כניסה לחברים  |  הרשמה 

 
  
חדש באתר


 
 
דבר העורך
 
 

שלחו מייל בכל בעיה/ שאלה/ הבהרה/ תיקון/ תמונת מצב/ סרטון נחמד/ חדשות או כל דבר 
saridtv@sarid.org.il
 
  

   
לאור חג הביכורים המוצלח מה דעתך על השתלבות תושבי ההרחבה בשריד
[תוצאות]


 
 
מונה:תהליך שינוי אורחות החיים - לקראת תום שנת הניסיון ותיקון התקנון   
פורסם בתאריך: 2/809
לחברים שלום,
 

לקראת תום שנת הניסיון בהפעלת מודל רשת הביטחון בשריד, אנו פותחים בתהליך המכוון לאישור סופי של המודל. במסגרת זאת מתכנס צוות השינוי בכדי לדון בחוברת ולבחון אותה לאור הניסיון שנצבר במהלך שנת הניסיון. במקביל לעבודת הצוות נפנה לממלאי התפקידים על מנת שיעבירו אלינו הערות, הסתייגויות והצעות לתיקון בחוברת, כל אחד בתחומו. חברים המעוניינים להפנות אלינו התייחסויות כנ"ל מוזמנים לעשות זאת בכתב ולהעביר את התייחסויותיהם לאחד מחברי הצוות.

לאחר שהצוות ירכז ויעבד את הצעות התיקון בחוברת, תופץ החוברת לחברים ונתחיל בתהליך דיון אשר בסופו תובא החוברת לאישור החברים בהצבעה בקלפי, לקראת אוקטובר שנה זאת.
במקביל התחיל צוות הניהול לעסוק בשינוי תקנון הקיבוץ והתאמתו לנדרש מקיבוץ מתחדש על פי החוק. בעזרת עו"ד נועה חשמונאי נוסחה טיוטה של התקנון המתוקן והועברה לחברים שביקשו זאת. הטיוטה נידונה בישיבה משותפת של המזכירות וההנהלה הכללית והיא תובא להצגה ודיון בשיחת קיבוץ, בהשתתפות עו"ד חשמונאי. לאחר מכן תובא טיוטת התקנון המתוקן להצבעה בקלפי. להזכירכם תיקון התקנון דורש רוב מיוחס – ברוב של שלושה רבעים מכלל המצביעים. על כן יש חשיבות רבה להשתתפות חברים רבים בהצבעה ותמיכתם בשינוי התקנון. שינוי זה הוא דרישה משפטית שעומדת לפתחם של כל הקיבוצים שהנהיגו מודל רשת ביטחון והוא מהווה הכרח שאין אנו יכולים לדחותו. עותקים של התקנון והשינויים המוצעים בו נמצאים אצל דינה עופר במזכירות, כל חבר המעוניין לקבלו מוזמן לפנות לדינה.
 
לאחר שהתקנון המתוקן יאושר בקלפי נתחיל בדיונים ציבוריים על חוברת השינוי.   
חברים בצוות השינוי: פרויקה רוזן, שלמה הרוש, אורי רמון, רועי ברקן, יורם שטיינברג, מאור פרסאי, הילה פרסקו, שרה רוזן, טל ישראלי.
                           
 בברכה –  דני נימרי, שרה רוזן, טל ישראלי.

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

Go Back  Print  Send Page

לייבסיטי - בניית אתרים