כניסה לחברים  |  הרשמה 

 
  
חדש באתר


 
 
דבר העורך
 
 

שלחו מייל בכל בעיה/ שאלה/ הבהרה/ תיקון/ תמונת מצב/ סרטון נחמד/ חדשות או כל דבר 
saridtv@sarid.org.il
 
  

   
לאיזה מפלגה תצביע בבחירות הקרובות?
[תוצאות]


 
 
מונה:ישיבת ועד ההרחבה המורחב מתאריך 9/7/09
פורסם בתאריך: 20/7/09
משתתפים:
קיבוץ: משה, מיכל, טל, רז, שי רוזן
יזם: אלון קסל
משתכנים: גולן משעלי, דנה ברק, חגית אבנרי, איתי שושני, אורן נתיב

עדכונים של שי רוזן: סקירה כללית ובפרט שיש כ 35 בתים בתהליך ולו"ז להמשך ביצוע שאר העבודות והתשתיות. רוב העבודה מתבצעת ועומדים בלו"ז. 
 
1. בזק: התקבלה החלטה בקיבוץ לאפשר לבזק לבצע העבודה והתשתית דרך הקיבוץ וההחלטה הועברה לבזק ע"י ב"כ הקבוץ . הקיבוץ ממתין לתגובה של בזק תשתית עבור בזק בשכונה בוצעה על ידי דוראל. מה שנותר הוא החיבור לבזק. המשתכנים בקשו לקבל העתק מהמכתב שנשלח בתקוה לנסות לקדם את הנושא. רז יעביר לאורן נתיב העתק מהמכתב.
 
2. הוט: התשתית אמורה לעבור דרך קיבוץ גבת. כרגע קיבוץ גבת מבקש "דמי מעבר" מהוט למעבר בשטחים שלהם. הדיון הוא בין הוט לגבת. מיכל קראוס אמורה לקדם את הנושא מול קיבוץ גבת.
 
3. ביוב: בתאריך 28/06/2009 התקיימה ישיבה במועצה עם ראש המועצה והגורמים בעניין. הוחלט להעתיק את מיקום תחנת השאיבה לנקודה המקורית. - נכון לעכשיו זה לא אמור לפגוע בלו"ז הביצוע של התחנה. הקיבוץ לטענתו עושה ככל שביכולתו לדאוג שעד תחילת ספטמבר התחנה תפעל אך לא התחייב ולא מתחייב ויתכן ומעשי שהעבודות ימשכו גם בחודש אוקטובר. הובהר למשתכנים כי על פי ההסכמים הקיבוץ לא התחייב ולא מחוייב לאיכלוס בתחילת ספטמבר.
 
4. ציר הנפט: מדובר בשטח פרטי לא מתוכנן ולא יכולים לתכנן אלא מחוייבים להחזיר המצב לקדמותו וכך יעשה.
 
5. כביש גישה מההרחבה לקיבוץ- מתוכנן כביש גישה מנקודת ציר הנפט למרכז הקיבוץ וכביש מרכזי הנמצא בהמשך לכביש שמתחיל לפני בית המשרדים, עובר בין המדגריה לבתים החדשים של בני הקיבוץ ומתחבר לדרך הראשית של השכונה.
 
6. דואר:  חגית קישרה בין רשות הדואר לקיבוץ במטרה להערך לקראת האיכלוס הראשון להצבת תאי דואר. עד אז טל מהקיבוץ יבדוק אפשרות לשימוש בתיבות קיימות לטובת המשתכנים הראשונים שיכנסו ועד לפתרון עם הדואר.
 
7. גידור הפילרים: במקומות הנדרשים (כל מקום בו יש הפרשי גבהים של 60 ס"מ ומעלה) יותקנו מעקות בטיחות ע"י היזם, בגובה 1.1 מטר על פי תקן.
 

8. ריסוסים: הקיבוץ גיבש מספר חלופות שתוך שבועיים יובאו לדיון.
טל הציג את עמדת הקיבוץ: ברור לכולם שלא ניתן יהא לרסס במקום שיש בני אדם ולכן מדברים על חלופות ללא ריסוס כגון נטיעת אקליפטוסים לתעשייה.
זה הכיוון הכללי ואנו מברכים על כך. 
 

 רושם הסיכום: גולן משעלי


+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

Go Back  Print  Send Page

לייבסיטי - בניית אתרים