יענה על הציפיות לכל ילדי שריד והוריהם .
 
2. צוות ספורט
בעקבות יוזמה ברוכה של תושבים למינוף פעילויות הספורט ביישוב הוקם צוות ספורט שמסונף לוועדת התרבות, ופעילותו הענפה ניכרת בעיקר בחודש מרץ, חודש הספורט בשריד, ותמשיך גם לאחר מכן. אנו מברכים על יוזמות התושבים לפעילות קהילתית מגוונת. לקראת סיום שנת 2013 יבחן האם להשאיר את צוות הספורט כחלק מוועדת התרבות או להפרידו כוועדה נפרדת.
 
3. חילופים בוועדת איכות הסביבה
רענן שדה ששימש כיו"ר הוועדה ועידו אדמון סיימו חברותם בוועדה. במקומם הצטרפו לוועדה החברים שהתנדבו בעת בחירת הוועדות – יוסי נץ ויסמין דה קוסטה.
דותן שמואלי נבחר על ידי הוועדה לכהן כיו"ר הוועדה החדש.
אנו מודים לרענן ולעידו על תרומתם בוועדה, ומאחלים לצוות המחודש הצלחה בפועלו.
בנוסף אנו מזמינים תושב משכונת ההרחבה להצטרף לוועדה. מעוניינים מוזמנים לפנות לדותן שמואלי.
 
4. מדבקות לרכב
בימים אלו חולקו בתאי הדואר, לכל בית אב בשריד מדבקות לשמשת הרכב עם לוגו אגודת מתיישבי שריד, זאת ביוזמת וועדת ביטחון. המדבקות וכן מכתב מפורט מוועדת ביטחון יחולקו בימים הקרובים לתיבות הדואר.
 
5. טיאוט רחובות
לקראת החג בוצע השבוע טיאוט רחובות בתחומי היישוב. בבקשה עזרו לנו לשמור על שריד נקייה בחג וכל השנה!!!
 
6. עיקור חתולים
גם השנה אנו ממשיכים בפרוייקט לעיקור חתולים בשריד, בביצוען של תושבות היישוב ענת הרוש וליטל הרץ, וטרינרית במקצועה. העיקור מתבצע על פי נהלי המדינה ומטרתו להפחית את כמות החתולים המסתובבים ביישוב. תושבים שרואים מצבור של חתולים מוזמנים לפנות אל ענת או ליטל.
 
7. לכידת נחשים
ומעניין לעניין באותו עניין, לקראת האביב והקיץ אנו נדרשים שוב למשנה זהירות בנושא נחשים. גם השנה יש לנו כיישוב הסכם ללכידת נחשים בשטח ציבורי עם צוות אור נחשים. תושבים שנתקלים  בנחשים יכולים לפנות אל חברי הצוות : רום הרוש- טל' 050-8594740, אור יחזקאלי- טל' 050-9605045 ויואל איזנברג- טל' 050-8594534. לכידת נחשים בשטח הפרטי או בבית תיענה כמובן גם היא, באחריות  ובמימון התושב.
 
8. דוא"ל תרבות שריד
שוב אנו מפרסמים את כתובת הדוא"ל של תרבות שריד:
tarbutmitiashvim@gmail.com   למי שעדיין לא מכותב – נא שלחו מייל מכם ותצורפו לרשימת התפוצה, ותקבלו עדכון רצוף על פעילויות התרבות הענפות ביישוב.

 
לקראת חג האביב והפסח

 אנו מברכים את כל בית שריד בחג שמח,

חג של לבלוב ופריחה בטבע ובקהילה!!!

 
בברכה,
יעל גל, מנהלת האגודה
וועד הנהלת אגודת מתיישבי שריד
 
Bookmark and Share
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות: (צפה ב-  תגובות בעמוד זה)
Loading בטעינה...

לייבסיטי - בניית אתרים