כניסה לחברים  |  הרשמה 

 
  
חדש באתר


 
 
דבר העורך
 
 

שלחו מייל בכל בעיה/ שאלה/ הבהרה/ תיקון/ תמונת מצב/ סרטון נחמד/ חדשות או כל דבר 
saridtv@sarid.org.il
 
  

   
לאור חג הביכורים המוצלח מה דעתך על השתלבות תושבי ההרחבה בשריד
[תוצאות]


 
 
מונה:


 
אלו הזוכים של מסיבת חנוכה 2009

באות "מגרש החושך של שריד לשנת 2009" זכה אורי לב על עשרות שנים של עבודה מסורה בחשמליה ועל כך שגירש את החושך מחיינו פשוטו כמשמעו.

בקטגוריית החנוכיה הזעירה ביותר זכה ג'קי בר שהגיש לתחרות שתי חנוכיות זערוריות (ואם החנוכיות היו כל כך זערוריות תארו לכם כמה זעירים היו הנרות...). אגב, מרוב שהחנוכיות של ג'קי היו זעירות תהו חלק מהשופטים אם ג'קי בכלל הכין חנוכיות...

בקטגוריית החנוכיה המקורית ביותר זכה יאיר אדרת על שתי חנוכיות זהובות שעשויות מצינורות נחושת משומשים. שתי חנוכיות אלו השלימו את טרילוגיית החנוכיות של יאיר שחנוכיה קודמת מעשה ידיו מפארת את חדר האוכל מזה מספר שנים.

בקטגוריית החנוכיה הירוקה ביותר זכתה משפחת דה קוסטה שהגישה לתחרות חנוכיה העשויה מקליפות של פומלה. חלק מהשופטים התרעמו על כך שמשפחת דה קוסטה לא מצאה לנכון להביא גם את תוכן הפומלה אלא רק את הקליפות. בכל אופן צוות השופטים מצא לנכון לציין גם את תרומתם של בועז דננבאום ואלי פרסקו בגידול הפומלה. (אגב, בקטגוריית החנוכיה הירוקה התמודד גם רביב הרוש שהכין חנוכיה מכלום, השופטים אמרו לרביב שלמרות שלא מזמן הוא נבחר למנהיג הקבוץ זה עדיין לא הופך אותו לאובמה וסירבו להעניק לו פרס על כלום)

בקטגוריית החנוכיה היפה ביותר זכתה תרזה פרסאי שהציגה בתחרות חנוכיית שקפים יפהפייה.

בקטגוריית החנוכיה המאירה ביותר זכו כל המשתתפים בניקוד זהה וזאת לאחר שצוות השופטים בדק את רמת המאירות של החנוכיות בעזרת מונה גייגר וערך בנוסף בדיקת הטל צל (הצעתו של גיורא כהנא לבדוק גם את רמת המהירות של החנוכיות בעזרת סטופר נדחתה לחנוכה הבא ואת ההיגיון העומד מאחורי הצעתו של גיורא רמות לשאול את החנוכיות כמה הן מאירות ולבדוק את התשובה בפוליגרף השופטים התקשו להבין)

בקטגוריית החנוכיה הטעימה ביותר זכתה סילבינה שיחד עם ילדיה הכינה חנוכיה מופלאה למראה וערבה לחך
(החנוכיה של רן ברק שהוכנה מאוסבוקו בחלב אביו נפסלה על ידי השופטים בתואנת אי כשרות)

בקטגוריית החנוכיה הגדולה ביותר לא זכה איש (וזאת רק בגלל שזה שהכין את החנוכיה לא הצליח להרים אותה ולהביא אותה למסיבה)

וכך, לאחר שישבו על המדוכה (כי כל הכיסאות היו תפוסים), החליטו השופטים להעניק את הפרס הראשון לשתי חנוכיות- החנוכיה של תרזה והחנוכיה של סילבינה.

הזוכות זכו בארוחת בוקר מפוארת בקפה החשמליה.

את פסיקות חבר השופטים והנימוקים הביא עדי רוזן

נ.ב.
אגב, השופטים כל כך התלהבו מהסמכות השיפוטית שניתנה להם פתאום ומהאפשרות להעניק פרסים שבשוונג הם החליטו להעניק גם את פרס נובל לבית המשרדים על כמות העציצים הנבולים שניצבת שם.
 

החנוכיה של ג'קי בר

החנוכיה של יאיר אדרת

החנוכיה של תרזה פרסאי

החנוכיה של סילבינה ברק 
 

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

לייבסיטי - בניית אתרים