כניסה לחברים  |  הרשמה 

 
  
חדש באתר


 
 
דבר העורך
 
 

שלחו מייל בכל בעיה/ שאלה/ הבהרה/ תיקון/ תמונת מצב/ סרטון נחמד/ חדשות או כל דבר 
saridtv@sarid.org.il
 
  

   
לאיזה מפלגה תצביע בבחירות הקרובות?
[תוצאות]


 
 
מונה:


  

 סיכום אירועי ט"ו בשבט
  מאת: עדי רוזן

מאחר שאף ברוש לא הביע את מחאתו,
אף אזדרכת לא יצאה חוצץ, אף תדהר
לא הפך שולחן במזכירות ואף קטלב לא קטל את הערב, הניח צוות ט"ו בשבט שהחג עבר בשלום ושגם האילנות יצאו מרוצים.


   פורסם בתאריך: 8/2/10
 


פריחת השקדיות

ט"ו בשבט בשריד צוין השנה במספר אירועים:
ניווט ט"ו בשבט, ניקיון חורשת מסריק, טקס נטיעות ומסיבה בחדר האוכל

הניווט עבר בהצלחה רבתי, אם כי לפי רכז מש"א כמה חברים נעדרים מאז ממקומות העבודה שלהם, מה שהעלה כמובן את ההשערה שהם טעו בדרך. צוות בראשות ג'קי שיצא לחפש אותם חזר בידיים ריקות, מה שהעלה את ההשערות שאולי הם בכלל לא היו חברים, או שהדרך לא הייתה דרך, או שהם בכלל לא טעו. בקיצור, לא חשוב.

ניקיון החורשה המתוכנן נתקל בבעיה בלתי צפויה כאשר בסיור מקדים שערך חלק מצוות החג במקום התברר שהחורשה כבר נקייה. וכך, תוך גילוי תושייה נשלח באישון לילה צוות אחר בכדי ללכלך את החורשה לקראת הניקיון הצפוי. לצערנו, גם הצוות הזה ניווט גרוע ולכלך בטעות את חורשת האקליפטוסים, ומכאן שמבצע הניקיון האמור קצר הצלחה חלקית בלבד.

טקס הנטיעות שהיה אמור להיות גולת הכותרת של טקס הנטיעות (מה?), הוכן לפרטי פרטים. נבחר מקום (על הכביש המקיף את ההרחבה אם אתם מתעקשים לדעת), נבחר מועד (שתיים עשרה בצהרים של יום שישי) ורק עובדה מצערת אחת מנעה מילדנו הזכים לנטוע את השתילים הרכים באדמת הארץ והיא שכיומיים לפני הנטיעה הסתבר שהשתילים הרכים שאמורים הילדים לנטוע מתנשאים לגובה של שניים וחצי מטר (שזה בערך כמו לנסות לנטוע את שאקיל אוניל). בקיצור, נטיעות לחוד ומציאות לחוד.

מסיבת ט"ו בשבט לעומת זאת התקיימה כסדרה וכך מצאנו את עצמנו מסובים בחדר האוכל סביב שולחנות העשויים מעץ, ישובים על כיסאות העשויים מעץ, מול במה העשויה מעץ, שרים בליווי גיטרה העשויה מעץ ומאזינים לבדיחות קרש.
המסיבה עצמה הייתה מוצלחת ביותר וברכות לדותן שמואלי שהנחה אותה ברוב חן וכישרון והצליח לגבור אפילו על הטקסטים היבשים כמו פירות יבשים ששם בפיו רכז התרבות. כמו כן כבוד לכל המופיעים ומספרי הבדיחות ולכ- 30 הבחורות ומאיר קורכין שאפו את הכיבוד לערב שהיה טעים ביותר.

וכמה מילים אחרונות- את ט"ו בשבט מארגן בשנים האחרונות בהתנדבות מלאה צוות קבוע המונה את רוחל'ה בן יוסף, עירית ספר ואילנה בלומברג. נורא נהניתי לעבוד איתן וכל הכבוד לשלושתן על היוזמות, הכישרון, המסירות, האכפתיות והנועם שהן השרו סביבן.

עד כאן- עדי

מסיבת ט"ו בשבט לעומת זאת התקיימה כסדרה וכך מצאנו את עצמנו מסובים בחדר האוכל סביב שולחנות העשויים מעץ, ישובים על כיסאות העשויים מעץ, מול במה העשויה מעץ, שרים בליווי גיטרה העשויה מעץ ומאזינים לבדיחות קרש.


ילדי בית ספר "שגיא" בפעילות בחורשה

 
החורשה של שריד בט"ו בשבט


 עוד באותו נושא: תרבות בשריד

חידון העצים  ממסיבת ט"ו בשבט 
 


+ הוסף תגובה חדשה
תגובות: (צפה ב-  תגובות בעמוד זה)
Loading בטעינה...

Go Back  Print  Send Page

לייבסיטי - בניית אתרים