כניסה לחברים  |  הרשמה 

 
  
חדש באתר


 
 
דבר העורך
 
 

שלחו מייל בכל בעיה/ שאלה/ הבהרה/ תיקון/ תמונת מצב/ סרטון נחמד/ חדשות או כל דבר 
saridtv@sarid.org.il
 
  

   
לאיזה מפלגה תצביע בבחירות הקרובות?
[תוצאות]


 
 
מונה:


פניה לתושבים בנושא בטיחות בדרכים
לתושבים שלום,
מזה תקופה ממושכת אנו עדים לתופעה נרחבת של חוסר תרבות נהיגה ואי כיבוד חוקי תנועה בשריד. כמעט מידי יום נצפים נהגים ונהגות בשריד שנוהגים במהירות מופרזת, לעיתים כנגד כיוון התנועה, שאינם מצייתים לתמרורים, שמסיעים ילדים בחוסר אחריות משווע.


מאת: שחר המאירי | פורסם בתאריך:  1/10/2014  |  צילום: יאיר חרמוני
מיותר לציין כי חוקי התנועה במדינה חלים גם בתוך הקיבוץ ולפיכך יש לכבדם. יובהר כי אין לנסוע  כנגד כיוון התנועה, יש להאט ולעצור בהתאם לתמרור, יש להאט לפני כניסה למעגלי תנועה, יש לנהוג במהירות מתאימה לתנאי הדרך, יש להימנע מנהיגה עם מספר בלתי סביר של ילדים על כלי הרכב. יש להימנע מכניסה עם כלי רכב למקומות הומי ילדים או הולכי רגל, כגון סביבת בית הספר, גני הילדים בתי המגורים.

הנהלת הישוב, הכוללת את הועד המקומי האגש"ח ואגודת מתיישבי שריד שמו להן למטרה לדאוג לבטיחות הולכי הרגל ולמגר את התופעה של נהיגה חסרת אחריות ומסוכנת, בכל אמצעי העומד לרשותן.

אני פונה אליכם בכל לשון של בקשה לתת את הדעת לנושא זה, אנא נהגו בזהירות, באופן אחראי, הימנעו מביצוע עבירות תנועה שמסכנות אתכם ואת תושבי הישוב – אף אחד מאתנו לא רוצה לפגוע בהולך רגל בישוב וגם לא להיפגע בעצמו.

אני מאמין כי אם כל אחד מאתנו יקדיש מחשבה ותשומת לב לנושא, ויקפיד לנהוג בזהירות וכחוק, יקטן הסיכוי לפגיעה בנפש ולכולנו יהיו חיים שקטים ונעימים יותר בהיבט זה.
לשיתוף פעולה מלא, אודה.

בברכה,
שחר המאירי, עו"ד
יו"ר ועד מקומי ואגודת מתיישבי שריד

שחר המאירי - יו"ר ועד מקומי ואגודת מתיישבי שריד
צילום: פייסבוק.
 
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות: (צפה ב-  תגובות בעמוד זה)
Loading בטעינה...

לייבסיטי - בניית אתרים