כניסה לחברים  |  הרשמה 

 
  
חדש באתר


 
 
דבר העורך
 
 

שלחו מייל בכל בעיה/ שאלה/ הבהרה/ תיקון/ תמונת מצב/ סרטון נחמד/ חדשות או כל דבר 
saridtv@sarid.org.il
 
  

   
לאיזה מפלגה תצביע בבחירות הקרובות?
[תוצאות]


 
 
מונה:10 שנים לפלקס 2000 מאת: ניר רושקין

 

"מעולם לא אמרנו שהמצאנו את הגלגל,
פשוט אנחנו יודעים לעשות זאת טוב יותר"

עשרות מיליוני הדיסקים שיצאו ממפעל הפלקס והגיעו ללקוחות בכל העולם מספרים יותר מכל את סיפורו של מפעל הפלקס. בספרדית, רוסית, ערבית, פורטוגזית, אנגלית, עברית, גרמנית, איטלקית ועוד שפות רבות, הגמל הוא סמל של יציבות, סבלנות ויכולת הישרדות.

רק לפני עשור, היה מפעל הפלקס בבניין המרכזי, וייצר כ – 4 מליון דיסקים בשנה. דרוש היה חזון, אומץ, ונכונות להתמודד עם קשיים טכנולוגיים ותחרות קשה כדי להקים מפעל כזה. מפעל מודרני, המצויד במכבשים אוטומטיים, אשר נמצא בתהליך פיתוח וצמיחה ברצף של 10 שנים.

מפעל הפלקס גדל והתפתח מאז עבר למקומו החדש ונראה שלראשונה המקום צר מלהכיל את צרכיו המשתנים. ברכה גדולה למפעל ולעובדיו.

הצלחתו הגדולה של המפעל היא בראש וראשונה הצלחתם של עובדיו. מראשון המנהלים ועד אחרון העובדים, צוות חרוץ ומסור המכון להתגייס בכל זמן לעבודה ומבין את חשיבותה של האיכות להישרדותו ארוכת הטווח של המפעל.שילוב כל כך ישראלי של צברים ילידי הקיבוץ והארץ, עולים חדשים מכל הפזורות. גברים ונשים, צעירים ומבוגרים, כולם ביחד עושים ככל יכולתם להצלחתו של המפעל.
ומעל כולם, שי רוזן האחד והיחיד, המנהל הנצחי של המחלקה, שמלווה אותה מאז שהשתחרר מהצבא במשך 30 שנה. היה שותף לרגעים קשים, לרגעים שמחים, ביחד עם הצוות חלם על מפעל חדש וביחד איתם חווה את החלום בהתגשמותו.

עשרות אנשים עבדו במפעל וסיפורים גדולים מהווי המפעל והקיבוץ שזורים בהתפתחותו. יבוא יום ולתוך ספרי ההיסטוריה של גמל יכתבו סיפורים ואנקדוטות שמוכרות לאלו שעשו את שנותיהם היפות בפלקס הישן ולאלו שסייעו לצעידתו קדימה של המפעל החדש.

נברך היום את כל העושים במלאכה, אנשי התפעול, התפ"י והרכש, הטכנולוגיה והשיווק אשר ביחד מרכיבים את השרשרת אשר מובילה את מפעל הפלקס לעתיד של צמיחה ופיתוח גם בשנים הבאות.

וביום כזה, אי אפשר שלא לברך גם את שאר מחלקות המפעל ולאחל להם בפשטות ובצניעות שהלוואי וגם הם יהיו כמונו.........

ברכות לעשור ופנים לעתיד

ניר רושקין


 
 


* עיצוב הפוסטרים מחלקת הגרפיקה של גמל שריד
 

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות: (צפה ב-  תגובות בעמוד זה)
Loading בטעינה...

לייבסיטי - בניית אתרים