כניסה לחברים  |  הרשמה 

 
  
חדש באתר


 
 
דבר העורך
 
 

שלחו מייל בכל בעיה/ שאלה/ הבהרה/ תיקון/ תמונת מצב/ סרטון נחמד/ חדשות או כל דבר 
saridtv@sarid.org.il
 
  

   
לאיזה מפלגה תצביע בבחירות הקרובות?
[תוצאות]


 
 
מונה:


דף הבית >> ערוצים >> אגודת מתיישבי שריד >> ארכיון האגודה >> ארכיון דפי מידע - אגודת מתיישבי שריד >> משולחן מנהלת האגודה - אוגוסט 2013
משולחן מנהלת האגודה - אוגוסט 2013
 

 
מאת: יעל גל | פורסם בתאריך 14/8/2013  

לכל תושבי שריד להלן מספר עדכונים:
 

1. חילופים בכח האדם
בתקופה זו חלים מספר שינויים של בעלי תפקידים מרכזיים ביישוב:

מנהלת הגיל הרך החדשה, אושי אסולין ממולדת נכנסה לתפקידה, לאחר שבמהלך יולי השלימה חפיפה עם דניאלה.
אנו מאחלים לאושי הצלחה רבה בתפקידה, וכן מודים לדניאלה דרבקין ולצוותי החינוך על עבודתן המאומצת בתקופה זו שבה המשיכו בעשייתן החינוכית  והפעילו את מערכת הגיל הרך  באופן יציב על אף השינויים בניהול.

ניהול התרבות  - עדי רוזן הודיע על החלטתו לסיים את תפקידו כמנהל התרבות בשריד. עדי ביחד עם ועדת התרבות יצרו מערך ענף של פעילויות תרבות ופנאי, המשמרות ומדגישות את ההווי המקומי של שריד, ובכך הביאו תרומה רבה לרוח הקהילתית ותחושת השייכות של כל תושבי שריד, חדשים ווותיקים כאחד. לעדי  תודה גדולה על פועלך הרב והצלחה בהמשך! בתקווה להמשיך וליהנות מיכולותיך במסגרת וועדת תרבות או כל מסגרת אחרת. לקראת החלפתו של עדי נבחן תפקיד מנהל התרבות עם וועדת התרבות ובעקבות זאת הוחלט לפצל את התפקיד לניהול תרבות ולניהול מערך חוגים. בהתאם לזאת פורסמו שני מכרזים. אנו קוראים לכל מי שרואה עצמו מתאים ומוכן לקחת חלק בעשייה התרבותית בשריד לשלוח קורות חיים לפי הפרטים במכרז.


► מסורת "חמישילח" עושים על האש בברכה  |  צילום: יאיר חרמוני

• אחריות על ניהול בית העלמין – רום הרוש מסיים בימים אלו את עבודתו כאחראי על בית העלמין. אנו מודים לרום על עבודתו המסורה. החל מחודש ספטמבר יקבל הנוי את האחריות על בית העלמין.

ואחרון חביב – ניהול מגרש הטניס- יוסי נץ שניהל בהתנדבות את מגרש הטניס שנים רבות ביקש לפרוש מתפקיד זה. אנו בוחנים צורה מרוכזת יותר של ניהול אתרי הספורט השונים ביישוב – מגרשי טניס, כדורגל, וכדור עף חופים , אולם הספורט וחדר החוגים החדש.
בימים הקרובים יפורסם מכרז לניהול כל מתקני הספורט ביישוב.

2. חדר חוגים בימים אלו משופצת כיתת המוזיקה באיזור בית הספר והיא תשמש כחדר חוגים של שריד. השיפוץ נעשה על ידי המועצה, על פי הסכם שלה עם הקיבוץ ( האגש"ח), על החלפת חדר זה בחדר ששימש עד כה לתנועה, ושיעבור מעתה לשימוש בית הספר. החדר המשופץ יתן מענה מתאים יותר לכלל חוגי התנועה ביישוב, בתקווה לפעילות ענפה בתחום. תודה לנח ולאגש"ח שעמדו על כך שההסכם עם בית הספר והמועצה יתן מענה מירבי לצורכי החוגים.

3. בריכה – הצוות שעסק במהלך תקופה ארוכה בבחינת שיפוץ בריכת השחייה השלים את עבודתו ויביא את המלצותיו לאסיפת האגודה שתתקיים ב27/8/2013. נוכחות כולם באסיפה חשובה ביותר!! חומר נוסף יפורסם לקראת האסיפה.

4. מלתחת חדר האוכל / מועדון לחבר – מזה תקופה ארוכה אנו עדים להתנהגות בלתי הולמת ולוונדליזם במלתחה, בשעות בהן אין פעילות בחדר האוכל או במועדון לחבר. למיותר לציין כי הדבר גורם לנזקים ולבזבוז. לכן הוחלט בעצה אחת עם חדר האוכל, מנהלת המועדונים עידית הילדסהיים ומזכירות הקיבוץ לסגור את המלתחה בשעות הערב שבהן לא מתקיימת פעילות ציבורית במבנה. עם הציבור הסליחה.
 
5. אינדקס העסקים באתר האנטרנט של שריד – אתר שריד פותח אינדקס עסקים. המטרה היא לתת שירות טוב יותר לעסקים המקומיים (הן עסקים של הקיבוץ והן עסקים פרטיים של תושבי היישוב)שיזכו לחשיפה גבוהה בעלות נמוכה, ולתושבים שיזכו למידע מפורט יותר על כלל השירותים שניתן לצרוך ביישוב ובסביבתו. בעלי העסקים ביישוב מוזמנים להיכנס לאתר וליהרשם לאנדקס העסקים.

6. משתמשים חיצוניים במגרשי הספורט – לאחרונה התרבו מקרים של משתמשים מהסביבה שבאים לשחק במגרש הכדורגל ובמתקני הספורט האחרים ללא אישור.  אנו מנסים לטפל בכך בהתאם להנחיות משפטיות , ופונים לכלל הציבור לגלות עירנות,. במקרה ואתם נתקלים באנשים שאינם מהיישוב המשתמשים, במתקני הספורט יש לקרוא לג'קי- רב"ש היישוב.

7. חופשת מערכת החינוך ביישוב תתקיים בין 16-22/8.
לכל הילדים ומשפחותיהם, ולכל צוותי החינוך, חופשה מהנה וקרירה!
 
בברכה,
יעל גל, מנהלת האגודה
וועד הנהלת אגודת מתיישבי שריד
 
Bookmark and Share
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות: (צפה ב-  תגובות בעמוד זה)
Loading בטעינה...

לייבסיטי - בניית אתרים