כניסה לחברים  |  הרשמה 

 
  
חדש באתר


 
 
דבר העורך
 
 

שלחו מייל בכל בעיה/ שאלה/ הבהרה/ תיקון/ תמונת מצב/ סרטון נחמד/ חדשות או כל דבר 
saridtv@sarid.org.il
 
  

   
לאיזה מפלגה תצביע בבחירות הקרובות?
[תוצאות]


 
 
מונה:


דף הבית >> ערוצים >> קהילה בצמיחה >> ארכיון קהילה בצמיחה >> דפי מידע - מנהל קהילה, קיבוץ שריד >> דף מנהל הקהילה - אוקטובר 2011
   

 דף מידע לחברים    
 אוקטובר 2011  |  מאת: נח שגיא

לכל החברים שנה טובה וחג סוכות שמח .
ננסה לסכם בקצרה את עיקרי הדברים שעמדו ועומדים על הפרק בימים אלה. ננסה להפוך את זה לנוהל שוטף וקבוע .


פורסם בתאריך: 13/11/11 

1. רביב הרוש מסיים את תפקידו לאחר שנתיים ,כתוצאה מההצבעה בקלפי. להערכתי עוד ניווכח מה היה טיב פעילותו וגם נכיר חלק מהדברים החשובים שהוא הספיק לקדם בשנתיים האחרונות .נודה לו ונאחל לו הצלחה בכל מה שיבחר לעסוק בהמשך.
 
2. כפי שנמסר בשיחת הקיבוץ, נקיים דיון ביחס להמשך, נבחן את המבנה העכשווי של צוות הניהול, ננסה לגבש רעיונות חדשים ונביא אותם לדיון והחלטת הקיבוץ, לפני שניגש לבחירת מזכיר חדש.
 
3. רכז ועדת תרבות – עדי רוזן – מרכז בימים אלה רעיונות לתוכנית תחת הכותרת אירועי שנת ה - 85 לקיבוץ שריד ו – 55 ל"גמל" דיווח יפורסם בהקדם האפשרי. 
 
4. למרות שעדין לא פורסם דבר על קידום התהליך הדמוגרפי, מן הראוי להביא לידיעת החברים שהצוות הדמוגרפי בהנהגתו של אמנון דנציג פועל בימים אלה במרץ רב, מגבש הצעות ורעיונות שיובאו לדיון והחלטה בפורומים המתאימים, לשיחת הקיבוץ ולקלפי.

5. כפי שנמסר בשיחת הקיבוץ, בימים אלה עסוק הפרויקטור החיצוני – שי גרוסמן מגשר הזיו, באבחון המערכת שלנו בכל הקשור לתהליך השיוך. אלכס בר אילן נבחר לריכוז הצוות מטעם הקיבוץ ובקרוב תוגש הצעה להרכב צוות השיוך החדש. האבחון יובא לידיעת הקיבוץ ולדיון לקראת הכרעה על המתווה שהקיבוץ יבחר להתקדם בו
 
6.
צוות השינוי בהרכבו המלא חידש את פעילותו ועוסק בגיבוש הצעה שתובא לדיון ואישור הקיבוץ בקרוב. אנו מקווים לסיים את עדכון ואישור חוברת השינוי עד סוף חודש נובמבר 2011

7. כתוצאה מאילוצים חיצוניים שלא תלויים בנו נאלצנו להכניס שינויים בניהול מש"א. בשבוע הבא תתחיל חפיפה מסודרת בין אורלי גנני המסיימת את תפקידה לבין טל אדלר שנבחרה לתפקיד זה. נאחל לשתיהן הצלחה בהמשך הדרך.

8. בימים אלה מחדש את פעילותו הצוות החדש לבחירת בעלי תפקידים מרכזיים. הצוות יבחר מתוכו את הרכז, יגבש לעצמו תכנית פעולה ויתחיל לקדם את כל הנושאים שהתעכבו עד כה. במקביל יטפל צוות מתוך המזכירות בגיבוש הצעות לבחירת רכזי ועדות +וועדות וצוותים שסיימו קדנציה או שנפסקה פעילותם מסיבות אחרות . כל ההצעות תגענה כנהוג וכמקובל לידיעה, לדיון והחלטת הקיבוץ.

9. מתוך כוונה ליעל את הפעולה בכל תחומים הקשורים לבריאות ורווחה אנו מתכוונים לגבש את העקרונות ,את הנהלים ודרכי הפעולה של צוות הרווחה שבכוונתנו להקים בשריד. פרוט בנושא זה יובא לידיעת החברים לפני הדיון וההחלטה.

10. בשם הנהלת ביה"ס שגיא והנהלת הקיבוץ אנו מבקשים להביא לידיעת החברים שעקב הקמת מגרש החניה החדש בשכונה הדרומית, ינעל הפשפש היורד מביה"ס לשכונה הדרומית למשך שעות הפעילות של ביה"ס ויפתח מחדש בסוף יום הלימודים. כל זאת מטעמי בטיחות.

11. בשעה טובה הושלמה בניית מגרשי החניה בשכונה הדרומית וכל האוחזים בהגה יכולים למצוא בקלות מקום חניה מסודר. בזאת יתאפשר לנו להפסיק את המטרד הכרוך בחניה לאורך הכבישים. בואו נכבד את עצמנו ,נתחיל לתרום לשיפור איכות החיים שלנו ונחנה במקומות המיועדים לכך. בכוונתנו לעודד חניה נכונה, להעיר לאלה שלא יעשו כך ונקווה שלא יהיה צורך לנקוט באמצעים נוספים בהקשר זה .

12. בצעדי ענק משלימים את בנית הסובה החדשה של ביה"ס שגיא .כדי להימנע מתקלות ומתופעות לא רצויות יפעלו הנהלת ביה"ס + הנהלת הקהילה במשותף להגברת ההסברה בקרב התלמידים, הורים ועובדי ביה"ס לצרוך הפעלה נכונה ובטוחה של הסובה . ובכלל זה העברה בטוחה של התלמידים מהסובה לביה"ס ובחזרה. נשמח לשיתוף פעולה של כל הגורמים הנוגעים לכך לטובת כולנו.

בברכת חג שמח
נח שגיא - מנהל הקהילה

 

בהצלחה לרביב בהמשך הדרך


קידום התהליך הדמוגרפי


בשעה טובה הושלמה בניית מגרשי החניה בשכונה הדרומית.לקראת סיום!
הסובה החדשה של ביה"ס שגיא

 


+ הוסף תגובה חדשה
תגובות: (צפה ב-  תגובות בעמוד זה)
Loading בטעינה...

Go Back  Print  Send Page

לייבסיטי - בניית אתרים