כניסה לחברים  |  הרשמה 

 
  
חדש באתר


 
 
דבר העורך
 
 

שלחו מייל בכל בעיה/ שאלה/ הבהרה/ תיקון/ תמונת מצב/ סרטון נחמד/ חדשות או כל דבר 
saridtv@sarid.org.il
 
  

   
מי לדעתך יהיה ראש הממשלה הבא?
[תוצאות]


 
 
מונה:המדריך לאב המתחיל- פרויקט מיוחד של אתר שריד
פורסם בתראיך: 29/6/10
זה נראה בערך כך: ילד רך או שניים, אחריהם מתהלכת אחר כבוד אם מיומנת ומאחוריהם נגרר גבר צעיר יותר או פחות שלא בדיוק יודע מה חלקו במערך הזה ומה לעזאזל תפקידו.
 
בשנה האחרונה התרבו המשפחות הצעירות בשריד, אבל בעוד שהאימהות הצעירות מגובות במאות מדריכים שנכתבו במיוחד בשבילן ויודעות בכל שלב מה מקומן בהורות, איזה חיתולים כדאי לרכוש, לאיזה רופא כדאי לפנות ולאיזה גן יש לשלוח את הרך, הרי שהאבות נותרים סומים באפלה, שום פרסום לא מופנה אליהם ושום מדריך לא נכתב בשבילם.
 
בפרויקט מיוחד של אתר שריד נביא לכם בסדרת כתבות את המדריך הראשון מסוגו לאבות, משלב ההחלטה להפוך לאב והלאה
 
לידיעתכם, סדרת כתבות זו נכתבה על ידי אבות כמוכם ותוכלו למצוא בה מידע רב שיסייע בידכם להתמודד עם המכשולים הצפויים לכם בתחילת דרככם כאבות. אנו תקווה כי גם בנות זוגכם ימצאו עניין בסדרה ויוכלו להבין במעט מה עובר עליכם כשאתם נהיים פתאום אבא
 
"מה עובר עליכם כשאתם נהיים פתאום אבא..."
 
מהיותכם טריים בתחום ההורות, דעו כי לאורך כל תהליך הבאת הילד לעולם תהיו חשופים להרבה אינפורמציה מוטעה, אמונות תפלות ובעיקר תשמעו המון שטויות. חלק מהשטויות תשמעו מקרובים, חלק מחברים, חלק משכנים וחלק מאנשי מקצוע. חשוב שתדעו ששטויות אלו נאמרות על מנת להפחיד אתכם ולזרוע בכם חרדות, ולפחות בכל הנוגע לאנשי המקצוע, השטויות יאמרו בעיקר כדי לכסות לעצמם את התחת ולגרום לכם להוציא כסף שאין לכם.
 
בסדרת כתבות זו ננסה להזים חלק מהמידע המטעה שתשמעו ולהזכיר לכם כי למרות כל ההפחדות אליהן תהיו חשופים על כמה תינוק הנו מוצר מסובך להפעלה ובלו, בלו, בלו, ובלה, בלה, בלה חשוב שתזכרו תמיד שאת מרבית הילדים בעולם יולדים דווקא העניים ושגם המטומטמים הגדולים ביותר מגדלים תינוקות ומכאן שאם הם מצליחים אז כמה מסובך ויקר זה כבר צריך להיות?
 
תוך כדי קריאת כתבות אלו יתגלה לכם כי את הקשיים והמכשולים הגדולים ביותר תחוו היכן שהטבע נפגש עם החידושים הטכנולוגים ועם התפיסות המודרניות. בגדול, כדאי שתדעו, כי כאבות, הטבע פועל לטובתכם בעוד שהחידושים והתפיסות המודרניות פועלים אך ורק לרעתכם (כאן חשוב לציין שאם הייתם נשים המצב היה בדיוק להפך)
 
את סדרת הכתבות כדאי לכם לשמור במקום בטוח ולשוב ולקרוא בהן בכל עת שתתקלו בבעיה, לא כי זה יעזור לכם לפתור אותה, אלא רק כדי שכשתצוץ הבעיה שכתבנו עליה נוכל להגיד- אמרנו לכם!
 
חשוב לציין, כי להבדיל ממוצרים אחרים שתרכשו או תקבלו במהלך החיים, תינוק לא ניתן להחזיר והוא מגיע גם ללא כל ביטוח וללא תעודת אחריות.
 
 
מגיע ללא ביטוח וללא אחריות
 
 
אזהרה
בשום מקרה, פנים או אופן אין להתייחס אל הכתוב כאן כאל המלצות או כתחליף לייעוץ רפואי ו/או נפשי
 

כתבה ראשונה בסדרה- שלב ההחלטה
בשלב זה גמלה בליבך ההחלטה כי הגיע הזמן להביא ילד לעולם.
 
להחלטה שכזאת יכולות להיות סיבות למכביר, לדוגמא:
 
1.    הסביבה לוחצת
2.    לכול החברים שלך יש ואתה לא רוצה להיות שונה
3.    סתם בא לך
4.    אתה חייב להעביר את המטען הגנטי שלך למישהו אחר (כי למה שרק אתה תסבול ממנו)
5.    הזוגיות שלך במשבר ואתה בטוח שתינוק הוא מה שיעזור לכם
 
בכל אופן, מה שלא תהיה הסיבה, כל עוד בת זוגך לא החליטה שהיא רוצה ילד, אתה יכול לשכוח מזה
 
אם בכל זאת מדובר בהחלטה המשותפת לשניכם להביא ילד לעולם כדאי שתבצעו מספר פעולות מקדימות.
 
בשלב הראשון מומלץ לבצע בדיקות דם. בדיקות אלו בוחנות אם החיבור ביניכם תקין ונועדו לשלול הימצאותן של תופעות גנטיות בלתי רצויות, כמו למשל טאי-זקס אצל זוגות ממוצא אשכנזי.
 
 
תמונה של טאי זקס קשה להשיג אז במקומה קבלו תמונה של טי רקס

  
הבדיקות מחולקות בחלוקה ההוגנת הזו- המון בדיקות לבת זוגך, בדיקה אחת לך.
 
מומלץ כי אתה תעשה את הבדיקה ראשון כך שאם תתגלה בעיה לא יהיה טעם שגם היא תיבדק (בינינו, זה לא יחסוך לכם כאב לב, אבל זה כן יחסוך לכם כסף) והיה והבדיקה שלך תקינה (מה שקורה במרבית המקרים) שלח את בת זוגך להיבדק כי למה שרק אתה תהנה?
 
לתשומת ליבך, ההורים של היטלר וסטאלין לא עברו בדיקות כאלו ותראה מה קרה
 
בשלב הבא, פנו לכם זמן חופשי. את הזמן הזה כדאי לנצל לא כדי לצאת לבית קפה או לבקר את חברים שלא ראיתם שנים, אלא אך ורק כדי לקיים יחסי מין.
 
לידיעתך, למרות שזה נשמע מאוד הרואי, נחשק וגברי ורבים מספרים איך הם הצליחו לעשות את זה, מספר המקרים בהם נכנסה אישה להיריון אחרי הניסיון הראשון הוא נדיר!
(אלו מביניכם שחשים פגיעה בגבריות כתוצאה מהמידע הזה יתעודדו בוודאי מהעובדה שגם מלך החיות, האריה, צריך לקיים כחמש מאות פעמים יחסי מין כדי לעבר לביאה אחת מיוחמת, ובינינו זה לא עושה אותו פחות גבר, או פחות אריק). בכל מקרה, כדי שתוכל להרגיש טוב בחברה, אתה יכול לספר לכולם שגם אתה הצלחת על המכה הראשונה, מובטח לך שאף אחד לא ילך לבדוק את זה.
אם בחרת באופציה הזאת חשוב שתיידע לפני זה את בת זוגך כדי שלא תספר לכולם משהו אחר לגמרי
 
בכדי להצליח להכניס את בת זוגך להריון ימליצו לכם המומחים לקיים יחסי מין בזמן שבת זוגך מבייצת.
 
קיימות שיטות רבות לדעת מתי קורה הביוץ, כמו, מדידת חום הגוף, ספירת ימים מאז המחזור ועוד, בגדול, מסיבות של אי בהירות ממתי אמורים לספור את הימים או מדי חום לא מכוילים, השיטות האלו לא שוות הרבה ולכן מומלץ לקיים יחסי מין מדי יום.
 
בהחלט יתכן כי בשלב זה ימליצו מומחים מסוימים שאת היחסים תקיימו על בסיס של יום כן יום לא. הרעיון מאחורי המלצה זאת הוא שבכך לזרע יש עוד יום לנוח ולשבח את עצמו.
הכרות עם גברים רבים מעלה את השאלה- עד כמה משובחים הם כבר יכולים להיות? התשובה היא- הם לא! ולכן יום ההפסקה הזה כנראה מיותר.
 
לתשומת ליבך, הומופאתים ומרפאים אלטרנטיביים למיניהם ישמחו למכור לך תמציות ושיקויים שונים להשבחת הזרע. תמציות אלו ישביחו את חשבון הבנק של המרפא הרבה יותר משאת הזרע שלך.
 
אם אתם מתקשים להכניס את בת זוגכן להריון בשיטות יחסי המין הבנאליות בטח תשמחו לדעת כי המדע מציע היום מספר רב של שיטות חלופיות. שיטות אלו דוגמת, הפריה מלאכותית, תרומת זרע, פונדקאות ואימוץ מעוררות ביתר שאת את השאלה- למה בכלל צריך גברים? ולכן, כדי לא לכרות את הענף שאנחנו יושבים עליו, לא נרבה לעסוק בהן
 
 
 המדריך לאב המתחיל- פרויקט מיוחד של אתר שריד


+ הוסף תגובה חדשה
תגובות: (צפה ב-  תגובות בעמוד זה)
Loading בטעינה...

Go Back  Print  Send Page

לייבסיטי - בניית אתרים