כניסה לחברים  |  הרשמה 

 
  
חדש באתר


 
 
דבר העורך
 
 

שלחו מייל בכל בעיה/ שאלה/ הבהרה/ תיקון/ תמונת מצב/ סרטון נחמד/ חדשות או כל דבר 
saridtv@sarid.org.il
 
  

   
לאיזה מפלגה תצביע בבחירות הקרובות?
[תוצאות]


 
 
מונה:


   

 דף מידע לחברים מס' 2
  יוני 2010

לחברים שלום רב, ישנם כמה נושאים לגביהם אנו רוצים לעדכן את הציבור


פורסם בתאריך: 21/6/10 

1. לאחרונה ביקש טל ישראלי לסיים את עבודתו כמנהל קהילה בשריד.
בחודשים האחרונים היו בעיות בריאותיות הקשורות לבנו שלא אפשרו לטל להקדיש את הזמן הדרוש לניהול הקהילה של שריד, כולנו קיווינו שהמצב ישתפר ועל כן ניסינו להמתין עד עתה, אך משהתברר לטל שאין זה כך, החליט לבקש לסיים את עבודתו בשריד. באופן אישי צר לי על כך ואני מאמין שכולכם כמוני מאחלים לו ולמשפחתו רק בריאות אושר והצלחה בכל אשר יפנה.
מצב זה הופך את בחירת הצוות לבחירת בעלי תפקידים לדחוף ביותר ולכן אנו מבקשים מכל חבר קיבוץ לשים פתק עם חמישה שמות של חברי קיבוץ המתאימים לדעתו לכהן בצוות לבחירת בעלי תפקידים בתיבה שמחוץ למשרד מש"א או לשלוח במייל למזכירות עד יום רביעי ה - 30.6.10
אחרי שנקבל את כל ההצעות ונסכם את הדרוג נפנה לחברים שהוצעו החל מהחבר שקיבל את מספר המצביעים הרב ביותר, עד שנקבל את הסכמתם של מספר החברים שדרושים לאיוש הצוות. בתקופת הביניים, עד שנבחר צוות ועד שהצוות יביא לבחירה מחליף לטל בניהול הקהילה, חולקו התחומים של טל בין שאר צוות הניהול (משה, קובי, רביב) כאשר את הנושאים שהיו נתונים להחלטה ע"י מנהל הקהילה והמזכיר ביחד יוחלטו ע"י שלושתנו יחדיו.

2. הנושא הבא הוא לכידת הנחשים בשריד,
עד כה הקיבוץ מימן את כל הקריאות בלא קשר למקום או למזמין, מאחר ושיטה זאת גרמה להוצאות בלתי מבוקרות החלטנו לשנותה:
א) כל קריאה פרטית לביתו של חבר תמומן ע"י החבר,
ב) כל קריאה למקום ציבורי יבוצע ע"י האחראי על המקום, (דוגמה - אזור הבריכה, הגנים, בית ספר שגיא,)
בכל מקרה אין בכוונתנו לנקות את הקיבוץ מכל נחשיו במיוחד לא מהשחורים המטבעות ושחורי הראש ועל כן יש לחשוב לפני שקוראים ללוכד.

3. אחד הנושאים שהיו על שולחננו בזמן האחרון הוא תשתיות כבישים וסדר העדיפויות שלהם,
לאחרונה הייתה ישיבה של הנהלה כללית עם יועץ תנועה וועדת תכנון כשהנושא הוא סדר העדיפויות בביצוע תשתיות ועלותם, לאחר שהועלו כמה אפשרויות ונבדקו העלויות הוחלט להעביר את הנושא לבדיקה מעמיקה יותר של וועדת תכנון אשר תביא את המלצתה לשיחת הקיבוץ ולהחלטתו,

4. איחוד דירות כפתרון למצוקת הדיור
בנוסף לנושא התשתיות דנה ההנהלה הכללית ביחד עם וועדת שיוך וצוות דיור על נושא איחוד דירות כפתרון למצוקת הדיור, נושא סבוך רגיש ומורכב הנוגע למספר רב של אנשים. בתום הדיון הוחלט להעביר כל הצעה של איחוד או שיפוץ מעל סכום מסוים לוועדה שיהיה בה ייצוג לצוות דיור וועדת שיוך בעלי תפקידים ונבחרי ציבור, הכוונה היא להוסיף נבחרי ציבור למנהלת מגרשים שיושב הראש שלה הוא שי רוזן ולתת להם את המנדט להחליט בנושא זה, נבחרי הציבור שלושה נבחרי ציבור מתוך המזכירות .

5. לאחרונה עלה בצוות הניהול הנושא של מבני ציבור המשמשים חברים פרטיים. בכוונתנו להתחיל לחייב את החברים בארנונה על המבנים על שלל סוגיהם (סככות, חדרים ומחסנים) ולהסדיר תשלום שכר דירה לפי מחיר אחיד לכל סוג מבנה עם כול המשתמשים. במידה ויש כאלה שמעוניינים לוותר עקב כך על המבנה שמשמש אותם עד היום אליהם להודיע למשה וינקור מרכז המשק.

בברכה רביב הרוש
מזכיר קיבוץ שריד

 

נפרדים מטלתשתיות כבישיםאיחוד דירות

 


+ הוסף תגובה חדשה
תגובות: (צפה ב-  תגובות בעמוד זה)
Loading בטעינה...

Go Back  Print  Send Page

לייבסיטי - בניית אתרים