כניסה לחברים  |  הרשמה 

 
  
חדש באתר


 
 
דבר העורך
 
 

שלחו מייל בכל בעיה/ שאלה/ הבהרה/ תיקון/ תמונת מצב/ סרטון נחמד/ חדשות או כל דבר 
saridtv@sarid.org.il
 
  

   
לאיזה מפלגה תצביע בבחירות הקרובות?
[תוצאות]


 
 
מונה:


מבזק ספורט - תום שיפטן  מאי 2009

הקיץ בפתח, נכון שהבריכה לצערנו לא פעילה בשלב זה של העונה, אבל אין זה מפריע לחברינו ובנינו לעסוק בספורט, במהלך כל השנה ובפרט בעונה זו.

במסגרת משחקי גביע המדינה לנערים לגילאי 15-16 הגיעה קבוצת מכבי חיפה, בה מככב נירן רוטשטיין עד לגמר הגביע, אך  במשחק שנערך באצטדיון הלאומי ברמת גן היא הפסידה לקבוצת הנערים של הפועל ת"א בתוצאה 2-1, ונירן וחבריו נאלצו להסתפק במדליית הכסף.

בתקופה זו, כאשר החופש הגדול מתקרב ואיתו בחינות הבגרות נגמרות ליגות התיכונים בסוגי הספורט השונים. מוסד "עמקים-תבור" שכבר שנים רבות משתתף בליגת העל לתיכונים בכדורעף  בשכבות הגיל השונות השתתף גם השנה. קבוצת הגיל של כיתות י' עד י"ב הצליחה השנה לשרוד בליגת העל ממש עד הישורת האחרונה, לכן,תמשיך ותשתתף בה גם בשנה הבאה. משריד משחקים בקבוצה נרי רוזן, לירן דרבקין ובן רמון. הקבוצה השנייה של המוסד, אשר  בה ייצוג לנערי שריד היא שכבת ט' בנים, אשר העפילה לגמר הארצי, אך שם הודחה  בשלב רבע הגמר. בקבוצה זו משחקים  ברק אסרף וליעד נאמן.
באליפות הארץ לכדורעף חופים לגילאי י-י"ב זכה לירן דרבקין במקום השלישי המכובד, אשר מקנה נסיעה לתחרות בינ"ל.


במסגרת חג השבועות אשר נחגג בשריד על הדשא מגרש הכדורגל, נערכה בפעם הראשונה תחרות איש הברזל – "האיירון-מן", אשר יזם אותה ינאי חיאל. התחרות ההיתולית, הפגישה בין קבוצות שונות .כאשר הקבוצה  שמסיימת  את מסלול המכשולים הכולל זחילה בתוך צינור, סחיבת צמיג, טיפוס על חבל ועוד בזמן הקצר ביותר היא המנצחת.
המוסדניקים השיגו את הזמן הקצר ביותר וזכו בתחרות.
 כל הכבוד לספורטאי שריד המשיכו כך!!!!
כמו כן, באליפות הענפים בקט רגל לחג השבועות זכתה קבוצת הגוף הבוגר של המוסד

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות: (צפה ב-  תגובות בעמוד זה)
Loading בטעינה...

Go Back  Print  Send Page

לייבסיטי - בניית אתרים