כניסה לחברים  |  הרשמה 

 
  
חדש באתר


 
 
דבר העורך
 
 

שלחו מייל בכל בעיה/ שאלה/ הבהרה/ תיקון/ תמונת מצב/ סרטון נחמד/ חדשות או כל דבר 
saridtv@sarid.org.il
 
  

   
לאיזה מפלגה תצביע בבחירות הקרובות?
[תוצאות]


 
 
מונה:


דף הבית >> ערוצים >> טורים ודיעות >> ארכיון טורים ודיעות >> תמנע ליבנה קיבלה את מגן ההוקרה למתנדבים
 
תמנע ליבנה משריד קיבלה את מגן ההוקרה למתנדבים ע"ש ישראל ערד
בטקס חגיגי שהתקיים החודש, הוענק מגן הוקרה למתנדבים מצטיינים בעשייתם מכל הארץ, ע"ש ישראל ערד. בין 18 המתנדבים שנבחרו על ידי צוות שופטים מכובד, זכתה לקבל את מגן ההוקרה המתנדבת תמנע ליבנה, חברת קיבוץ שריד, המתנדבת במרכז היום וביחידת אית"ן בסב-יום.

מאת: אתר מועצה אזורית עמק יזרעאל | פורסם בתאריך: 20/11/2013
בנימוקי השופטים להענקת הפרס לליבנה, נכתב בין היתר: "החל משנת 2004 מתנדבת תמנע במרכז היום ובמחלקת אית"ן - המחלקה לתשושי נפש, היא עוסקת בגינון טיפולי, הנחיית קבוצה במפגשי טבע, קבוצות טיול מחוץ למרכז, יוזמת מפגשי סיפורים ומסייעת לצוות המקצועי בהכנות לחגים, טיולים ואירועים שונים. תמנע ניחנה במסירות, השקעה ורצינות, בעבודת עומק עם המטופלים, סבלנות וסובלנות כלפי המטופלים והצוות, תקשורת אישית טובה וקשר אישי עם כל מטופל".

בעברה, ניהלה ליבנה את בית האבות בקיבוץ שריד. בעמותת ותיקי עמק יזרעאל, קיבלו את דבר זכייתה של ליבנה בשמחה רבה. נוקי בן שושן, מנכ"לית העמותה, אמרה השבוע: "אנו שמחים וגאים על זכייתה של תמנע במגן ההוקרה למתנדבים מצטיינים, תרומתה של תמנע לפעילות במרכז היום וביחידת אית"ן במשך למעלה מעשר שנים ברציפות ובהתמדה חשובה ומשמעותית. אנו מעריכים ומוקירים את מסירותה ואת שלל הכשרונות שהיא מביאה עימה להעשרת חיי הוותיקים בעמק".

תמנה ליבנה במעמד קבלת מגן ההוקרה. 
צילום: יחסי ציבור.

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות: (צפה ב-  תגובות בעמוד זה)
Loading בטעינה...

לייבסיטי - בניית אתרים