כניסה לחברים  |  הרשמה 

 
  
חדש באתר


 
 
דבר העורך
 
 

שלחו מייל בכל בעיה/ שאלה/ הבהרה/ תיקון/ תמונת מצב/ סרטון נחמד/ חדשות או כל דבר 
saridtv@sarid.org.il
 
  

   
לאיזה מפלגה תצביע בבחירות הקרובות?
[תוצאות]


 
 
מונה:


עדכונים ממנהלת הקהילה אפריל 2018 
 
 
חסל סידור פסח... כאשר זכינו לסדר אותו, כן נזכה לעשותו


ערב הפסח מאחורינו והאביב בכל מקום. כמנהגי, מנצלת את ההזדמנות כדי לברך בחג שמח ולעדכן מהנעשה בהנהלת הקהילה.

השלמנו את תהליך שינוי הנהלות הקיבוץ והן כבר פועלות במרץ - ועד ההנהלה של האגש"ח, המורכבת מהנהלת הקהילה וממלאי התפקידים הנדרשים, ולצידה ההנהלה העסקית. אנו לומדים את השינוי ומיישמים את הדרך החדשה. בהזדמנות זו נודה לחברי ההנהלות המסורים.

במסגרת השינוי אנחנו גם מנצלים את ההזדמנות להשתמש בביקורת הפנים שנערכה עלי ידי המבקר בנושא קבלת החלטות ומבנה ארגוני,  לאחר החג יוצגו מועמדים לתפקיד יו"ר הקיבוץ. תתקיים שיחת קיבוץ בנושא ולאחריה ההצבעה בקלפי. בהצלחה לכולם.

צוות שיחות וקלפי החל לעבוד.
עוד לא נבחר יושב הראש לועדה, אך אנו עובדים על המשימות הנדרשות שהגדרנו: חיזוק ההשתתפות בשיחה והנגשת הקלפי להצבעה.
בימים אלו אנו נערכים לקליטת תוכנת הצבעה דיגיטלית שתאפשר הצבעה גם ממחשב וגם ממכשיר הטלפון החכם. במידה ויהיו חברים שיעדיפו הצבעה ידנית, תינתן גם האפשרות הזאת. אל דאגה, עוד נקיים שיחה בנושא ונציג את התוכנה שהיא מאד ידידותית למשתמש.

אנו ממשיכים לעבוד ללא ללאות בנושא השיוך.
כל המסמכים הוגשו לרמ"י ואנחנו ממשיכים להיות עימם בקשר לטובת השמאות שתבוא עלינו לטובה בהמשך. בקיבוץ פנימה אנו מסיימים את תהליך הסכמי הבתים המשותפים, הסדרת מחלוקות ובשבועות הקרובים יישלחו לחברים מכתבים עם אומדן העלויות כפי שאנו יכולים להעריך, נכון להיום.

חברי צוות צמ"ד וועדת הקבלה והקליטה נכנסו גם הם לעומק העבודה וללימוד הנושא, ואף נערך מפגש מוצלח עם בנים המעוניינים להיקלט בקיבוץ. מנור ברק וליאור צוקר מרכזים את הנושא ונותנים מענה לכל פונה בתחום.

אנו רואים גם בשטח שעונת הבנייה החלה, ראשית בשכונת הבנים ובתקווה שבקיץ יחלו גם תשתיות בשכונת המכוורת. מאור פרסאי ברניב מרכז את הנושא ולאחרונה אף העברנו תקנון בנייה חדש שבו מוגדרים תהליכי הבנייה לכל חבר בונה ואת האחריות והמעורבות הנדרשת הן מהחבר והן מהקיבוץ.

בנושא הבריאות והרווחה,
רום הרוש וועדת בריאות פועלים על מנת שתרגישו טוב . בקרוב, ביום ד' 9.4 בשעה 19:30 יתקיים מפגש בנושא ביטוח הבריאות החדש עם נציגי התנועה הקיבוצית. כל החברים מוזמנים לבוא ולשמוע. אנו בודקים את מתכונת העבודה של המרפאה ושירותיה, על מנת להתייעל ולהשתפר.

בחודשים הקרובים נתחיל בעבודת שיפוץ רחבת חדר האוכל.
אנו בשלבים אחרונים של תכנון. כמובן שלפני כן יעודכן הציבור הרחב במועדים המדויקים והעבודה תתבצע בכפוף לצרכי הנגישות לחדר האוכל.

אני רוצה להודות לכל העוסקים במלאכה, ממלאי התפקידים ורכזי הועדות הרבות והמגוונות, שתורמים ונתרמים על מנת שהקיבוץ שלנו יהיה מקום טוב יותר.


מועדים לשמחה,
גליה מירום
מנהלת קהילה, קיבוץ שריד
אפריל 2018

 
 
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

לייבסיטי - בניית אתרים