כניסה לחברים  |  הרשמה 

 
  
חדש באתר


 
 
דבר העורך
 
 

שלחו מייל בכל בעיה/ שאלה/ הבהרה/ תיקון/ תמונת מצב/ סרטון נחמד/ חדשות או כל דבר 
saridtv@sarid.org.il
 
  

   
לאיזה מפלגה תצביע בבחירות הקרובות?
[תוצאות]


 
 
מונה:


 

המדריך לאב המתחיל - פרויקט מיוחד של אתר שריד- כתבה שלישית בסדרה
פורסם בתאריך: 10/8/2010
 
הסטנדאפיסט רודני דאנגרפילד סיפר פעם שהוא נולד כל כך מכוער עד שאמו החלה לסבול מבחילות רק אחרי הלידה.
 
המשך שלב ההיריון
 
כן חברים, זמן קצר לאחר הכניסה להיריון תחל בת זוגכם להיות חשופה למתקפה הורמונאלית קשה, למתקפה זו יהיו פנים רבות, ביניהן תוכלו לזהות בנקל בחילות, כחכוחים, רקיקות, התקפי זעם, פרצי בכי היסטריים או להבדיל, פרצי צחוק שיגמרו בבכי, כשאת כל אלו מלווה לצערכם תיאבון שלא היה מבייש את בנימין בן אליעזר. מאחר שבין כל שלל תופעות הלוואי של ההיריון לא נמצאת ולו תופעה חיובית אחת, המלצתם החמה של כותבי מדריך זה היא שאם אתם מספיק חזקים כדי להתמודד עם תגובותיה של בת זוגכן, כמו גם תגובות הסביבה שיגיעו אחר כך, נסו לאורך שלב ההיריון להיעדר מהבית.
 
בהנחה שייקח לכם מספר שבועות לגלות את דבר ההיריון, הרי שהתנדבות יזומה למילואים ארוכים, רילוקיישן פתאומי או כל מה שיאפשר לכם להסתלק מהשטח לשלושים ומשהו שבועות יהיה בשבילכם רק טוב.
 
"התנדבות יזומה למילואים ארוכים"
 
מאחר ואנו מניחים שכמונו, גם אתם לא מספיק חזקים בכדי להתמודד עם התגובות המצוינות לעיל, הרי שצפויים לכם חודשים ארוכים בהם גם אתם תאלצו לנסות לעלות איכשהו על הפסים את הרכבת הרגשית, הפרועה והמטלטלת הזאת שהיא בעצם חברים, האם העתידית של הילד שלכם.
 
לידיעתכם, בניגוד לשלבים המקדימים, שלב ההיריון מתאפיין בהמון הכנות, יש מי שמכין לוולד חדר, יש מי שמכין כוך, יש מי שקונה עריסה ויש מי שקונה עוד עריסה, אבל נגד עין הרע משאיר אותה בחנות. אנו ממליצים לכם לזכור שלא חשוב כמה הכנות תעשו, שום דבר אבל ממש כלום, לא יכין אתכם באמת למה שיגיע.
 
לתשומת ליבכם, קורסי ההכנה ללידה שיציעו לכם בזמן זה להתחיל לעבור מתחלקים פחות או יותר לשניים- קורסים קצרים ומיותרים בהם מפאת קוצר הזמן כמעט לא תלמדו דבר וקורסים ארוכים ומיותרים בהם תלמדו כל כך הרבה דברים שברגע האמת פשוט תתקשו לזכור מה עושים. בקורסים האלו תקבלו מידע מרתק כמו למשל כיצד נראית בת זוגכן מבפנים ומאיזה נקב בדיוק אמור להגיח הילד שלכם. אנחנו ממליצים לכם בחום לנהוג באופן גברי ורק לעשות כאילו שאתם מקשיבים.
 
 
"כיצד נראית בת זוגכן מבפנים"
 
שימו לב שקורסי ההכנה ללידה, המועברים כמעט תמיד על ידי נשים, נוקטים בגישה המודרנית כאילו הגבר צריך להיות שותף לתהליך, קרי- הוא אמור ללטף את בת זוגו בשעת הלידה, הוא אמור לאחוז בידה והוא אמור להתאים את הנשימות שלו לשלה. במסגרת גישה זו יוצג לפניכם במהלך קורסי ההכנה סרט המראה אישה יולדת באיזושהי תנוחת כריעה כשבן זוגה חובק אותה מאחורה. כדאי להבהיר שהסרטים המוצגים בקורסים הנ"ל יובאו ברובם מאוסטריה.
 
מחקר קצר על טבע האדם יגלה לכם שבחברות המסורתיות נהוג שבעת הלידה מקיפות את היולדת נשות המשפחה בעוד שבן הזוג נבעט משם הכי רחוק שאפשר. הסיבה לכך היא פשוטה- אם רוצים שיהיו עוד ילדים, ובחברות המסורתיות רוצים, רצוי שהבעל לא יהיה נוכח בלידה.
 
צריך לשהות במחיצת גברים ברגעים של חולשה כדי שהם יסכימו להתוודות באוזניכם על איזו טראומה גרמה להם השהייה בחדר הלידה, אבל בתוצאות ניתן להיווכח בקלות רבה, ממוצע הילודה בחברות בהן נהוג הטרנד המדובר עומד על שני ילדים למשפחה, ובאוסטריה חברים, משם מיובאים הסרטים לקורסי ההכנה, יש בכלל ריבוי שלילי.
 
בקיצור, אנו ממליצים לכם לא לשהות למניפולציות כמו "אם אתה לא רוצה להיות נוכח בחוקן שלי סימן שאתה לא באמת אוהב אותי" ולאפשר לזוגתכם היקרה ללדת בלעדיכם. וכן, שהאוסטרים יעלימו את עצמם דמוגראפית, שהגניקולוגים יחריבו לעצמם את יחסי המין, בזה לפחות אתם לא חייבים להיות שותפים.
 
אגב, בתמורה לאי כניסתכם לחדר הלידה אתם יכולים להגיד לזוגתכם שאתם מוותרים לה על שהייה בבדיקת הקולונסקופיה הקרובה שלכם.
 

לכתבה השניה בסדרה לחצו כאן «


+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

Go Back  Print  Send Page

לייבסיטי - בניית אתרים