כניסה לחברים  |  הרשמה 

 
  
חדש באתר


 
 
דבר העורך
 
 

שלחו מייל בכל בעיה/ שאלה/ הבהרה/ תיקון/ תמונת מצב/ סרטון נחמד/ חדשות או כל דבר 
saridtv@sarid.org.il
 
  

   
לאור חג הביכורים המוצלח מה דעתך על השתלבות תושבי ההרחבה בשריד
[תוצאות]


 
 
מונה:


דף הבית >> דפי מזכירות >> דף מזכירים ספטמבר 08
 
לחברים שלום
בשעה טובה חולקו דפי התקציב לחברים. כפי שהיה צפוי התעוררו הרבה מאוד שאלות ורצון להיפגש עם הצוות לקבלת הסברים. כמו כן, התגלו טעויות שיתוקנו בדפי התקציב הבאים. אנו מבקשים מהחברים להתאזר בסבלנות – בסוף נצליח להיפגש עם כולם.
בדפי התקציב הבאים יבואו לילדי ביטוי עלויות נוספות כגון: בטוח שיניים וחיובי חשמל ריאליים אשר הינם חלק מהאיזון הכלכלי המתבקש בתקציבי הקהילה, במסגרת מודל השינוי. כמו כן, נערכת בדיקה מחדש של מבנה מס האיזון לאור תוצאות ההרצה של התלושים "ביבש".
התחלנו בפעולה נמרצת לצורך יישום השינוי בענפי הקהילה השונים. פתחנו בסבב פגישות עם מרכזי ענפים בקהילה לצורך התאמת הפעילות למודל השינוי ובכוונתנו להמשיך בכך בשבועות הקרובים. כמו כן נערכה התאמה של דוחות התמחיר של הקהילה למודל השינוי ואנו נזמן את מרכזי הענפים ללמוד את צורת העבודה עם דוחות אלה ע"מ שיוכלו לנהל את הענפים בצורה מסודרת.
 
צוות פנסיה - בישיבת המזכירות אושרה הקמת בראשותה של שולי חמדי. חברים נוספים בצוות : יוני סוקר, אורנה פקר, סוזאנה ילינסקי, דני נמרי (נציג המזכירות). עדיין חסר בצוות חבר פנסיונר.
צוות דיור - עדיין לא נמצא החבר שייקח על עצמו ריכוז צוות חשוב זה.
זה המקום לציין לטובה חברים רבים המוכנים להשתתף בוועדות שונות ללא תמורה ובהתנדבות, הבעייה היא בנכונות לקחת אחריות על צוות.
אתר אינטרנט - לקראת ראש שנה ייפתח אתר אינטרנט המשודרג של קיבוצנו. לכשייפתח מוזמנים החברים להיכנס לאתר, לגלוש ולהנות .
 
בשיחת הקיבוץ האחרונה התבטא חגי שפיר בצורה שאינה מקובלת וראוייה לכל גינוי, כלפי בעל תפקיד בקיבוץ.  לא נוכל לנהל שיחות קיבוץ באוירה מעין זו. אנו חוזרים ומבקשים מכל החברים המשתתפים בשיחה לשמור על תרבות הדיבור כמקובל בחברה תרבותית.
 
דני , טל, שרה

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

Go Back  Print  Send Page

לייבסיטי - בניית אתרים