כניסה לחברים  |  הרשמה 

 
  
חדש באתר


 
 
דבר העורך
 
 

שלחו מייל בכל בעיה/ שאלה/ הבהרה/ תיקון/ תמונת מצב/ סרטון נחמד/ חדשות או כל דבר 
saridtv@sarid.org.il
 
  

   
לאיזה מפלגה תצביע בבחירות הקרובות?
[תוצאות]


 
 
מונה:


דף הבית >> ערוצים >> אגודת מתיישבי שריד >> ארכיון האגודה >> ארכיון דפי מידע - אגודת מתיישבי שריד >> משולחן מנהלת האגודה - ינואר 2013
משולחן מנהלת האגודה - ינואר 2013
 

 
מאת: יעל גל | פורסם בתאריך 29/1/2013   |  עודכן בתאריך: 1/2/2013

תקציב 2013
באסיפת האגודה שהתקיימה ב15/1/2013 אושר תקציב האגודה לשנת 2013. התקציב נבנה על סמך תכניות העבודה השנתיות של הוועדות ומנהלי התחומים הפועלים תחת האגודה והוועד, במטרה לתת שירותים מותאמים ויעילים ככל האפשר בהתאם לצרכי הקהילה ורצונותיה.
 
• מיסי האגודה
בהתאם לאישור האסיפה אני קוראת לכלל החברים והתושבים להסדיר את תשלום מיסי האגודה ל 2013 על סך 175 ₪ לחודש לאדם. ניתן להסדיר את התשלום בצ'קים דחויים לכל השנה או בהוראת קבע. כל מי שיש להםהוראת קבע לטובת החינוך ומעוניינים שמיסי האגודה ייגבו דרכה , מתבקשים להעביר לי הנחייה על כך במייל.  ללא הנחייה מפורשת מכם איננו גובים את המיסים דרך הוראת הקבע.
 
• שינויים בחברת השמירה
וועדת ביטחון בחנה את פורמאט השמירה בשריד, ועל פי המלצת הוועדה הוחלט לסיים את ההתקשרות עם חברת שאש שסיפקה את שירותי השמירה עד כה, ולהתקשר עם חברת המוביל, וכן לשנות את מערך שעות השמירה של השומרים. החברה החדשה תחל את פעילותה בשריד ב1.3.13.
 
• אתר האינטרנט של שריד
אנו מעוניינים להרחיב את צוות האתר כך שיכלול גם נציגות ממתיישבי ההרחבה. נשמח לפונים שיטפו לצוות הקיים. מתעניינים מוזמנים לפנות אל חי שפיר.
 
• מיחזור
מח' איכות הסביבה של המועצה ציינה פירוט ייעוד הפחים השונים לצורך המחזור והשמירה על סביבתנו. אנא שימו לב להנחיות על גבי הפחים. כמו כן ניתן לראות הנחיות מדוייקות באתר שריד ובאתר המועצה – לשמירת איכות הסביבה של כולנו.
• שיפוץ במתקן המשחקים על הדשא בגן אילן– לאחרונה טופל הדשא שליד המתקן ברשת גומי שאמורה למנוע את ההתקרחות החוזרת ונשנית של הדשא, זאת על פי דרישות תו התקן של המתקנים. אנא עזרו לנו לשמור על המתקנים , הן שלמים והן עם סביבה נקייה!
 
• תרגיל צח"י
צוות החירום היישובי ערך תרגיל בהשתתפות קב"ט המועצה ומנחה מטעם המועצה. התרגיל עסק בהיערכות למצב של כוננות ונפילת טילים ביישוב, ועבר בהצלחה. כחלק מההיערכות עוברים גם צוותי החינוך הדרכות להיערכות למצבי חירום שונים.צוות צח"י ימשיך בעבודתו לקדם את מידת המוכנות שלנו לכל תרחיש, ובקרוב יפרסם הנחיות לציבור.
 
• מיטות ילדים למסירה
אנו מפנים ציוד שאינו נדרש, ומסדרים את המחסן שבסדנא לצורך השמשתו כמחסן ומשרד לתרבות. תושבים המעוניינים לקבל מיטת ילדים ( ללא מזרון) מוזמנים לפנות בהקדם אל זהר, מנהלת הגיל הרך.
 
• מידע מתרבות שריד
פעילויות התרבות ענפות ושופעות. ועדת התרבות מפרסמת ומעדכנת לגבי כל הפעילויות במיילים לתושבים. כל מי שמעוניין להיות מכותב למייל התרבות ולהתעדכן במתרחש מוזמן לשלוח מייל לכתובת    tarbutmitiashvim@gmail.com ויצורף לרשימת התפוצה.
 
בברכה,
יעל גל, מנהלת האגודה
וועד הנהלת אגודת מתיישבי שריד
 
Bookmark and Share
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות: (צפה ב-  תגובות בעמוד זה)
Loading בטעינה...

לייבסיטי - בניית אתרים