כניסה לחברים  |  הרשמה 

 
  
חדש באתר


 
 
דבר העורך
 
 

שלחו מייל בכל בעיה/ שאלה/ הבהרה/ תיקון/ תמונת מצב/ סרטון נחמד/ חדשות או כל דבר 
saridtv@sarid.org.il
 
  

   
לאיזה מפלגה תצביע בבחירות הקרובות?
[תוצאות]


 
 
מונה:


  - כתבה פרסומית -

בריאות ואיכות חיים
עם אלו ורה     

 מאת: תושיה פלד
בריאות ואיכות חיים הם הנושאים המשמעותיים והחשובים ביותר בחייו של כל אדם. כולנו רוצים לנהל מערכת יחסים טובה יותר עם הגוף שלנו, אך הרבה פעמים אנחנו מתייחסים אליו כאל מובן מאליו ושוכחים להיענות לדרישות ולצרכים המשתנים של הגוף – של המכונה המופלאה הזאת שמאפשרת לנו להשיג את כל מה שאנחנו רוצים בחיים.
בתקופה הקרובה, אפרסם באתר זה סדרת כתבות בנושא בריאות ואיכות חיים ואמליץ על פתרונות לשמירה על איזון גופני ועלייה באיכות החיים. בכתבה זו, אני שמחה לחשוף אתכם אל צמח האלו ורה שמפתיע בכל פעם מחדש בכמות השימושים שניתן לעשות בו וביכולת שלו לתרום לבריאות של כולנו.


פורסם בתאריך: 28/9/11 

אלו ורה – מתנת טבע מופלאה

האלו ורה הוא צמח ממשפחת הליליים, הידוע בתכונותיו המיוחדות כבר אלפי שנים. מאחורי המראה הצנוע שלו מסתתרות תכונות מרפא מגוונות וכוחות המפתיעים גם מי שצבר ניסיון רב עם צמחי מרפא אחרים. השימוש באלו ורה אינו רק חיצוני כי אם גם פנימי. הג'ל שמופק מתוך החלק הפנימי של העלים, עשיר בחומרים כמו: ויטמינים ומינרלים הזמינים לגוף חומצות אמינו, אנזימים, חומצות שומן חיוניות ועוד. חומרים התומכים במערכת העיכול, מחזקים את מערכת החיסון ומאזנים את מערכות הגוף.

פעילויות ג'ל האלו ורה

עד היום התגלו באנליזה של האלו ורה יותר מ- 200 חומרים ובתוכם כל אבות המזון הנחוצים לגוף האדם. הממצא שמפליא אולי יותר מכל את החוקרים הוא היחס בין כמויות המרכיבים בתוך הג'ל. הוכח שהוא "תפור" אופטימאלית לצרכי גוף האדם. תכונה זו מסבירה לפחות חלקית את הפעולה של ג'ל האלו ורה בגוף. רבות דווח על כך שמי ששותה אלו ורה מקבל אנרגיה רבה, מערכת העיכול מתנקה, מתעוררת מחדש לחיים ופועלת באופן מאוזן, סימפטומים רבים מהם אנשים סובלים - נעלמים. בנוסף, נפסק הרעב לפינוקים משמינים ומתוקים וזו אחת הסיבות שיותר ויותר אנשים צורכים משקה אלו ורה, מידי בוקר, כבסיס לדיאטה שלהם.

האלו ורה אנטי דלקתי, נוגד חמצון, משמיד חיידקים/בקטריות, פועל להשמדת פטריות, מכיל חומרים ג'לטינים [ריריים] המצפים ומגנים על ריריות מגירויים, כולל ריריות מערכת העיכול.

האלו ורה מרגיע ומשכך כאבים כאשר הוא מגיע בצורת ג'ל מיוצב ומתאים גם לשימוש פנימי בשתייה לבעיות עיכול. צמח המרפא מסייע גם לריפוי פצעים חיצוניים, שריטות, חתכים. מרגיע ומשכך גרד במריחה על העור, אנטי ספטי, מחטא.

האלו ורה מכיל גם חומרים משלשלים ולכן, במקרים של שתיית האלו ורה לשימוש פנימי, יש לשתות אך ורק מוצרים בהם הופרדו חומרים אלו! כלומר, ג'ל אלו ורה לשתיה ללא האלואין המשלשל.


הכתבה השנייה בסדרה שתפורסם ב- 5.10.11 - תוקדש לשימוש יום יומי במוצרים המבוססים על אלו ורה פעיל ומיוצב, ותרומתם להקלה מבורכת על מכאובים וקשיי היום יום.


עסק עצמאי לחברי קיבוץ - ליווי וייעוץ עם כל הלבהאלו ורה - צמח ממשפחת הליליים
 
 
 
  עד היום התגלו באנליזה של האלו ורה
יותר מ- 200 חומרים ובתוכם כל אבות
המזון הנחוצים לגוף האדם.
 

 
אפשר וכדאי לשתות אלו ורה


תושיה פלד

 


+ הוסף תגובה חדשה
תגובות: (צפה ב-  תגובות בעמוד זה)
Loading בטעינה...

Go Back  Print  Send Page

לייבסיטי - בניית אתרים