כניסה לחברים  |  הרשמה 

 
  
חדש באתר


 
 
דבר העורך
 
 

שלחו מייל בכל בעיה/ שאלה/ הבהרה/ תיקון/ תמונת מצב/ סרטון נחמד/ חדשות או כל דבר 
saridtv@sarid.org.il
 
  

   
לאיזה מפלגה תצביע בבחירות הקרובות?
[תוצאות]


 
 
מונה:


   

 דף מידע לחברים מס' 6   
 פברואר 2011

שלום לכולם, נתחיל מהדברים הפחות נעימים כדי שנוכל לסיים בהרגשה טובה.


פורסם בתאריך: 8/2/11 

מחירי הנסיעה ברכבי הקיבוץ
מאחר ובשנה הקודמת הוחלט שענף הרכב צריך להיות מאוזן ואין הקצבות (סבסוד) מצד הקהילה הוחלט להעלות את מחיר הקילומטר לשקל וארבעים וחמש אגורות עלות השעה יישאר כמו שהיה. לפי החישוב שלנו העלות האמיתית לקילומטר היא שקל שבעים ושש. כך שכנראה נאלץ להגיע למחיר הזה בחישוב הכולל את העלות של הזמן.
 
תקציב 2011 כולל תוכנית השקעות
ביום ראשון הבאנו את תקציב 2011 כולל תוכנית השקעות לשיחת הקיבוץ. ביום שלישי תתקיים שיחת המשך ,מאחר ולא סיימנו את הדיון בתוכנית ההשקעות. ההנהלה הכללית אישרה מסגרת תקציבית לתכנית ההשקעות ,כל תוספת מעבר לכך יחיב החזרת הדיון להנהלה הכללית על מנת למצוא מקורות נוספים.
 
תשלום על דירות אירוח
כידוע לכולם עד היום לא היה נהוג לגבות כסף על חדרי אירוח אך לאור העלות של העניין הוחלט בהנהלת הקהילה להתחיל לגבות תשלום ממי שמשתמש בחדר מעל שבועיים. הסכום שיגבה הוא 200 ₪ והוא נועד לכיסוי הוצאותיו של הקיבוץ על החדר.

תשלום על חדר מסיום י"ב ועד גיוס לצה"ל
החלטה נוספת על גביית תשלום היא על חדרים הניתנים לבנים בי"ב. הכוונה היא לחיב 100 ₪ לחודש את הורי הבן כדי לכסות את עלות הארנונה המים והתחזוקה של החדר.
 
תשלום ארנונה על נכסים של הקיבוץ המשמשים אנשים פרטיים
באחת מישיבות המזכירות הקרובות אנו מתכוונים להביא את נושא התשלום על נכסי הקיבוץ שנמצאים ברשות החברים. נושא זה שנוי במחלוקת ולדעתי לא יהיה מנוס מלחייב את כולם באופן גורף ללא קשר לסוג התחביב או העיסוק המתקיים בנכס. בקיבוץ הישן (השיתופי) באמת היה נהוג לתת לכל אחד את האפשרות ליישם את תחביביו וכל העלות הייתה על הקיבוץ. ואולם בקיבוץ שלאחר השינוי החבר אמור לממן את ענייניו הפרטיים ואין הבדל (לדעתי האישית) בין אומן היוצר לעצמו או לכל תחביב אחר. מכיוון שזה נושא רגיש יש בכוונתי לפרסם מתי תתקיים ישיבת המזכירות בעניין וכל מי שזה נוגע לליבו יוכל לבוא ולהביע את דעתו.
 
תכנית תנועה בקיבוץ שריד
נשא זה מעסיק לא מעט את הנהלת הקיבוץ ואת חבריו. ביום חמישי 27.1.11 התקיים סיור אשר בו השתתפו יוסי צוקר, ירון אסריכר, רביב הרוש, ומהנדסת תנועה בשם יעל רוזנפלד, סיור זה בא למטרת הכנת תוכנית תנועה לכול הקיבוץ הכוללת תמרור ופסי האטה. אנחנו מקווים שבתוך כמה ימים נקבל את התוכנית ולאחר דיון בוועדת תכנון ותיקונים אם יהיה צורך נוכל להתחיל בביצוע .

ועד לפעם הבאה שיהיה לכולם רק טוב
בברכה
רביב הרוש

 

עולה ביוקר - נסיעה ברכבי הקיבוץ


בתי הצעירים "הכל תלוי"


סיום העבודה בכביש הפנימי 


 


+ הוסף תגובה חדשה
תגובות: (צפה ב-  תגובות בעמוד זה)
Loading בטעינה...

Go Back  Print  Send Page

לייבסיטי - בניית אתרים