כניסה לחברים  |  הרשמה 

 
  
חדש באתר


 
 
דבר העורך
 
 

שלחו מייל בכל בעיה/ שאלה/ הבהרה/ תיקון/ תמונת מצב/ סרטון נחמד/ חדשות או כל דבר 
saridtv@sarid.org.il
 
  

   
לאיזה מפלגה תצביע בבחירות הקרובות?
[תוצאות]


 
 
מונה:


עדכון תקופתי מן הברכה
מאת: יוסי נץ   |  פורסם בתאריך: 18/5/2016
 
הפתיחה החגיגית ביום העצמאות עברה כמובן בשלום. הצטערתי שהמתנפחים הועברו מן הברכה, דבר שגרם לעצמת פתיחה נמוכה במקצת.
מדי בוקר כשאני נכנס לחדר המכונות, כל המערכות נענות לי ברצון דבר שנותן תוצאה של איכות מים מעולה. אני מקוה שהמערכות תוספנה לתפקד היטב.
דבר נוסף המשרת את איכות המים הוא הרובוט המדהים שמיטרוניקס העניקו לנו במתנה. אני אוהב אותו והוא אותי ועושה עבודה מדהימה. (מוציא כמויות לכלוך גדולות במיוחד. זאת, בגלל הבוץ שנותר דבוק לקטע במרצפות מן החורף שלא הצלחתי בינתיים להסיר.) תודות חמות למיטרוניקס.
מוטה ואני משתדלים לשרת את ציבור האוהדים העצום של הברכה ולהפעילה בהתנדבות מעבר למה שמכתיב לנו התקציב. בכל מקרה, פתיחת הברכה הרצופה של העונה תהיה ביום שישי ה3 ביוני. שעות הפתיחה תפורסמנה כמובן באתר.

מדי בוקר כשאני עושה את עבודות השגרה בברכה, אני מוצא שהצבור הוא ממש איכותי ומשאיר את הברכה במצב מעולה, שלא לפי מה שאנחנו רואים בטלוויזיה באתרי נופש. יחד עם זאת, אני מוצא פה ושם, בקבוקים ריקים, שקיות ריקות של בבמבה, תפוח נגוס על הדשא וכד'. אז אנא, לתשומת לבכם. יחד עם זאת, אני ממש לא מתלונן. הציבור תרבותי ביותר וממושמע במדה שממש גורמת לי להכרת תודה.
אני שמח שמערכת הוואצאפ של עדי עובדת כה יפה ואנחנו מצליחים לעדכן את הציבור בכל הנעשה. תודות לעדי.
ובקשר להיות מעודכנים: הנשיא בוש שאל בזמנו את עוזרו היהודי: איך זה שהיהודים מעודכנים כל כך בהכל כל הזמן? העוזר ענה לו שליהודים יש מערכת מודיען שקוראים לה ווס הערצאך. בוש שאל אם גם הוא  הוא יכול להתנסות במערכת זו . בוודאי, ענה לו העוזר. "עליך להתלבש כיהודי חרדי. להכנס לברוקלין ולומר ליהודי הראשון הנקרה בדרכך וואס הרצאך." בוש עשה כמצווה. פגש את היהודי הראשון ומיד פנה אליו ב"ווס הרצאך" היהודי: "דער שמוק בוש איס אין ברוקלין."
אני מאחל קיץ נעים ולא חם מדי ועונת רחצה שתהיה הכי אחלה שבעולם.
יוסי נץ
לכללי התנהגות בריכת שריד 2016 לחצו כאן
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות: (צפה ב-  תגובות בעמוד זה)
Loading בטעינה...

לייבסיטי - בניית אתרים