כניסה לחברים  |  הרשמה 

 
  
חדש באתר


 
 
דבר העורך
 
 

שלחו מייל בכל בעיה/ שאלה/ הבהרה/ תיקון/ תמונת מצב/ סרטון נחמד/ חדשות או כל דבר 
saridtv@sarid.org.il
 
  

   
לאיזה מפלגה תצביע בבחירות הקרובות?
[תוצאות]


 
 
מונה:


 

 חדשות מין הבריכה
  מאת: יוסי נץ

כידוע, כיד המסורת הטובה, גם השנה נפתחה הבריכה ביום העצמאות (לשימחת הילדים והמשתמשים הנאמנים: אלישבע, בוזי,טל, אמירה,לורי ועוד ועוד, חברים טובים ואמיצים.)


פורסם בתאריך: 24/4/10 


הבריכה בשעת השקיעה 

הבריכה תהפוך לסופר תיקנית
וברמה גבוהה וחדשנית.

כפי שאנו רואים, הפעם החברה שסיפקה לנו את עבודת הציפוי, נראה כי עשתה עבודה מעולה ו(טפו, טפו, טפו,) אין שלפוחיות. הציפוי נראה נפלא והבריכה אינה מאבדת מים, מלבד מי גלישה שנשפכים והולכים בחלקם לאיבוד, בשל מערכת קליטה קטנה מדי.
 
המציל החדש שלנו הוא מוטה יובל, שמוכר לכל מי שהיה מציל בשריד. מוטה, הוא חבר טוב שלי. הוא דמות ססגונית וחביבה, אף שמברו נראה קשוח משהו. מי שמכיר אותו היטב יודע כי הוא אחלה איש ויש סביבו הרבה צחוקים. הוא מקיים מזה שנים רבות, קורסי מצילי בריכה וים. הוא איש קרטה וותיק (חגורה שחורה) וכן השתלם במקצועות לחימה נוספים, בעיקר בסין. לאחרונה העביר את מרכז הכובד לטאי צ'י. הציבור מתבקש להשמע להוראותיו בבריכה ולזרום איתו. (אחרי הצהריים ישלים אותו עידן, שאותו נכיר בשבוע הבא)

תכניות פיתוח
קיימת תכנית דו שנתית; בחורף הבא מתוכנן להתקין בריכת ילדים ובחורף שלאחר מכן, לחדש את הבריכה הקיימת; לרדד אותה, להתקין מערכת פתחי הזרמת המים המטופלים מן הריצפה, להתקין פתח מיחזור נוסף , להתקין תעלות גלישה חדשות, מערכת גלישה חדשה ומיכלי קליטת הגלישה בנפח מתאים, כך שלא ילכו מים לאיבוד בהגלשה.
הבריכה תהפוך לסופר תיקנית וברמה גבוהה וחדשנית.
אני מאחל עונת רחצה בטוחה ונעימה לכל הציבור של שריד (כולל ההרחבה, כמובן, שהיא מעתה חלק אינטגרלי של שריד.)

 
"המציל החדש שלנו הוא מוטה יובל, שמוכר לכל מי שהיה מציל בשריד. מוטה, הוא חבר טוב שלי. הוא דמות ססגונית וחביבה, אף שמברו נראה קשוח משהו. מי שמכיר אותו היטב יודע כי הוא אחלה איש ויש סביבו הרבה צחוקים"
  עוד בנושא: תמונות משיפוץ הבריכה

 שעות פעילות הבריכה 


 
בריכת השחייה שלנו
הימים החמים קרבים. אף החופש הגדול מציץ כבר מעבר לפינה. עוד מעט קט וכמות הרוחצים בבריכה תגדל בצורה משמעותית, מה גם, שקהילת המשתמשים,
גם היא התרחבה בלמעלה מ25%. יש להיערך, אם כך למצב החדש; 

 
א. אין רחצה שלא בשעות הרחצה המוכרזות. אין רחצה ללא נוכחות מציל.
 
ב. השימוש בבריכה מותר רק לתושבי שריד – חברים וההרחבה וכן אורחיהם. על האורחים להצטייד במס' הטלפון של מארחיהם במקרה שהמציל יבקש לאמת את זיהוים.
 
ג. שוכרי הדירות והחיילים הבודדים רשאים להשתמש בבריכה, אך מתבקשים שלא לארח למעלה משניים שלשה אורחים בעת ובעונה אחת. 
 
ד. יש להשמע לכל הוראות המציל. כשהמציל מכריז על סגירת הבריכה, יש לצאת מן המים מבלי שיהיה צורך בתזכורות.
ה. ילדים שאינם שוחים ומשתמשים במצופים, יהיו אך ורק בצדה הרדוד של הבריכה והוריהם יהיו איתם, או לפחות בקשר עין מתמיד איתם. (!) 
 
ו. השעות 9 עד 10 בבקר וכן, 3 עד 4 אחה"צ, משוריינות ל"שוחי אורכים" בלבד. ההורים וילדיהם מתבקשים להימנע מבילוי משפחתי בבריכה בשעתיים אלה. 
 
ז. ילדים ומבוגרים מתבקשים לשמור על הניקיון ולא להשליך כל פסולת על הדשא או ברחבה.
 
ח. ככל שנמעט לאכול ברחבה המרוצפת, כך נסבול פחות מזבובים. אנא, אכלו על הדשא.
 
ט. העישון ברחבה המרוצפת אסור בהחלט. (כן גם העישון על הדשא, אגב השענות על הגדר המפרידה.) כל העשן מגיע לרחבה. עשנו פחות ותיהנו יותר.
 
איני רוצה להטריד את הקוראים בפרטי פרטים של הוראות שהן ברורות מעליהן, כי על כן אני מצטמצם בכל שנימסר. אך אזכיר כי יש להישמע לכל הוראות המצילים – מוטה ועידן.
 

אני מאחל עונת רחצה נעימה ובטוחה לכל האוכלוסיה.
יוסי


+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

לייבסיטי - בניית אתרים