כניסה לחברים  |  הרשמה 

 
  
חדש באתר


 
 
דבר העורך
 
 

שלחו מייל בכל בעיה/ שאלה/ הבהרה/ תיקון/ תמונת מצב/ סרטון נחמד/ חדשות או כל דבר 
saridtv@sarid.org.il
 
  

   
לאיזה מפלגה תצביע בבחירות הקרובות?
[תוצאות]


 
 
מונה:


    - כתבה פרסומית -

 
 

סיפור אישי והצעה ליזמות אישית-עסקית ייחודית לחברי קיבוץ שריד     
 מאת: תושיה פלד
בשבועיים האחרונים פרסמתי באתר הבית שלכם שני מאמרים בנושא צמח האלו ורה על סגולותיו הייחודיות ותרומתו לשיפור הבריאות ואיכות החיים.
אני מניחה שרובכם ידעתם, באופן כללי, שצמח האלו ורה מיטיב עם גוף אדם. גם אני ידעתי זאת במשך  זמן רב,
אך רק בשנים האחרונות, מאז נחשפתי לחברת
Forever Living Products, המגדלת והיצרנית הגדולה בעולם של מוצרים המבוססים על ג'ל אלו ורה יציב ופעיל, הבנתי עד כמה. היכרותי עם החברה ומוצריה הנפלאים, אפשרה לי גם לפתוח עסק עצמאי מהבית.

פורסם בתאריך: 12/10/11
 
אני מזמינה אתכם למפגש היכרות ייחודי ביום ראשון
ה- 23.10.11 בשעה 19:30 במועדון של קיבוץ שריד
במפגש אסביר על פוטנציאל ההזדמנות העסקית ועל הקמת עסק מהבית.
ההשתתפות הינה ללא תשלום וללא התחייבות


קצת על עצמי
שמי תושיה פלד, ילידת 1950 נשואה. יש לי בת, בן ושלושה נכדים שגורמים לי נחת ומציפים אותי באושר גדול. אני עובדת סוציאלית במקצועי.
מאז שאני זוכרת את עצמי, גיליתי סקרנות ואהבה לאנשים. מיום שעמדתי על דעתי החלטתי שאעסוק במקצוע בו אוכל לתרום לשיפור איכות חייהם של אנשים. הבנתי שכעובדת סוציאלית אוכל באופן הפשוט והישיר ביותר לממש את ייעודי.
המעבר מהקיבוץ לעיר
כחברת קיבוץ עד שנת 1994, עסקתי בטיפול במבוגרים, בילדים, ובמשפחות. כמו כן בליווי וייעוץ למנהלים ולבעלי תפקידים מובילים בחיי הקהילה הקיבוצית. המעבר מחיי קיבוץ שיתופיים, לחיים עצמאיים היה אתגר גדול, בעקר בהיבט הכלכלי. מן ההתחלה השתלבתי בתחום הדיור המוגן לאוכלוסיה המבוגרת. כיהנתי בתפקידי ניהול בכירים. מה שמאפיין אותי בכל שנות עבודתי כעובדת סוציאלית וכמנהלת הוא ליווי מקצועי אישי, ישיר, פשוט בגובה העיניים, על פי צרכים אישיים של כל אחד -  הנחיה ותמיכה בתהליכי שינוי, המובילים לפתרון בעיות  ולשיפור באיכות החיים.
די נמאס – רוצה להיות הבוס של עצמי
בשנת 2009 הגעתי לצומת חדשה במפת חיי - הפכתי להיות סבתא. ההתרגשות הייתה גדולה מאוד. יחד עם השמחה וההתרגשות הגעתי עם עצמי לתובנות, שאני חייבת שינוי מהותי באורח חיי. ידעתי שאני זקוקה להרבה יותר זמן פנוי, על מנת למצות כפי שאני רוצה את הסבתאות שלי, ולהתחיל לעשות למען עצמי ומשפחתי.
לא פשוט לעזוב תחום עיסוק מוכר, אותו אני אוהבת וממנו אני מתקיימת בכבוד רב. יחד עם זאת, ידעתי שהמשך באותו מסלול לא יאפשר לי לפנות את הזמן הנחוץ לי על מנת למצות ולממש את החופש המיוחל. וכך, באומץ רב, ובתמיכה מלאה של משפחתי, קבלתי החלטה לשנות כיוון.
ממש לא ידעתי מה אני הולכת לעשות - היה לי חשוב למצוא עיסוק מעניין ומספק שישלב כמה צרכים חיוניים עבורי:
1.      עצמאות וחופש
2.      אינטראקציה וקשר עם אנשים
3.      אפשרות נתינה ועזרה לזולת
4.      זמן פנוי לעצמי ולמשפחתי
כיוצאת קיבוץ בגיל מבוגר, היה לי חשוב לבסס פנסיה ראויה ולהשיג ביטחון כלכלי.
הצעה ליזמות אישית-עסקית
באותה תקופה קבלתי הצעה לפתוח עסק עצמאי מהבית, עם הפלטפורמה של חברת Forever Living Products. לא ידעתי איך לעכל את העניין, מה לי ולעסק פרטי? החששות היו רבים. אבל בתוך תוכי, בתחושות הבטן שלי, הרגשתי שזה הדבר הנכון, ולמזלי, החלטתי שאני קופצת למים. 
מהר מאוד גיליתי חברה שמשקיעה ומטפחת את המשווקים שלה, נחשפתי למגוון מוצרים איכותיים, ובעיקר שמחתי למצוא תכנית עסקית מקיפה והוגנת, המאפשרת לכל אחד להקים עסק משלו ולהגיע לאן שהוא שואף להגיע. כיום, העסק שלי עונה על כל הצרכים החשובים בחיי, ואני מאושרת מהעובדה שהחלטתי לקחת את ההזדמנות ולצעוד אתה קדימה. לאחר פעילות עסקית של שנה, הגעתי לדרגת מנהל בחברה והבנתי שלושה דברים חשובים:
הדבר הראשון - שפשוט להקים עסק מהבית!
הדבר השני - שיש עוד הרבה אנשים כמוני, שזקוקים ומחפשים שינוי, בעיקר לאור המצב הכלכלי בשנים האחרונות.
והדבר האחרון - שהשילוב בין הרצון הבסיסי שלי לעזור לאנשים, מקצועי כעובדת סוציאלית והאינטראקציה המעולה שלי עם אנשים, מהווים ערך מוסף רב ומאפשרים לי לבסס עסק עצמאי מצליח המציע ליווי, ייעוץ ותמיכה מקצועית אותם מקבל כל מי שמצטרף אלי.
ההכרות שלי עם חיי הקיבוץ והמודעות לבעיות שנוצרו בנושא פרנסה ופנסיה לחלק מחברי הקיבוץ בגין ההפרטה והשכר הדיפרנציאלי, הביאו אותי לצאת במיזם מיוחד לחברי קיבוצים, בו אני מציגה אפשרות של הקמת עסק עצמאי, ללא סיכון כספי, שיש לו פוטנציאל כלכלי גדול.
אני מתבססת על העסק שלי כדוגמא לכך. גם אני, כיוצאת קיבוץ, הבנתי שאני חייבת לדאוג לכך שאוכל לחיות ברמת חיים טובה גם בגיל הפרישה, מבלי להיות תלויה באיש.
אנשים חיים יותר זמן, רובנו זקוקים לפנסיה מכובדת לטווח ארוך, חלקנו אפילו נושאים חובות על כתפנו. הכלכלה העולמית בהאטה, שרותי הבריאות הולכים וקטנים, "עבודה לכל החיים" כבר לא בנמצא, וגם מי שהתמזל מזלו ועובד, מקומו אינו בטוח ועל מנת להרוויח יותר, צריך להוסיף שעות עבודה והלחץ גדל... בעייני, מצוקות אלו מהוות הזדמנות ואתגר.
עצמאות וביטחון כלכלי 
מחפשים שינוי שיעזור לכם לפרוץ את גבולות ההכנסה שלכם? אני מזמינה אתכם לקחת אחריות על העתיד שלכם ולפעול כבר היום כדי לבסס לכם עצמאות וביטחון כלכלי שישרתו אתכם בעתיד.
בתהליך עבודה משותף, נפעל יחד לשנות את שגרת חייכם, לקחת שליטה על עתידכם ולהגיע לעצמאות ולביטחון כלכלי.
אני מזמינה אתכם לצאת איתי לדרך חדשה תוך כדי ליווי, אימון ותמיכה צמודים ולייצר לעצמכם הכנסה נוספת שתאפשר לכם לעשות את הדברים שתמיד רציתם ולא יכולתם.
תוכלו לבחור במשרה מלאה או במשרה חלקית - מסגרת גמישה שתותאם במיוחד לצרכים שלכם.

אתם מוזמנים למפגש בנושא:
הקמת עסק מהבית
בהנחיית תושיה פלד.
בתאריך 23/10 בשעה- 19:30
במעדון לחבר בקיבוץ שריד
מספר המקומות מוגבל, לכן אנא הירשמו מראש: 


ההרשמה למפגש תסתיים ביום שישי ה- 21.10
קיום המפגש מותנה במספר מינימום של חמישה משתתפים.
ההשתתפות הינה ללא תשלום וללא התחייבות.


עסק עצמאי לחברי קיבוץ - ליווי וייעוץ עסקי מכל הלבבאותו נושא: 

שנה חדשה בסימן בריאות ואיכות חיים עם אלו ורה

בריאות ואיכות חיים עם אלו ורה
האלו ורה 
 
 
  ג'ל האלו ורה הפעיל הוא רב שימושי.
אפשר לשתות אותו או למרוח אותו על העור. 

 
אפשר וכדאי לשתות אלו ורה


תושיה פלד

 

 


לייבסיטי - בניית אתרים