כניסה לחברים  |  הרשמה 

 
  
חדש באתר


 
 
דבר העורך
 
 

שלחו מייל בכל בעיה/ שאלה/ הבהרה/ תיקון/ תמונת מצב/ סרטון נחמד/ חדשות או כל דבר 
saridtv@sarid.org.il
 
  

   
לאיזה מפלגה תצביע בבחירות הקרובות?
[תוצאות]


 
 
מונה:


ציפי ליבני בכנס בקיבוץ שריד 
פורסם בתאריך: 8/3/2015  |  הביא לפרסום: דוד דרורי  |  צילומים: יאיר חרמוני
 
ביום ראשון בערב, הראשון למרץ, שבועיים וחצי לפני הבחירות, התכנסו בשריד כ 250 אנשים
רובם תומכי המחנה הציוני, אך לא כולם, היו גם כאלה שפשוט באו כדי לראות ולשמוע את ציפי לבני ח"כ ושרת המשפטים והחוץ לשעבר. איל בצר, ראש המועצה ותומך ותיק של ציפי, ברך אותה על מאבקה לשלום ודבקותה במו"מ עם הפלשתינים חרף קשיים בחוץ וגם אי תמיכה ממשית מצד הממשלה. ציפי לבני, קראה לשינוי אמיתי בממשלה, קראה לנסות וללכת שוב בדרך ההדברות עם הערבים שלדעתה מוכנים לפגוש אותנו בשולחן המו"מ.

ציפי סיפרה שלעומת התפיסה הסוציאל דמוקרטית שלנו , ז'בוטינסקי קרא לחמשת הממ"ים – מלבוש מורה מרפא מזון ומחסה – שהם בעצם עיקרי מדינת הרווחה המודרנית.

לעומת שלטון נתניהו והאדרתו כשליט ישראל, ציטטה את ז'בוטינסקי שאמר – כל יחיד מלך לאמור ריבונות היחיד, ואמונה בדמוקרטיה.

סיים את הערב איתן ברושי מזכיר התנעה הקיבוצית שתבע להצביע בעד המפלגה שמעניקה יצוג לחברי ההתישבות, לו ולנציג תנועת המושבים, קרא להכיר בכך שרק המחנה הציוני מאמין באמת שבטחון וחינוך, חקלאות והתישבות הם יסוד קיומנו כמדינת ישראל.

תדה רבה מדוד דרורי שהנחה את הערב בהומור וסיפר לנוכחים שני דברים שלבטח לא ידעו על שריד – הלול של שריד הוא הטוב בעולם הן מבחינה מקצועית והן מבחינה כלכלית. וברפת של שריד מספקים את החלב הנקי בעולם, מבחינת רמת התאים הסומטיים בסמ"ק, ובנוסף אחוז ההתעברות של הפרות והעגלות היא הגבוהה באזור, וזאת גם בזכות הרפתנים...

 
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

לייבסיטי - בניית אתרים