כניסה לחברים  |  הרשמה 

 
  
חדש באתר


 
 
דבר העורך
 
 

שלחו מייל בכל בעיה/ שאלה/ הבהרה/ תיקון/ תמונת מצב/ סרטון נחמד/ חדשות או כל דבר 
saridtv@sarid.org.il
 
  

   
לאור חג הביכורים המוצלח מה דעתך על השתלבות תושבי ההרחבה בשריד
[תוצאות]


 
 
מונה:


דף הבית >> דפי מזכירות >> דף מידע לחבר 11/09/2008
 

משולחן ההנהלה הכללית – מיכל קראוס
 
שריד על הדרך
לאחר משא ומתן ארוך עם גדי עשת אשר היה באסיפה והציג את עצמו ופועלו בפני החברים הגענו לשלב החתימה על ההסכם המלא. ההסכם נחתם בסוף חודש אוגוסט והחל מחודש ספטמבר אנחנו בשותפות עם "מבני רם יוחנן" שזוהי שותפות של רמת יוחנן וגדי עשת. כל התמורה הועברה לנאמנות עד גמר התנאים המתלים. כנראה שעד סוף השנה נסיים את כל התנאים המתלים והתמורה תועבר לשריד. לוועד ההנהלה של הגוף החדש מונו משה וינקור כמרכז משק ואיילון תלמי. מנכ"ל התאגיד הוא גדי עשת. אני מאחלת להם בהצלחה רבה ושנזכה לראות את המקום מתפתח וצומח.
 
סיום עבודה קובי דה מאיו 
קובי (חשב ומנהל החשבונות הראשי של הקיבוץ) הודיע על רצונו לסיים את העבודה בשריד עקב נושאים אישיים. בימים אלו תתחיל לעבוד איילת בזק אשר תחליף את קובי בתפקיד. אני רוצה להודות לקובי בשם כל חברי שריד על תרומה רבה למערכת וניהול המערכת. קובי ליווה וניהל את מערכת הנח"ש שנים רבות בנאמנות ובמקצועיות רבה. אנחנו עוד ניפרד בצורה מסודרת מקובי.
 
תביעה ממינהל מקרקעי ישראל(ממ"י)
אנחנו תבענו בעבר את ממ"י על גובה השומה שהוציא ממ"י בשינוי היעוד של שריד על הדרך. במשפט הראשון פסק בית המשפט לטובת קיבוץ שריד והוחלט על הקטנת השומה. לממ"י היה קשה לקבל הפסד צורב שכזה והוא הגיש תביעה שכנגד. הנושא כמובן נמצא בטיפול ונקווה כי יסתיים בקרוב.
 
שיווק אפרוחים
אנחנו נמצאים במו"מ מתקדם על צירוף גורם שלישי לשיווק האפרוחים. עד היום מערכת השיווק הייתה בבעלות משותפת של נורדיה ושריד.
 
חיבור הביוב
לאחר נסיונות סרק של המועצה האזורית להגיע להסכמות עם רשויות המדינה כי מערכת הביוב של שריד תחובר למט"ש זרזיר סוכם באופן סופי ומוחלט כי מערכת הביוב תחובר למט"ש מגדל העמק. המועצה היא זו שתבצע ותפקח על כל העבודות. תהליך ביצוע העבודות איננו מפריע להתקדמות בשכונה הקהילתית.
 
מיכל קראוס – יו"ר


+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

Go Back  Print  Send Page

לייבסיטי - בניית אתרים