כניסה לחברים  |  הרשמה 

 
  
חדש באתר


 
 
דבר העורך
 
 

שלחו מייל בכל בעיה/ שאלה/ הבהרה/ תיקון/ תמונת מצב/ סרטון נחמד/ חדשות או כל דבר 
saridtv@sarid.org.il
 
  

   
לאור חג הביכורים המוצלח מה דעתך על השתלבות תושבי ההרחבה בשריד
[תוצאות]


 
 
מונה:


דף מנהל הקהילה- אוגוסט 2014
בעיצומם של ימי הקיץ מחד, ובעיצומם של המאמצים והמהלכים להשגת הסדר כלשהו שיבטיח שלווה ורגיעה לתושבי מדינת ישראל מאידך, נביע כולנו תקווה שהקרבות לא יתחדשו ושנוכל להספיק ליהנות במקצת מחופשת הלימודים של ילדינו ומחופשות הקיץ של חברנו.

מאת: נח שגיא | פורסם בתאריך: 19/8/2014
• כאן המקום לברך ברכה כפולה, גם אם באיחור מסוים:
נברך את צוות ערב נתן יונתן על העבודה המוצלחת , על ההשקעה הרבה ועל הצלחת הערב בכללותו, ערב שהביא לנו רמה תרבותית יפה, זיכרונות טובים ונוסטלגיה מלווה ברגשות טובים. תודה!

• נברך בברכת "שאפו" את צוות הבריכה, שבפרק זמן מתוקתק, בביצוע ללא דופי ובהקפדה על הפרטים הקטנים שם לפנינו תוצאה מרהיבה, להנאה ולסיפוק. כאן גם המקום להיפרד מהבריכה הוותיקה, המוכרת, ששרתה אותנו לאורך קרוב ל-70 שנה בנאמנות ובהתמדה.

• גורמי הנהלה ביחד עם נציגי השיוך, התכנון הדמוגרפי, ועדת בנים והיועצים החיצוניים יושבים מזה זמן רב על המדוכה ומנסים לייצר מתווה שיאפשר קליטה ויצירת פתרונות דיור לבנינו, גם כאשר עדיין קיימת אי ודאות רבה בכל הקשור לתהליך השיוך ולחידוש קבלת היתרי בנייה. המתווה המבוקש יגובש, יובא לשמיעה ולימוד בפורום פתוח לקהל של ההנהלות כאשר בהמשך תגענה ההצעות הסופיות לדיון בשיחה ולהצבעה בקלפי.

כאן המקום להתעכב לרגע ולברך את סול לביא בן שימול לרגל כניסתה לתפקיד יו"ר הקיבוץ/ ההנהלה הכללית. אין לי ספק שהצלחתה תהא גם הצלחתנו!

• עת הפרידה והתודות לאמציה עוד תגיע, אך בשלב זה ייאמר שאמציה מקיים בנאמנות ובשקדנות את תהליך החפיפה, כך שרוב הפינות יזכו לכיסוי נאות.

• כל בעלי הקלנועיות והקלאבקרים קיבלו בימים אלה מכתב עם המלצה/דרישה לדאוג לביטוח כלי הרכב שברשותם ולצד זה גם של אלה הנוסעים בהם. לאחרונה היינו עדים לתאונה נוספת ויש לזכור שכל תאונה עלולה להביא בעקבותיה תביעת נזיקים גדולה, שאין בדעת הקיבוץ לקבל עליה אחריות. מומלץ שהדברים יילקחו בחשבון במלוא הרצינותויעשה הביטוח הנדרש בעקבות זאת.

• בעת הלחימה בדרום נרתמו רבים מביננולאירוח תושבי יישובי עוטף עזה ופתחו את ביתם וליבם אל האורחים. תבוא עליהם הברכה על כך. מן הראוי להודות לעדי רוזן על היוזמה ועל רוח ההתנדבות, מה גם שיש חשש שהצורך עוד לא חלף... נקוה לטוב!

• שעה שצוות קבלת השבת ממשיך בפעולתו הברוכה ורבת השנים (עליה הוא בהחלט ראוי לתודה, הערכה והוקרה רבה!) מן הראוי להודות לעירית ספר על עבודה מסורה של ארבע שנים בכתיבה ופרסום של הסיכומים החודשיים הכל כך משקפים ומפרגנים. נחוש בחסרונך בתחום זה, אך אנו בטוחים ששלי לב תמלא את מקומך בנאמנות. בהצלחה!

• בימים אלה הולכת ומתגבשת רשימה שניה של בנות/בני זוג של חברי קיבוץ שתגיע להצגה בשיחת הקיבוץ הבאה ובהמשך להצבעה לקלפי. כאן המקום להמריץ ולעודד בנות/בני זוג נוספים במצב זה להתקדם ולקדם את הטיפול בנושא, בתאום עם רעיה נימרי, אמנון דנציג ו/או נח שגיא. ברוכים הבאים!

• עבודות השיפוץ במרפאה שלנו מסתיימות בימים אלה, כשלצדן חוזרת המרפאה לתפקוד רגיל בתנאים יותר טובים. יש להודות לחברים על הסבלנות שגילו בעת השיפוץ ואנו מקווים שההמתנה השתלמה. נאחל לכולנו בריאות מלאה, אך כשהדבר יהיה נחוץ-גם טיפול נאות!

• הולך ונשלם תהליך איסוף וריכוז החומר סביב האופציות העומדות בפנינו על הפרק בכל הקשור להמשך הדיון על תהליך השיוך. בפני החברים יובא חומר רלוואנטי ומפורט אודות השיוך הקנייני (שיוך הדירות), ההסדר ההוני ונושאים נוספים המתקשרים לדיון, כמו היתרי בנייה, פרויקט הפתמ"ר וכד'. במציאות שאנו חווים עולה צורך הדחוף לקבל החלטה ולתת אופק ופרספקטיבה לרבים מבנינו הממתינים להתפתחויות.

ולבסוף - ההסדר לסיוע סיעודי אושר בקלפי ומתחילים ביישומו החל בחודש אוגוסט 2014, הן לגבי הפוליסות הפרטיות לחברים עד גיל 45 והן לגבי הקמת קרן ייעודית לסיוע הסיעודי, הפועלת על פי כל הקריטריונים המקובלים לגבי קרנות מסוג זה. נקווה שתחושת הביטחון שלנו לקראת הבאות תגבר, אך נקוה שלא נהיה זקוקים לכך!

בריכת השחייה החדשה בשריד
 
להתראות בדיווח הבא
נח שגיא
 
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

לייבסיטי - בניית אתרים