כניסה לחברים  |  הרשמה 

 
  
חדש באתר


 
 
דבר העורך
 
 

שלחו מייל בכל בעיה/ שאלה/ הבהרה/ תיקון/ תמונת מצב/ סרטון נחמד/ חדשות או כל דבר 
saridtv@sarid.org.il
 
  

   
לאיזה מפלגה תצביע בבחירות הקרובות?
[תוצאות]


 
 
מונה:עמותת ותיקי עמק יזרעאל זכתה בפרס גליקמן על שילוב המתנדבים ביחידת "איתן"       
 
2 חברות שלנו ( תמנע לבנה ואמירה צאלון ) המתנדבות ביחידת אית"ן - בסב יום קיבלו פרס "גליקמן"
לאיכות ומצוינות בהתנדבות במרכזי יום לקשיש הטקס התקיים בכנס השנתי של העמותה לזקן בישראל .
ברכות תמנה ואמירה לקבלת הפרס
 
עמותת ותיקי עמק יזרעאל זכתה בפרס גליקמן על שילוב המתנדבים ביחידת "איתן"
יחידת "איתן", המטפלת בתשושי נפש במסגרת ה"סב-יום", זכתה בפרס גליקמן לקידום הטיפול בזקן. בטקס שהתקיים אתמול בשפיים, במסגרת הכנס השנתי של העמותות למען הזקן בישראל, הוענק הפרס ליחידה על הצלחתה בשילוב מתנדבים בפעילותה.
הפרס, ע"ש משפחת גליקמן מסן דייגו, קליפורניה
, מוענק לבתי אבות ולמרכזי יום על איכות ומצוינות בטיפול, ועל קידום איכות החיים של המטופלים.

נוקי בן שושן, העומדת בראש עמותת ותיקי עמק יזרעאל המפעילה את הסב-יום, אומרת כי "זוהי הבעת אמון בפעילותה של העמותה, הפועלת לשיפור חייהם של הקשישים המתגוררים ביישובי המועצה".

"המתנדבים שלנו הם אוצר יקר," אומרת מנהלת יחידת "איתן" תמר להב, "והשילוב ביניהם לבין צוות העובדים מסייע במניעת שחיקתו של הצוות. אנחנו מקיימים כאן אווירה חיובית, משפחתית וחמה של נתינה וקבלה והרווח הוא של שני הצדדים - המתנדב והמטופל.

יחידת "איתן" פיתחה לפני שבע שנים מודל ייחודי לשילוב מתנדבים בפעילות היחידה. "הפעילויות השונות נעשות מתוך בחירה, השקעה, רצון חופשי ומחויבות אישית של המתנדבים," אומרת להב. "אנו מקפידים לרתום את כשרונותיהם של המתנדבים ואת יכולותיהם האישיות לצרכיה של המחלקה.
ביחידה מתנדבים 10 מתושבי העמק המסייעים מידי שבוע לקשישים במגוון תחומים : ספרות, אמנות, פרשת השבוע, התעמלות, טבע, גינון ועוד. המתנדבים מקבלי הפרס הקבוצתי הם: נגה לוי - קיבוץ גניגר,תמנע לבנה - קיבוץ שריד, אמירה צאלון - קיבוץ שריד, חמוטל אסף - קיבוץ יזרעאל, זאב לוין - שדה יעקב, איה לביא - נהלל, נחמה חורש - נהלל, ענבל ארזי - כפר יהושע, ונסה הילס - ציפורי, אורה לוטן - קיבוץ גזית ויעל אסנהיים - קיבוץ גניגר.

המתנדבת אורה לוטן מקיבוץ גזית מנחה מדי שבוע שני מפגשים בספרות ובביבליותרפיה. להתנדבות ב"איתן" היא הגיעה לאחר צאתה לגמלאות מעבודתה בסמינר אורנים. "בהתנדבות הזאת, מדי שבוע, אני פוגשת מעגל של אנשים, חברים וידידים המקבלים את פני ואת ידי המושטת בחיבה ובהקשבה. חיבה זו מוקרנת אל הקבוצה מכל חברי הצוות הקבוע ומאפשרת לי, כפרט, להשתלב במעשה של קשר אנושי, חמלה ויצירתיות. אני מודה ומברכת על הזכות לבחור בתכני הפעילות ולהשתתף בטיולים ובימי עיון המאורגנים עבורנו. ברכתי ליוזמים ולעושים בכל ביחידת איתן."
פרסאי רכזת מתנדבים במועצה כתבה לזוכים : הדסה
"הפרס הוא קבוצתי אמנם, ליחידת "איתן" לתשושי נפש, אבל אתם, איכותיים ומצטיינים אחד אחד. כל אחד בתחומו, בדרכו האישית תורם לכך שיחידת "איתן" היא מה שהיא - בית תומך ומעשיר עבור אותם ותיקים בעמק וסביבתו הזקוקים לבית שכזה..
יש הרבה פעילות התנדבותית בעמק ויש גם אפשרויות התנדבות מגוונות בקרב הגיל המבוגר ואף במרכז סב יום עצמו. אתם בחרתם במחלקת "איתן" ובהתנדבות המצריכה כוחות נפש רבים. הסוד שאתם גיליתם וכדאי לגלות לאלו שעוד לא יודעים הוא, שהנותן מעצמו מקבל גם הרבה ומכאן שהתנדבות איכותית תורמת לאיכות חייכם".

ראש המועצה אייל בצר סיכם ואמר: "עשייתכם היומיומית והנתינה הרבה לרווחת וותיקי העמק - אין להן תחליף. המועצה שלנו התברכה באנשים כמותכם.."


+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

לייבסיטי - בניית אתרים