כניסה לחברים  |  הרשמה 

 
  
חדש באתר


 
 
דבר העורך
 
 

שלחו מייל בכל בעיה/ שאלה/ הבהרה/ תיקון/ תמונת מצב/ סרטון נחמד/ חדשות או כל דבר 
saridtv@sarid.org.il
 
  

   
לאיזה מפלגה תצביע בבחירות הקרובות?
[תוצאות]


 
 
מונה:הודעה מצוות הגיציה
פורסם בתאריך: 6/11/2010
לאחר שכמה חברים הלינו בפנינו שאמש (יום ו') הדירה מוזיקה רועשת את שנתם
אנחנו מוצאים לנכון לחזור ולהדגיש- ההנהלה החדשה של הגיציה וצוות התפעול שמו לעצמם למטרה לעשות כל שביכולתם כדי למנוע פגיעה באיכות חייהם של תושבי שריד.

עקב החלטה זו אנו דואגים לכוון את הרמקולים בצורה הנכונה ביותר ובניגוד למרבית המועדונים העובדים ע"פ שמיעתו או העדפותיו של התקליטן העבודה שלנו נעשית על פי הסקאלה ולתקליטן מוגדר קו אדום אותו אסור לו לעבור.

במהלך האירוע הסתובבו אנשים מטעמנו בשכונות כדי לבדוק האם הסאונד בעייתי ומיד לאחר שקיבלנו הערה על מוזיקה רועשת מדי ביצענו שתי בדיקות נוספות.


תוצאות הבדיקות היו כדלהלן- המוזיקה הרועשת שנשמעה אמש באזורי השכונה הדרומית, שכונת הלולים ואזורים אחרים בשריד הייתה כל כולה באדיבות מועדון הפלייליסט הפועל בשריד על הדרך.

טווח הסאונד של מסיבת הגיציה הגיע עד היכן שהייתה ספרית הילדים של שרה פרידמן ועד המבנה המרכזי של בית ספר שגיא. אגב, מי שהיה עושה את הדרך מהמועדון לשכונה הדרומית היה יכול להיות עד לתופעה מרתקת לפיה, ברגע שעברת את מה שהיה ספרית הילדים נעלם השיר ממסיבת הגיציה ואת מקומו תפס חזק וברור השיר שהושמע באותו הזמן בפלייליסט.

בבירור שערכנו עם עצמנו העלה אחד מחברי צוות הנהלת הגיציה את ההשערה שמכיוון שמסיבות הגיציה גוזלות מהפלייליסט כמה מאות לקוחות פוטנציאליים הרי שאלו האחרונים, שידעו על קיומה של המסיבה בשריד, החליטו להגביר את הווליום על מנת שהאשם ייפול על הגיציה. אם השערה זו נכונה- לאלוהי הפלייליסט פתרונים.

חשוב לציין בהזדמנות זו שכמו במסיבות האחרות שקיימנו, גם במסיבה אמש בשריד עברה ללא כל אירוע חריג, לא נרשמו מקרי שכרות ואיש מבין המשתתפים לא גלש להתנהגות א-נורמטיבית.
כמו כן, אם במהלך המסיבות העתידיות שנקיים תתקלו במפגעים הקשורים אליהן ואשר חמקו מעינינו (או מאוזנינו), כל מה שצריך לעשות הוא לצלצל לעדי רוזן או לעמית ברק והנושא יטופל מיידית.

ולסיום אנו מנצלים במה זו כדי לפנות להנהלת הקבוץ לפעול לטיפול מיידי במפגעי הסאונד המגיעים דרך קבע ממועדון הפלייליסט המדירים שינה מתושבי שריד ופוגעים פגיעה ממשית באיכות חייהם.
 

שלכם
ההנהלה החדשה של הגיציה 


לייבסיטי - בניית אתרים